reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
Zrobiłam test sikany dzień przed ale pojechałam od razu na betke;-) Kciuki zaciśnięte za Twój teścik.

dziękuję- dziś w ogóle się źle czuję - raz zimno i raz gorąco, ale to przeziebienie na pewno.
Może zrobie dziś tes z ciekawosci. moze 3 dni przed wyjdzie. A z betą tez trzeba poczekać mniej więcej do @?

wzięłabym jakieś leki na przeziębienie i ból głowy ale boję się bo nie chce ewentualnie zaszkodzić fasolce...
 
dziękuję- dziś w ogóle się źle czuję - raz zimno i raz gorąco, ale to przeziebienie na pewno.
Może zrobie dziś tes z ciekawosci. moze 3 dni przed wyjdzie. A z betą tez trzeba poczekać mniej więcej do @?
wzięłabym jakieś leki na przeziębienie i ból głowy ale boję się bo nie chce ewentualnie zaszkodzić fasolce...
Bete można zrobić już 10 dni po owulacji. Z sikańcem to może poczekaj żeby się niepotrzebnie nie denerwować. Napij się gorącej herbatki z miodem i cytrynką:tak:
 
witam wszystkie staraczki
Kinguś pomęczę Cię troszkę, dobrze?:-);-): a czy ty masz ten bialły śluz, o ktorym pisza dziewczyny???i jeszcze chce zapytac o cycuchy twoje, jak się zachowywaly przed terminem@? no i o szyjke macicy, nisko jest i miękka czy jak to jest???
 
Witajce dziewczynki :-)
Aleee do czytania mam :tak:

U mnie dzisiaj 2 dc, po raz drugi dostalam samoistna @ bez pomocy duphastonu, chociaz z tego faktu sie ciesze :tak::sorry2:

Tikanis kochana to napewno fasolka zagoscila u
Ciebie :laugh2::laugh2::laugh2:

Kingus- Blizniaki, blizniaki :tak::laugh2:
 
katarzynko u mnie to bylo tak ze zaszlam w ciaze w maju a na poczatku czerwca zachorowałam na oskrzela gdzie temperatura na zewnatrz dochodzila do 25oC a dodam ze caly rok nic nawet kataru nie mialam. Musialam brac Duomox- antybiotyk bezpieczny dla maluszka. Nie wolno brac tabletek zawierajacych ibuprofen gdyz moga spowodowac poronienie. W moim przypadku (pierwsza ciaze poronilam) lekarz zabronil mi pic kawe a nawet cole gdyz zawieraja kofeine. Jezeli chodzi o dolegliwosci to ja bym sobie dala glowe uciac ze nie jestem w ciazy bo brzuch bolal mnie jak na okres a o piersiach nie wspomne bylam tak pewna ze dzien przed @ poszlam na urodziny do kolezanki i wypilam kilka drinkow a na drugi dzien wymiotowalam. Pozniej zrobilam test i jak zobaczylam II to zbladlam ze strachu. Balam sie czy wszystko bedzie dobrze. Dopiero po 4 tyg zobaczylam moja dzidzie jak brykala po calym brzuszku a na slowa lekarza ze ''dziecko rozwija sie prawidlowo'' wybuchlam placzem bo poczulam jak mi kamien z serca spadl...

O jej ale was zanudzam wybaczcie :zawstydzona/y:
 
misza nie martw się !napewno ciąża, napisz szybciutko wynik z betki!

wiecie co?ale się wkurzylam.Musialam wykasowac swoje konto na naszej klasie....Ciągle wchodzil moj byly chlopak, robi to reguralnie i jego gębe wuiidac na pieerwszym planie...osioł ma żone 2 dzieci(blizniaki) a zachowuje się jak pajac.:angry:oj wogule walnięty zdrowo:crazy: mauialam się wygadac.....przepraszam:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry