reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

przynajmniej zaliczylam egz w srode :tak: a w czwartek mialam kolosa ale nie mam wynikow a dzisiej ostani egz w mojej karierze na tej uczelni ale .... mam totalne 0 w glowie!! :-D
hehe ja tez im blizej konca studiow tym mniej sie uczylam,to chyba wszyscy tak mają:-D a szefową olej, twarda jestes to ją przetrzymasz!!!

misza serdecznie gratuluje!!!! spokojnych 9mcy i szczesliwego rozwiązania!!!

wez zajdz w ciąze, idz na zwolnienie, potem macizynski, wychowawczy a potem zmien prace i miej ja w dupie!!!;-)
podpisuje sie pod tym!!!!:)
Hej:)
Jestem nowa..........przez 10 min pisalam ladna mowe powitalna :-) opisujaca moja sytuacje, aby jakos latwiej przelamac pierwsze lody...przyszedl sprzatacz zaczal odkurzac biuro, wiec ustapilam miejsce sprzed komputera....wracam dopisuje ostatnie slowa...wysylam...i nic...brak polaczenia z siecia :wściekła/y:
Juz mi przeszlo....zatem witam:-)....moze pozniej opisze wam cos o sobie:sorry2:
mi sie i tak podobało takie powitanie:-)
Witajcie Dziewczynki ;-)


Dzisiaj tempka spadla z 37.0 na 36.6 :wściekła/y::no: nie mam juz zadnej nadziei bo to za duzy spadek jak na fasolke, gdyby to bylo na 36.8 to jeszcze jeszcze, ale tak to :crazy: jutro lub w srode przyjdzie wredna malpa @ :wściekła/y::szok: o ile znowy nie zacznie wywijac mi figle :crazy:
Tak mi smutnooo, jaki ten los jest dla mnie okrutny :zawstydzona/y::-:)-:)-(
lilu przytulam Cie mocno!!!!!!! i wierze ze ty tez bedziesz szcesliwą mamą to tylko kwestia czasu!!!! trzymam kciuki za ten cykl
Nie wiem co sie ze mna stalo, ale nagle, z dnia na dzien, z OCH NIE! JESZCZE NIE TERAZ....przeszlam na...OCH TAK! ABY TO BYLO TO!
:-)
kobieta zmienną jest!!! widzisz tak mialo byc musial nadejsc ten cykl pełen watpliwosci by wszystko staneło na glowie:) powodzenia
Na dodatek mialam dziś egzamin na prawko i zdałam za pierwszym razem/....
Nawet nie umiem się cieszyć bo własnie wyszłam z toalety i mam leciutko zabrudzoną wkładkę :((((

Nie wiem co to może byc, na okres to zawcześnie, a między okresami nigdy nie miałam plamień..... bardzo się boję, że to poronienie o ile oczywiście zdążyłam być w ciąży...
gratuluje prawka,ja chyba jeszcze z tym poczekam:) choc maz na rocznice slubu chce mi zafundowac kurs,ale chyba nie jest mi to przeznaczone byc kierowcą:sorry2:
a poronienie to napewno nie jest, bo na tym etapie to by nie bylo zadnego plamienia tylko pecherzyk by sie wchłonął bez zadnych objawow zewnetrznych,wiem co mowie bo to przeszłam, badz dobrej mysli i sie nie denerwuj
Betka 78,4 mam tylko nadzieje, że pani się nie pomyliła :baffled: Jutro powtórzę betke i zobaczymy czy rośnie. Trzymajcie kciuki ;-) :-D:-D:-D
trzrzymam trzymam kciukaski za duuuza betke mamusiu!!!:-):-):-)
Powiem wam co u mnie rano sie wydarzylo....obudzilam sie o 8 patrze na koszule nocna a tu na wysokosci sutkow przezroczyste plamy i kilka mniejszych w kolorze zoltym :szok: To byla chyba siara choc nie jestem pewna czy w 18 tyg ciazy jest juz produkowany pokarm?? Dziewczyny moze wiecie co to moglo byc?? i czemu tak wczesnie??
Dzis mnie troche podbrzusze boli ale to dobrze to znaczy ze dzidzia rosnie :tak:
troche dziwna sprawa ale skoro dziewczyny pisza ze to sie zdarza to coz....zawsze mozesz poradzic sie gina,dziecku to na pewno nie zaszkodzi...juz ja widze jaki ty bedziesz miała nawał po porodzie:szok::szok::szok::-D
Witajcie!
A ja uroczyście oświadczam, że moje wyniki wyszły super!!!:-D:-D:-D Markery nowotworowe bardzo niziutkie i w normie, cholesterol i morfologia piękne i książkowe!!!Zapomniałam dodac, że dostałam dziś podwyżkę, ale mogę się dopiero teraz z niej cieszyc bo wcześniej nie było mi do śmiechu:-). Superowy ten poniedziałek!!!
to juz mozemy odetchnac!!!!! gratuluje podwyzki!!!!
 
