reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

ja chodziłam państwowo ( 4 lata temu) i też miałam 3 razy USG, + jeden nadprogram, bo przyszłam z M na wizyte na której nie miało być w planie USG, no ale ...... jednak było .....( i tez normalnie w gabinecie ) :tak:

można z tego wywnioskować że trzeba chodzić z M żeby byłyo dodatkowe usg :-):-D, ja jednie na KTG z M chodziłam bo godzine leżeć samej nudno by było

kinguś to rzeczywiście drogo:szok: no ale czego sie nie robi dla kruszynki :-)
 
reklama
A wogole moje kochane-to ja juz nic z tego nie rozumiem-wczoraj rano tescik mial blada kreseczke, zreszta kreseczka jest na nim do dzisiaj-ja sie nakrecilam pozytywnie, caly dzien poswiecilam na plany i marzenia, a dzisiaj rano przyszedl okres:wściekła/y: Nie panikuje, bo jak wczoraj wam pisalam byla to dopiero nasza pierwsza proba, no ale skad ta kreska na tescie, skoro potem bylo plamienie a dzis @....
Ja bym chyba powtórzyła test jak byłby pozytywny to poszłabym do lekarza ale to tylko moja sugestia.
 
Ja mimo ze chodze prywatnie do ginki to jakbym zaszla w ciaze to wizyty i wszystkie badania beda darmowe, tylko bede placic za usg, i to chyba nie kazde :tak:

A u mnie niby dzisiaj wypada owulka ale owulki nie ma :no::szok: tempka od paczatku cyklu taka sama, a w dzien poprzednich dwoch owulek mialam maksymalny spadek temp....
:-:)-:)-( wiedzialam ze bez lekow nie da rady :baffled:
 
w.kropeczka ja tak samo byłam pełna nadzieji że pierwszy cylk starań i się uda a tu wczoraj z nie nacka przed terminem przylazła @ wiec trzymam kciuki za następny cykl :-)
 
LILU19-głowa do góry! Bedzie dobrze i na pewno tym razem Ci sie uda! Nie trac nadziei-najgorsze co moze byc to sie smucic, patrz pozytywnie-a w koncu marzenie sie spełni!!! Trzymam kciuki (PS. mam co do Ciebie dobre przeczucia-moze dlatego, ze tez urodzilam sie w Olkuszu:-)))

IZABEL96 no to kochana widze ze mozemy podac sobie rece-ja tez mam 1 dc....bedzie nam razniej.

KINGUS jej wydaje mi sie ze bardzo duzo bierze twoj gin, no chyba ze jakis superspecjalista...ja raz bylam na zwyklym badaniu - prywatnie -w Bytomiu i zaplacilam za 20 minut 300zl-az zdebialam jak uslyszalam cene, ale babaka byla podobno jedna z naj...

No ale jak sie jest wciazy to dzidzius najwazniejszy i czasem warto zaplacic wiecej.

KINGUS-myslisz ze nawet jak pojawila sie @ to nadal jest szansa...? Moze rzeczywiscie zrobie jeszcze raz ten test...
 
oj dziewczyny, dziewczyny... jak tak was czytam znowu od jakiegos czasu to tak mnie nachodzi znowu taka ochota dzidziusia:-(... miałam rok zaczekac a tu minelo narazie kilka miesiecy a ja juz nie moge wytrzymac, hormony mi szaleją i chyba jak nie wtym to w nastepnym cyklu zabiore sie do roboty:happy2:

tak mi ciepło sie na serduchu robi jak widze kolejne zafasolkowane kobity zwlaszcza kingus i tikanis, bo mniej wiecej w tym samym czasie zaczynalysmy :tak: ale oczywiscie za wszystkich trzymam kciuki :-)
buziolki dla was :******
 
LILU19-głowa do góry! Bedzie dobrze i na pewno tym razem Ci sie uda! Nie trac nadziei-najgorsze co moze byc to sie smucic, patrz pozytywnie-a w koncu marzenie sie spełni!!! Trzymam kciuki (PS. mam co do Ciebie dobre przeczucia-moze dlatego, ze tez urodzilam sie w Olkuszu:-)))
Pozytywnie myslalam poltora roku, i co dup..... :wściekła/y:( za przeproszeniem)
Ja juz powoli zacznam sobie nie dawac rady psychicznie :-:)szok:

No to mamy dwie Olkuszanki na forum ;-):-p:-p:-p
 
A u mnie niby dzisiaj wypada owulka ale owulki nie ma :no::szok: tempka od paczatku cyklu taka sama, a w dzien poprzednich dwoch owulek mialam maksymalny spadek temp....
:-:)-:)-( wiedzialam ze bez lekow nie da rady :baffled:
Nie trać wiary jeszcze nic straconego ja mocno wierzę, że Ci się uda i mój Kajtuś też trzyma kciuki ;-)

KINGUS-myslisz ze nawet jak pojawila sie @ to nadal jest szansa...? Moze rzeczywiscie zrobie jeszcze raz ten test...
Wiesz czasem się zdarzają plamienia w czasie ciąży w terminie @ ja bym wolała mieć pewność. Ale jak Ci wyjdzie pozytywny test to leć do lekarza.

Marzenixx czekamy na Ciebie, tylko powiedz kiedy mamy kciuki zaciskać :-)
 
Ostatnia edycja:
Mi sie wydaje ze zaraz po @ jajeczko sie zaplodnilo :sorry2:
tez mi sie tak wydaje :-D
A u mnie niby dzisiaj wypada owulka ale owulki nie ma :no::szok: tempka od paczatku cyklu taka sama, a w dzien poprzednich dwoch owulek mialam maksymalny spadek temp....
:-:)-:)-( wiedzialam ze bez lekow nie da rady :baffled:
Pozytywnie myslalam poltora roku, i co dup..... :wściekła/y:( za przeproszeniem)
Ja juz powoli zacznam sobie nie dawac rady psychicznie :-:)szok:
niunia nie martw sie na zas moze ten cykl bedzie dluzszy wiec i owu przyjdzie poznien!!! :sorry2: bedzie dobrze tylko ..... postaraj sie tak nie myslec.... tak wiem ze bredze ... ;-) ale co innego moge poradzić:confused: przytulam mocno i trzymam kciuki mocno zacisniete! :sorry2:
 
reklama
ja chodziłam prywatnie to było prawie 3 lata temu - wizyta w tym USG - 80 zł - USG miałam co miesiąc :) Teraz mój ginek zakupił sobie USG 4 D - bardzo mnie to cieszy :]
 
Do góry