reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Agniesia 25 GRATULUJE!!!!! :happy2:

Cudownie,ze spelnilo sie Twoje marzenie :tak: Trzymajcie sie cieplutko - Ty i Fasolcia i dzieki za fluidki :-)
 
reklama
Witam wszystkie staraczki w nowym tygodniu, Tygodniu Wielkiego Testowania! I proszę, już mamy zafasolkowane! Agniesiu 25:) - serdeczne gratulacje i dziekuję za fluidki - nałapałam ich ile wlezie i mam nadzieję, że po niedzieli i ja będę mogła zarażać. Trzymaj się cieplutko, Kochana, wszystko będzie dobrze i już jesienią będziesz szczęśliwą mamusią. Co do bólu brzucha w ciąży, to ja przed @ nie miałam żadnych objawów. A może miałam, lecz ich po prostu nie zauważałam, gdyż wówczas nawet by mi do głowy nie przyszło, że jestem w ciąży, gdyż mieliśmy odczekać 3-6 miesiecy po poronieniu. Pamiętam, że mieliśmy wtedy jechać do Niedzicy. Zapakowałam paczkę podpasek do torby, zła, że będę sie musiała męczyć z okresem. I brzuch bolał włąśnie jak na @, więc byłam pewna, że przyjdzie. A potem miałam od niej 15 miesięcy odpoczynku:) Pierwsze objawy wystąpiły około 5-6 dni po terminie @ - nudności i ogromna senność.
 
Dziekuje mamoPati, nawet nie wiesz jak kazda taka informacja jest dla mnie cenna.Nie chcemy sie chwalic narazie nikomu z rodziny(choc tak bardzo bym chciala) wiec nie mam tak naprawde kogo zapytac.
 
Witajcie Dziewczynki poniedziałkowo:-):-):-) Dzisiaj podobno jest najbardziej depresyjny dzień w roku , ale widzę, że nam to tu nie grozi:-):-):-):-):-):-):-):-) Zafasolkowane Dziewczynki - Ksztalt_zapachu i Agniesia25 - gratuluję Wam serdecznie z całego serca i życzę spokojnej ciąży, aha no i oczywiście nie opuszczajcie nas mimo wszystko - Wasze fluidki bardzo nam się przydadzą.;-);-);-)
Majeczko02 witaj spowrotem :-):-):-):-):-):-) Nigdy więcej tak nierób:no:

Ja właśnie zabieram się za naukę - ostatnie egzaminy w historii mojej edukacji, więc nie mogę zawalić, a to oznacza, że odezwę się pewnie jutro:-(
Trzymajcie się Kochane, życzę miłego popołudnia i wieczorku:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

a fluidki już złapałam - od razu mi lepiej:-)
 
reklama
Aguś po prostu rewelacja myślę że testy nie oszukują więc to mała fasolka zagościła u Ciebie pod serduszkiem chciała bym Cie uściskac
 
Do góry