reklama
witaj kemaya ja bralam kilka miesiecy Bromergon,ale nie moglam znosic coraz wiekszych dawek,wiec przeszlam na lek ktory bierze sie raz w tygodniu i nie ma skutkow ubocznych i bralam go az do zajscia w ciąze (staranka wlacznie z leczeniem zajeły mi pol roku) wtedy musialam go odstawic, jak skoncze karmic to wtedy wrocy do endokrynologa i zobaczymy jak zachowa sie moja prolaktyna:-p,pozdrawiam
 
CYTAT:

"gratuluje prawka,ja chyba jeszcze z tym poczekam:) choc maz na rocznice slubu chce mi zafundowac kurs,ale chyba nie jest mi to przeznaczone byc kierowcą:sorry2:
a poronienie to napewno nie jest, bo na tym etapie to by nie bylo zadnego plamienia tylko pecherzyk by sie wchłonął bez zadnych objawow zewnetrznych,wiem co mowie bo to przeszłam, badz dobrej mysli i sie nie denerwuj"

Dzięki, pocieszyłyście mnie trochę, ale i tak się martwię czy wszystko jest i będzie ok. Niestety już taki pesymistyczny ze mnie typ...
W nocy lecę w podróż poślubną i jak wspominałam tam będę testować około 20 września :)

Jak tylko wrócę dam znać czy pojawiły się II :))))))
W razie czego już zapisałam się do gina na 29.09 :))

Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane laseczki i życzę zafasolkowania pozostałym oczekującym !!!
 
a mnie strasznie korci żeby kupic test ciążowy...jeszcze 6 dni do @ i wiem ze nic nie wykaże ale i tak mnie korci:)
ale odgonie od siebie te myśli. Musze zabrać się do pracy w końcu bo jak tak dalej będę siedziała na forum to będę bezrobotna:)
 
agnes a co to za ziółka? nic nie słyszałam, że takie są:confused::confused::confused: trzymam kciuki za staranka
ps. Weroniczka jest prześliczna!!!:)

Dziewczyny ja zawsze jestem ciekawa jakie imiona (jeśli) macie wybrane dla dzieciaczków??? u mnie dziewczynka miała byc Ania:) moze sie jej kiedys doczekam:)
 
reklama
Cześć kobitki drogie :tak::tak:
kochane jesteście naprawde bardzo wam dziekuje za te slowka pociechy :tak::-D;-) od razu mi lepiej!
pracy co prawda nie mam zamiaru zmieniac bo pracuje w zawodzie i robie to co chce tylko ze nie z tymi ludzmi (średnia wiekowa firmy ~50lat:szok:) ale przeciez jest nadzieja ze dlugo juz nie popracuja bo co to jest np rok czasu :laugh2: dłuzej nie dadzą rady :sorry2: a i moze w miedzy czasie jakis maluszek sie przytrafi to juz w ogole bede ich miala w koncertowym powazaniu :-D
kingus trzymam kciukasy za piekna duża betkę;-):tak:
Lilu i jak tam :confused: czekamy na wiesci :tak: kciuki zacisniete!!
OLCIA, Katarzynka1979 dla was tez kciuki w pogotowiu :-D
agnes.kol Witam !! zycze wytrwalosci w starankach i duzo nadziei!!!
rudka mowie ci jak mi sie juz nie chce patrzec na ta nauke! bleee..... :sorry2:a wczorajszy egzamin raczej na straty! :-( no i z tego kolosa z czwartku mam jeszcze dopytke.... a na niego nie da rady sie nauczyc! buuuu.....
a jak tak synek i ty sie macie ??
 
Do góry