reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

misza tylko spokojnie iki dobrze mowi!!!! bialy sluz jest oznaka ciązy i tak samo lekke bole czy ciagniecia w podbrzuszu poniewaz macica sie szybciutko rozciagac zaczyna zeby bylo miejsce dla maluszka!!! :-D
nie mozesz teraz sobie gdybac co i jak gdy bede krwawic nie nastawiaj sie na takie rzeczy bo tylko sobie i fasolce szkodzisz!!! :angry: zaraz cie tu wszystkie skrzyczymy!!! moze lepiej porozmawiaj z lekarzem jeszcze przed wyjazdem co robic w razie czego moze asekuracyjnie jakies leki da ci na wyjazd itp. powiedz ze sie caly czas martwisz! jakby bardzo ciagnelo to no-spe mozna brac! :sorry2::sorry2: dobrze bedzie i pamietaj nie wolno ci sie denerwowac!!!!!
 
reklama
Iki - wiem że to jest dla Ciebie trudny temat - ale mozesz opisać jakie miałaś objawy ciąży pozamacicznej... Bolą mnie jajniki. Jeszce kilka dni do okresu, ale nigdy wcześniej nie miałam takich dolegliwości....
 
Iki
Byłam u lekarza dwa dni temu. Powiedziała, że to jest tak wczesna ciąża, że nic nie wykarze USG i nic mi nie da jak zrobię krew. ( że może wykazać ciąże tak samo jak test i co mi to da).
Mam po powrocie przyjść i wtedy będzie to 7-8 tydzień i cos może być widać.
Jutro zrobie drugi test - jak wyjdą dwie kreseczki to będę prawie pewna ciąży.

skarbie to nie tak ze badania z krwi czyli betka nic nie daje bo wlasnie ze daje jezeli zrobisz 2 badania w odstepie ok 2-3 dni bedziesz to wiadomosc ze ciaza sie prawidlowo rozwija ... a po za w 7-8 tyg ciazy to juz pieknie serce bije a nie ze co bedzie widac!:sorry2:
 
i kto dzisiaj dobrą wiadomość o II kreskach nam zafunduje;-) u mnie coraz bliżej do owu więc fluidki trzeba łapać:-)


mnie korci zrobienie testu....ale się wstrzymam bo i tak nic nie wyjdzie. No i doszukuje sie wszelkich możłiwych objawów - bóle podbrzusza, bóle pod pachami.. Tylko temperatury nei mierzę bo się kompletnie na tym nie znam:) ps. nie uważałam na spotkaniach w poradni rodzinnej pred ślubem:):-):-):-)hahahaha
 
A krew na bete można robić o każdej porze dnia, czy trzeba rano?
o ktorej godzinie chce ;-) do tego nie trzeba byc naczczo itp. to jest na tej samej zasadzie co test z moczy tyle ze badanie z krwi daje ci dokladna ilość hormonu betaHCG we krwi i po powtorzeniu badania patrzysz jaki jest przyrost :tak:
 
katarzynka1979 pierwsze objawy ciąży pozamacicznej pojawiły się u mnie z tydzień, albo dwa po terminie @. Na początku to tylko taki lekki ból w części lędźwiowo-krzyżowej i częste bóle podbrzusza jak na okres. To te bóle podbrzusza mnie zaniepokoiły, bo jak byłam w ciąży z Wiktorią to nie miałam żadnych dolegliwości, w ogóle od owulacji nie czułam, żadnych bóli podbrzusza, ani przed ani po oczekiwanym terminie okresu. Za jakiś tydzień doszło jeszcze niewielkie krwawienie po stosunku. A potem to już lekarz, szukanie ciąży i laparoskopia.
Ale do wszystkich dziewczyn, takie same objawy wcale nie muszą oznaczać ciąży pozamacicznej, a poza tym z tego co wiem to jeśli ciąża rozwija się prawidłowo to nawet jeśli jest pozamaciczna to można ją przenieść do macicy. Więc nie panikujcie. Spokojnie, jajniki jak kłują to też dobrze bo to znaczy, że pracują - tak powiedziała lekarka mojej koleżance. Poza tym ciąża pozamaciczna jest rzadka, spójrzcie ile dzieci się rodzi, trzeba myśleć pozytywnie i tego wam życzę.
 
Dzień dobry dziewczyny :-)
Misza krew na betę można oddać o każdej porze dnia więc nie ma problemu, rób jak czujesz ze jest taka potrzeba
Katarzynko1979 mnie też przy pierwszej ciąży bolały jajniki, właściwie kuły i tak jakby się ciągneły.... więc objaw by sie zgadzał :tak:

A ja dzisiaj na urlopie hipi :-D

zaraz wychodzę z domku, nie ma co dnia marnować, ale odezwę się popołudniu jak wrócę ;-)
 
mnie korci zrobienie testu....ale się wstrzymam bo i tak nic nie wyjdzie. No i doszukuje sie wszelkich możłiwych objawów - bóle podbrzusza, bóle pod pachami.. Tylko temperatury nei mierzę bo się kompletnie na tym nie znam:) ps. nie uważałam na spotkaniach w poradni rodzinnej pred ślubem:):-):-):-)hahahaha

No właśnie ja też niezbyt uważałam i teraz troche żałuje :zawstydzona/y: bo pewnie by mi się przydało... ;-)
Mnie zostało kilka dni do testu ale im bliżej terminu tym mam więcej wątpliwości czy się udało... trzeba poczekać...
Niby bolą mnie troche jajniki, troche piersi ale w sumie to o niczym nie musi świadczyć... zwłaszcza jak się tak wyczekuje :confused:
 
reklama
Katarzynko1979 mnie też przy pierwszej ciąży bolały jajniki, właściwie kuły i tak jakby się ciągneły.... więc objaw by sie zgadzał :tak:
no właśnie mnie tak ciągną. Raz jeden raz drugi a raz tak jakby pecherz, podbrzusze tak szczypie. Może to po prostu przeziebienie, (mam katar i takie tam inne przeziębieniowe dolegliwości;-)
;-)

ale kto wie, może to fasolka jest. Chociaz z drugiesj strony możliwe jest żeby te bole zaczęły się 2 dni po ewentualnym zapłodnieniu i trwały do dzis( 4 dni przed @)..?
 
Do góry