reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

a ja mam pytanie do zafasolkowanych, czy ktoraś z was miała zwyczajowo plamienia przed @ i udało się jednak zajść w ciaże bez wspomagaczy?
 
reklama
Jestem jestem.

I JESTEM W CIĄŻY!!! Potwierdził sie test. Słaba kreska to prawdziwa kreska.

Beta 2246 mlU/ml - czyli b. wczesna ciąża - wg. tabelki którą mam wraz z wynikami to 3-4 tydzień ( 33 dzień cyklu).

Gratuluje! :tak: ale super! Życzę wszytskiego dobrego i spokojnej ciąży!
Też chciałabym taką wiadomość u siebie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Mam pytano do zafasolkowanych....
Kochane, a jak się czułyście przed okresem, tak gdzieś koło tygodnia. Jakoś inaczej niż zwykle?
Mnie boli podbrzusze dzień w dzień, jak chodzę to w pachwinie głównie prawej mnie ciągnie. Piersi większe i bolesne. Do tego perystaltyka jelit lepsza, bo średnio 3 razy dziennie się wypróżniam, a cierpię na zaparcia od dziecka :happy: Zdarzyło się juz raz zemdleć. Ogólnie słabo mi się często robi i kręci w głowie, ale to sporadycznie :happy:Mam na dodatek wstręt do zapachu tytoniu najbardziej, jem jak mały odkurzacz, a to dopiero 24. dzień cyklu, więc za jakieś max 5 dni powinnam dostać okres. Nigdy tak się nie czułam przed miesiączką, więc już sama nie wiem... Liczę, ze to jednak jest fasolinka...
czekam na odpowiedzi. I dbajcie o swoje brzuszki a w nich Maluszki :-) (jaki ładny rym):-):-):-)
 
Mam pytano do zafasolkowanych....
Kochane, a jak się czułyście przed okresem, tak gdzieś koło tygodnia. Jakoś inaczej niż zwykle?
Mnie boli podbrzusze dzień w dzień, jak chodzę to w pachwinie głównie prawej mnie ciągnie. Piersi większe i bolesne. Do tego perystaltyka jelit lepsza, bo średnio 3 razy dziennie się wypróżniam, a cierpię na zaparcia od dziecka :happy: Zdarzyło się juz raz zemdleć. Ogólnie słabo mi się często robi i kręci w głowie, ale to sporadycznie :happy:Mam na dodatek wstręt do zapachu tytoniu najbardziej, jem jak mały odkurzacz, a to dopiero 24. dzień cyklu, więc za jakieś max 5 dni powinnam dostać okres. Nigdy tak się nie czułam przed miesiączką, więc już sama nie wiem... Liczę, ze to jednak jest fasolinka...
czekam na odpowiedzi. I dbajcie o swoje brzuszki a w nich Maluszki :-) (jaki ładny rym):-):-):-)
U mnie bóle jak na @ zaczęły się 7 dni po owulacji, bolały mnie też boki piersi. Trzymam kciuki żeby to była fasoleczka ;-);-);-);-)

Butterfly widzę, że owulka się zbliża to do dzieła :-)
 
Cały dzień mnie nie było a tu takie wiadomości.. :-D
Misza wielkie gratulacje, czyli betka rozwiała wątpliwości :-):tak:
Poprosimy fluidki :tak:
Katarzynko zdrówka, dbaj o siebie, jesień widać zaczyna się dawać we znaki.....
Elisabeth ja tez bym bardzo chciała trafić do czerwcówek... może uda nam sie razem, trzymam kciuki.. ;-)
 
Butterfly widzę, że owulka się zbliża to do dzieła :-)

Kinguś już pracuję ostro :-D:-D:-D trzymaj kciuki

Mam nadzieję, że będę mieć prezent na rocznicę ślubu i bedziemy mieć rocznicowego dzidziusia! tak bardzo bym chciała....

A jak Twoje sampoczucie? Jak sie czujesz? Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Misza dlaczego to miałaby być końcówka ciąży... dopiero zaczynasz i cudowny czas przed Tobą :tak::tak:
Nie przejmuj sie na zapas, najważniejsze że jutro widzisz się z lekarzem, zobaczy, oceni i napewno dobrze doradzi...
Wiele kobiet jeździ na wakacje i robi wiele innych rzeczy nie mając czasami pojęcia że są w ciąży i nic złego się nie dzieje, rodzą później śliczne zdrowe dzieciaczki :tak:
Trzeba być dobrej myśli ;-)
 
Do góry