reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

hej dziewczyny czasem to tak sie rozpiszecie ze nie mam sie za co złapac a czasem cisza....:-)
lilu jeszcze chcialam ci cos powiedziec, wiem ze pewnie kiepsko sie teraz czujesz i zadne pocieszenia nic nie daja ale chcialam ci jeszcze przypomniec moją sytuacje, odstawilam leki bo nie skutkowaly-mialam wszystkiego dosc, poszlam w kolejnym cyklu na usg i nawet nie bylo nigdzie pecherzyka dominującego, mimo to zabezpieczalismy sie w ewentualne dni plodne zeby na spokojnie w kolejnym cyklu wziac clo i kolejnego cyklu nie bylo bo nie pojawila sie @@@ a pokazaly sie || to byl cud!!! dzis mozecie go zobaczec n fotkach ponizej!! dlatego nie zalamuj sie wierz w siebie, ze wszystko Ci sie uda,ze jestes super babka,ktora tez ma szanse zostac mamą!!!natura jest mądrzejsza niz lekarze i my wszystkie razem wziete i rzadzi sie własnymi prawami,moze trzeba jej na to po prostu pozwolic, trzymaj sie,pozdrawiam serdecznie
 
reklama
dobrze piszesz rudka, mój cud ze zdjęć powstał najprawdopodobniej w 7 dc...a jesli kiedy indziej, to nas z mężem przy tym nie było:-)
 
jakoś faktycznie cicho tu się ostatnio zrobiło:) Może staraczki się "staraaaaaaaają" i nie mają czasu na forum:) Okażę się niedługo jak za chwilę forum będzie zasypane wiadomościami o II ;-):tak:;-):-)

Oby tak było:):-)
 
Czesc laski :-)
Coz. Nie wyrzymalam. Dzisiaj razno zrobilam test (2 dni przed) i:no:
Jakos tak mi smutno. Niby caly czas staram sobie wmowic, aby nie robic sobie nadzieji...ale nie potrafie. To silniejsze odemnie.
Wiecie co jest najsmieszniejsze...dzisiaj w nocy (nie wiem czy to byl sen czy koszmar) ale snilo mi sie, ze wstalam, poszlam do toalety, zrobilam test i w przeciagu sekundy dwie grube krechy...alez bylam szczesliwa..
Odrazu powinnam sie domyslic, ze nic z tego nie bedzie. W zyciu zawsze jest odwrotnie niz we snie.

Dlaczego koszmar? Bo sie obudzilam :-D

Milego dnia zycze i lepszych wiesci :-)
 
u mnie od wczoraj okres :(
W następnym cyklu na pewno się uda ;-)

Coz. Nie wyrzymalam. Dzisiaj razno zrobilam test (2 dni przed) i:no:
To chyba stało się naszym mottem: Póki nie ma @ nie trać nadziei. Ale pamiętaj jak nie teraz to wkrótce się uda :tak::tak:

A ja mam stracha wyniki drugiej betki będą o 13 :-( nie wiem co mam ze sobą zrobić, miałam plan żeby spać do 13 ale nie wyszło to teraz cierpliwie czekam ;-)
 
Dziewczyny, czy ktoras z Was leczy sie moze na niedoczynnosc tarczycy?

Zastanawiam sie czy fakt, iz od lat biore leki moze miec jakis wplyw na wynik testy (znowu ta glupia nadzieja :wściekła/y:)

Wiem ze nadczynnosc moze dac nieprawdziwy wynik pozytywny, ale czy z niedoczynnoscia jest na odwrot?
Pytam, bo mojego endokrynologa widuje 1-2 razy do roku, a kolejna wizyte bede miala dopiero w grudniu (mialam nadzieje, ze z dzieckiem;-), ale coz..) wiec nie bardzo mam sie kogo zapytac ( a w Ire zapewne nie wiedza co to endokrynolog:baffled:)
 
Czesc laski :-)
Coz. Nie wyrzymalam. Dzisiaj razno zrobilam test (2 dni przed) i:no:
Jakos tak mi smutno. Niby caly czas staram sobie wmowic, aby nie robic sobie nadzieji...ale nie potrafie. To silniejsze odemnie.
Wiecie co jest najsmieszniejsze...dzisiaj w nocy (nie wiem czy to byl sen czy koszmar) ale snilo mi sie, ze wstalam, poszlam do toalety, zrobilam test i w przeciagu sekundy dwie grube krechy...alez bylam szczesliwa..
Odrazu powinnam sie domyslic, ze nic z tego nie bedzie. W zyciu zawsze jest odwrotnie niz we snie. :-)
to jeszcze dwa dni nadziei!!!

kingus a czy jak sie bedziesz denerwowac to wynik bedzie lepszy???:rofl2::no: usmiechnij sie dziewczyno!!! tyłek cie nie boli???przeciesz wielkie szczescie cie kopnęło-jestes mamą!!!!:-D:-D:-D

vitaserum nigdy nie slyszalam zeby nadczynnosc lub niedoczynnosc tarczycy miala wplyw na wynik testu,moze leki na to wplywają...:baffled: ale wydaje mi sie to malo prawdopodobne,moze za duzo gdybasz???:-)
ps jak masz watpliwosci co do testu to zrob betke w laboratorium i powiedz ze bierzesz takie i takie leki i powiedza ci czy to ma jakis wplyw
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja mam stracha wyniki drugiej betki będą o 13 :-( nie wiem co mam ze sobą zrobić, miałam plan żeby spać do 13 ale nie wyszło to teraz cierpliwie czekam ;-)


daj obowiązkowo znać jaki jest wynik betki!

mnie ciągle bolą jajniki i dół brzucha - niby tak jak przed @ ale trochę inaczej - ale pewnie sobie wmawiam.....:-( jeszcze 4-5 dni do @... czyli juz niedlugo więc to pewnie jednak objawy @:-(
pewnie zawsze mnie bolało tak samo tylko nigdy aż tak nie zwracałam na to uwagi...
w niedzielę zrobie test (dzień przed @ i zobaczymy...)

jakiegoś doła złapałam ze już jestem stara (29) i powinnam dawno mieć dzieci..za późno o tym pomyślałam (lub inaczej tak ułożyło się moje życie).

Zawsze mi się wydawało że to będzie takie proste, że uda się za pierwszym razem, a teraz już tą pewność tracę (przypominam tylko że to mój pierwszy cykl starań).
Szansa niby jeszcze jest, ale nigdy za specjalnie w niczym nie miałam szczęścia więc niby dlaczego teraz miałoby być inaczej...
eh jakiegoś dołka dziś mam.:-:)hmm::-(

ale nie ma co biadolić, moze będzie jednak dobrze:tak:
 
Do góry