reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Ell a co bierzesz w ciąży za antybiotyki jeśli mogę zapytać? Bo ja tez biorę i zastanawiam sie na ile to bezpieczne.... lekarz pozwolił, ale ciekawa jestem jaki Ty bierzesz skoro jestes w ciąży;-)
 
reklama
Duzo zdrowka dla Darii i oczywiscie dla Ciebie :sorry2:
Tak to jest z tym przedszkolem, ja mialam 2 latka jak rodzice wyslali mnie do przeczkola bo pracowali, jak ja biedna tam plakalam za tatusiem :zawstydzona/y: ale z czasem bylo coraz lepiej :tak:

A znowu moja najmlodsza siostra poszla do przedszkola w wieku 6 lat, i bylam taka zdolna ze jak wychodzili na plac zabaw to uciekala do domu bo mieszkamy bardzo blisko :-D
Co moja mama z nia miala :happy2:

Milego dnia zycze wszystkim dziewczynka :-)

dzięki Lilu :-), w przedszkolu w zasadzie jest ok (poza posiłkami ale tu akurat zawsze był problem + zdarzają się wpadki z sikaniem :baffled:)
Niestety w domu płacz, histeria, marudzenie, bunt, niegrzeczne zachowanie, próby wymuszania płaczem.

Nenius córeczka sie zaadoptuje, tylko troszkę czasu ;-) Ja sama pamiętam jak zwiewałam z przedszkola w pierwszych dniach z szatni....

taaaa, tyle tylko że u nas już 4 tydzień się kończy.
 
Rzadko ostatnio tu zaglądam - w tym miesiącu nie bylo staranek - chciałam sobie zrobic przerwę, zeby psychicnzie odpocząć, w następnym cyklu spróbujemy, ale tez na luzie (tak przynajmnie bym chciala - ale z tym luzem to różnie bywa;-))
Chciałam tylko zameldować że nie zrezygnowałam:)
 
Witaj Joasiu! Trzymam kciuki za szybkie powodzenie w staraniach!
Jesli podejrzewasz że jesteś już w ciąży to może porozmawiaj o tym najpierw z dentystą i ew z lekarzem który Ci zapisał antybiotyk.
Pozdrawiam ciepło!:blink:

W ciąży na pewno nie jestem, parę dni temu skończyła mi się @, ale obawiam się, że antybiotyki mogą wpłynąć na staranka w tym miesiącu. No nic zobaczymy jak to będzie :blink:.

Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcię. Jak tylko lepiej się poznamy na pewno będę mogla czynniej brać udział w waszych dyskusjach :-).
 
reklama
Dziewczyny jade niebawem na wizyte jednak dzisiaj..dzwoniłam do lekarza w sprawie moich bóli krzyżowych, kazał mi przyjechać..chce zobaczyc co się dzieje..trzymajcie kciuki
 
Do góry