reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Agnes.kol Trzymam mocno kciukasy oby się szybko udało!!!!!!!! Z nami na pewno będzie Ci raźniej:) :-)
ja juz testuje za 6 dni..ale coś czuję że się nie udało:(
bola mnie jajniki, dół brzucha..tak jak na @....
ale co tam, niedługo jak cos to nowe staranka, a jak się nie uda to znowu staranka i pewnie kiedys się uda:)
I mam nadzieję że uda się 3 razy:):):) bo chcę mieć w sumie 3 dzieci - oby nie na raz:):)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja zawsze jestem ciekawa jakie imiona (jeśli) macie wybrane dla dzieciaczków??? u mnie dziewczynka miała byc Ania:) moze sie jej kiedys doczekam:)


ja dla dziewczynki : Lena, Oliwia, Amelia, Emilia - żadne nie podoba się mężowi:)

dla chłopca: Maksymilian, Natan, Mikołaj,

mam nadzieję że będzie dziewczynka a nawet 3 dziewczynki:):)
 
czesc
nie wiem czy mnie pamietacie ale kilka dni temu napisalam pare postow,a potem nie mialam internetu to mnie nie bylo. ale staralam sie i mam nadzieje...:tak:
 
to sie ciesze ze pamietacie :-)
a czy to mozliwe zeby po staraniach w pierwszym tyg bolal mnie brzuch-tak jakbym miala lekkie wzdecie i caly czas czuje jakby sie mi tam cos gazowalo-burczalo,cos tam sie dzieje jednym slowem itp (jakbym napila sie za duzo gazowanego napoju)???
 
co do imion-to dla dziewczynki od zawsze juz mam ustalone ze bedzie Gabrysia!!! :tak: ,podoba mi sie tez Roza i Amelia
dla chlopca -Cyprian a mezowi bardziej Rafal,moze przekonam go na podwojne- Cyprian Rafal
 
to sie ciesze ze pamietacie :-)
a czy to mozliwe zeby po staraniach w pierwszym tyg bolal mnie brzuch-tak jakbym miala lekkie wzdecie i caly czas czuje jakby sie mi tam cos gazowalo-burczalo,cos tam sie dzieje jednym slowem itp (jakbym napila sie za duzo gazowanego napoju)???

Z tego co kojaze to Kingus milam bol podbrzusza i jajnikow tydzien po owulce, i jest fasolka....
U Ciebie moze tez ;-):laugh2:
 
reklama
i niestety :no::no::no::no::no::no::no::no::no:
Tempka dzisiaj 36.5 jutro powinna pojawiac sie @ o ile franca nie zrobi zadnego psikusa:crazy:
Proszę mi się tu nie załamywać ;-) Rudce się udało w pierwszym cyklu po odstawieniu clo ;-);-) Lilu a Twój partner się badał? Bo moja gin mówiła, że bez sensu kobieta się lekami szprycuje bez zbadania faceta

bola mnie jajniki, dół brzucha..tak jak na @....
Mnie też tak bolało i to już 7 dni po owulce tak więc trzymam kciuki. Uda się na pewno :-D:-D

to sie ciesze ze pamietacie :-)
a czy to mozliwe zeby po staraniach w pierwszym tyg bolal mnie brzuch-tak jakbym miala lekkie wzdecie i caly czas czuje jakby sie mi tam cos gazowalo-burczalo,cos tam sie dzieje jednym slowem itp (jakbym napila sie za duzo gazowanego napoju)???
Lilu dobrze pamięta;-) Mnie tydzień po owulacji zaczął boleć brzuch jak na @ i kłuły mnie jajniki. Wzdęcia też miałam i puszczam bąki cały czas :baffled: Nie miałam zgagi tylko parę razy taki dziwny posmak w buzi nie jak piszą metaliczny tylko jakiś taki dziwny.
Trzymam kciuki za test ;-);-);-)
 
Do góry