reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

vitaserum moze za duzo gdybasz???:-)
ps jak masz watpliwosci co do testu to zrob betke w laboratorium i powiedz ze bierzesz takie i takie leki i powiedza ci czy to ma jakis wplyw

Dzieki, to ze za duzo gdybam to fakt. A co do betki to w Ire raczej z tym ciezko, wiec cierpliwie musze przeczekac te dwa dni...

A o niedoczynnosc pytalam, gdyz od 12 lat biore tabletni hormonalne, a testy robie dopiero od niedawna :) wiec dopiero sie ucze w tej kwestii

Chyba najlepiej zrobie jak wogole zrezygnuje z staraczkowych forow, bo tylko sie nakrecam i pozniej rozczarowuje:confused: jak tak sobie czytam o tych wszystkich objawach, cudach i nadziejach..:-)
 
reklama
Czesc dziewczynki:-)
postanowilam zajrzec do was na chwilke a tu tyle nowosci i niespodzianek:-D a ile nowych kobit dołączyło:tak:podczytuje was co jakis czas ale jakos nie mam czasu poplotkowac z wami :-(
kingus kochana gratuluje ci z calego serca ze wkoncu sie doczekalas dwoch kreseczek! :-D:-D
i wszystkim zafasolkowanym gratuluje!!!
Ja wciąż mam postój... ale hormony moje strasznie juz szaleja i chyba niedługo zabierzemy się do pracy:sorry2:

buziaki dla wszystkich :*******
 
jakiegoś doła złapałam ...powinnam dawno mieć dzieci..za późno o tym pomyślałam (lub inaczej tak ułożyło się moje życie).

Zawsze mi się wydawało że to będzie takie proste, że uda się za pierwszym razem, a teraz już tą pewność tracę (przypominam tylko że to mój pierwszy cykl starań).
Szansa niby jeszcze jest, ale nigdy za specjalnie w niczym nie miałam szczęścia więc niby dlaczego teraz miałoby być inaczej...
eh jakiegoś dołka dziś mam.:-:)hmm::-(

ale nie ma co biadolić, moze będzie jednak dobrze:tak:[/quote]

po wykasowaniu kilku slow to co napisalas katarzynko pasuje w 100% i do mnie.juz sama nie wiem co mam myslec,co mi jest,w kazdym razie bol brzuvha(male wzdecie) wciaz sie utrzymuje ...
 
ja jakby co to do @ mam jeszcze troche czasu -testowac nie ma poco, wiec moze akurat:-), ale tak sie zastanawiam czy abym nie !!!!!!!!!wyolbrzymiala !!!!!!!!!!tego wszystkiego, bo przeciez to bylo dopiero nasze pierwsze powazne staranie o dzidzie a tak bardzo chce w to uwiezyc :-)
 
lilu jeszcze chcialam ci cos powiedziec, wiem ze pewnie kiepsko sie teraz czujesz i zadne pocieszenia nic nie daja ale chcialam ci jeszcze przypomniec moją sytuacje, odstawilam leki bo nie skutkowaly-mialam wszystkiego dosc, poszlam w kolejnym cyklu na usg i nawet nie bylo nigdzie pecherzyka dominującego, mimo to zabezpieczalismy sie w ewentualne dni plodne zeby na spokojnie w kolejnym cyklu wziac clo i kolejnego cyklu nie bylo bo nie pojawila sie @@@ a pokazaly sie || to byl cud!!! dzis mozecie go zobaczec n fotkach ponizej!! dlatego nie zalamuj sie wierz w siebie, ze wszystko Ci sie uda,ze jestes super babka,ktora tez ma szanse zostac mamą!!!natura jest mądrzejsza niz lekarze i my wszystkie razem wziete i rzadzi sie własnymi prawami,moze trzeba jej na to po prostu pozwolic, trzymaj sie,pozdrawiam serdecznie

Dziekuje Ci rudka :-)
Wiesz nawet tak jakos dzisiaj nie jest mi juz smutno,pogodzilam sie z kolejnym niepowodzeniem :tak::sorry2:
Brzusio juz boli na @, kolezanka powinna sie dzisiaj pojawic...
Teraz daje pelny luz, bez mierzenia tempki i wogole wogole, co ma byc to bedzie :tak::-) bo tez mi sie wydaje ze psychika sie zblokowala :dry: ( a myslalam ze mi to nie grozi ) :baffled::-p
Na MAJ 2009 planuje HSG, bo niestety wczesniej nie mam mozliwosci wykonac tego badania ) no chyba ze wczesniej sie cos wydarzy wspanialego w moim zyciu :rofl2:

VERITASERUM71 - Zrob test w dniu spodziewanej @ bo czesto wczesniej nie wychodza testy....

KINGUS- Czekam na wspaniale wiescie ( tak wogole cos mi sie wydaje ze kingus nadrobilas kochana za wszystkie dziewczyny i bedzie parka ):laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Do góry