reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
nom dłuży się i dłuży , ja dopiero co prace zaczełam a do 17 jeszcze tyle godzin, a jeszcze taka ładna pogoda i by na spaceek chciało sie wyjść ;-)
 
Witajcie dziewczynki w ten uroczy dzień, ja dziś pierwszy raz odkad jestem na zwolnieniu wychodze z domu!:-D Musze poszukać prezentu na imieniny męża :cool2:

tikanis gratuluje Ci ogromnie!!! :-)Wiedziałam że test wyjdzie! Szczerze powiem ze zazdroszcze Ci takich czerwoniastych kresek na teście ;-) u mnie w porownianiu z Twoimi sa różowiutkie :sorry2: troche mnie to zastanaiwa zwlaszcza ze piszesz ze @ mialas 22.08 a ja 12.08, no i umie na usg nic nie było widać... :confused: no ale obiecałam sobie że już sie nie będe zamartwiać i analizować wszytskiego po tysiac razy ;-) Tak wiec jeszcze raz OGROMNE GRATULACJE!!!!

zastanawiam sie nad zakupem testów owu na natepny cykl może któraś z was poleci jakis sprawdzony. ;-)
Myśle że powinnaś popróbowac na sobie testy, mi akturat pasowały testy LH (takie zielone paskowe) i bobo plan, acona niesbyt sie u mnie sprawdzały ale czytałam że inne dziewczyny były z nich zadowolone. Nie mam pojecia od czego to zalezy :confused: Niestety na testach owulacyjnych zadarza sie ze wynik jest niejednoznaczny... wtedy zawsze lepiej sie "postarac" na wszelki wypadek ;-)
Jestem i ja, wreszcie wyjrzało słoneczko ale @ nie pojawiła się?
Brzuszek lekko wczoraj pobolewał ale piersi jakby to określić (miękkie flaczki)? Zachciało mi się wczoraj gofrów z bitą śmietaną i sobie napiekłam a co ;]
Mam takie dziwne uczucie w pochwie - jakby było bardzo wilgotno? Nie przypominam sobie takowego uczucia ostatnio.
Przeziębienie mija i tak szybko bez leków przeszło.
No nic będę Was informować o zmianach ;]
Trzymam kciuki mocno! :tak: A ząb już Cie nie boli? Masz może jakiś domowy sposób na ósemki? ja cierpie niemiłosiernie!:zawstydzona/y: Dużo mnie kosztuje żeby nie łyknąć ibupromu... ale wiem ze nie moge...
 
Aklona, R.usałka Wam również życzę powodzenia w testowaniu.:-):tak:

U Ciebie R.usałka to takie typowe objawy ciążowe, trzymam kciuki, żeby takie sie okazały :-D

Jarzebinka owocnych sarań ;-)

Izabell96 Tobie również w przyszłym cyklu - powodzenia, a teraz głowa do góry :-)

Nenius dziękuję za ciepłe słowa :tak::-)

Pixella77 szybko ten czas zleci, nie zdążysz się nawet obejrzeć, jak znów będziesz drżącą dłonią teścik robić hi hi :tak:;-)

Pozdrawiam wszystkie forumowiczki :happy2:



 
:-D:-D:-D, no to było oczywiste :tak::-D, gratulacje!!!!!!!!!
Tylko jedno mnie zastanawia - hmm Ty chyba podajesz wiek ciąży licząc od owulki, co? Tak mi się wydaje po wielkosci Twojej dzidzi bo standardowo liczy się od ostatniej @ (chociaż wiem, że u Ciebie sytuacja bardziej skomplikowana i może tak się nie da :confused:), no w każdym razie ja jak byłam na usg w 6tyg+2dni (od ost. @) to moje dzieciątko miało bodajże 4,5 mm (o ile mnie pamięć nie myli ;-)), czyli wydaje mi się, że Ty jesteś gdzieś tak w 7 tygodniu. Dziewczynki we wczesnej ciąży - mam racje???
No w każdym razie bardzo bardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiem, wiem :zawstydzona/y: ale juz jestem :tak:
tikanis mam przeczucie ze nenius ma racje ! biorąc pod uwage ze lekarz podaje wiek plodu na usg wiec skoro fasolka mialaby teraz 4tyg i 6 dni to ciąża sama w sobie powinna byc starsza! i sama widzisz ze inne dziwczyki nie mialy mozliwosci zobaczyc fasolki na usg w 5 tyg od @ :tak::tak::tak: a no i dziekuje za specjalne fluidki na razie je skrzetnie kolekcjonuje az do kwietnia :-D
nenius no i zeby mi bylo to ostatni raz ;-):-D:-D
za wszystkie staraczki trzymam mocno kciuki!!!!! ;-)
 
Eve84- hmm raczej nie sadze zeby wczesniej bo wczesniej mialam operacje 13, pozniej byl okres 22 wiec byc moze zaraz po okresie.. sama juz nie wiem.. ale wczesniej jak przed okresem napewno nie :):-D
Katarzynka83- ty sie kochsana nie zamarwtiaj tylko ciesz swoimi kreseczkami, u kazdej wychodzi to inaczej... wazne ze jestes w ciazy:-D
 
reklama
tikanis mam przeczucie ze nenius ma racje ! biorąc pod uwage ze lekarz podaje wiek plodu na usg wiec skoro fasolka mialaby teraz 4tyg i 6 dni to ciąża sama w sobie powinna byc starsza! i sama widzisz ze inne dziwczyki nie mialy mozliwosci zobaczyc fasolki na usg w 5 tyg od @ :tak::tak::tak:

hmm no nie do końca bo wiek ciąży z usg pokrywa się u mnie z tym z OM - no przynajmniej takie normy ma powpisywane do kompa (usg) moja ginka.

Ale Tikanis, może Twój gin ma w zwyczaju liczyć ciążę od owulki? Po prostu to mi się wydaje niebywałe, żeby było widać zarodek już w 5 tygodniu. Jak byłam u gina w ciąży z D mniej więcej na tym etapie to było widać tylko pęcherzyk ciążowy.

No dobra, już Ci nie mieszam w główce ;-)
 
Do góry