reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
GRATULUJE PRZYSZLYM MAMUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilu19 kochana trzymaj sie, musi sie wkoncu udac!!

Fajnie ze mnie troche osob tu pamieta a ciekawa jestem co u asus ?? Zaglada tu jeszcze??

Powiem wam co u mnie rano sie wydarzylo....obudzilam sie o 8 patrze na koszule nocna a tu na wysokosci sutkow przezroczyste plamy i kilka mniejszych w kolorze zoltym :szok: To byla chyba siara choc nie jestem pewna czy w 18 tyg ciazy jest juz produkowany pokarm?? Dziewczyny moze wiecie co to moglo byc?? i czemu tak wczesnie??
Dzis mnie troche podbrzusze boli ale to dobrze to znaczy ze dzidzia rosnie :tak:
 
magdus ja czytalam, ze tak sie czsem zdarza w ciąży.Nawet w początkach...tylko nie trzeba tego wyciskac.No ale to moja wypowiedz, ale ja dzieci niemam to wiesz....ja nie kompetentna:-D:-D:tak:
a asus ma maluszka w brzusiu już!! tylko musi na siebie uwarzac i na to co je, bo ma problemy z cukrem.A ja Ciebie tez pamiętam!!! ty tez masz dzidzie w brzusiu, GRATULACJE!!!
 
Ostatnia edycja:
rudka- dziekuje kochana za wspracie:)
eve84- no nie jak ty cos powiesz to od razu mordka sie smieje,,, gratuluje egzaminow,,, a co do szefowej niekrote takie idotki sa ze tylko prace widza.. moze zazdrosci ze mloda juz nie jest..:)
misza, moniau,, ogromniaste gratulacje,, :-D
lilu19- kochanie alez ty sie tym wogole nie przejmuj, wiesz co ma byc w tym miesiacu,, takze glowa do gory i mysl pozytywnie.. a skok tak jak dziewczyny pisza nie jest zawsze powiedziane ze nie jestes:):-D
olica- mi sie tez wydaje ze to zagniezdzenie bylo:-D
kingus- gratuluje mamusku takiej pieknej betki:-D

no a ja mam jakis dolek ze sie nie udalo.. mimo tego ze temperatura 39,00 , piersi nie bola.. jedynie w piatek i sobote czulam bole podbrzusza,, ciagniecie w pachwinach - tego jestem pewna na 100% ale nie wiem czy to oznaka ciazy czy owulki.. hmm:/ :baffled: jednym slowem mam jakiegos dolka,,, do @ zostalo jeszcze tyle dni, tyle jeszcze musze czekac:baffled: az do 25:baffled:
 
bablyss poszperalam troche w internecie i faktycznie jest to spowodowane tym ze piersi przygotowuja sie do produkcji pokarmu, niektore dziewczyny mialy taki "wyciek" ;-) juz w 3 miesiacu ciazy. Musze kupic wkladki laktacyjne lub zwykle płatki kosmetyczne. Pytalam o asus bo z tego co pamietam jestesmy mniej wiecej w tym samym tyg ciazy i zastanawialam sie co u niej? Ale juz wiem ze jest wszystko dobrze. Pozdrawiam
 
Witajcie!

moniau, miszagratuluję mamuśki:tak::tak:
kinguśbetka piękna:-D
lilu kochana nie martw się i na Ciebie przyjdzie kolej, a zobaczysz, że już całkiem niedługo:-). Powiedziałam tak niedawno do kinguś i prosze szast prast i są dwie piękne krechy:laugh2:

A ja uroczyście oświadczam, że moje wyniki wyszły super!!!:-D:-D:-D Markery nowotworowe bardzo niziutkie i w normie, cholesterol i morfologia piękne i książkowe!!!:laugh2::laugh2::laugh2:. Nawet nie wiecie jak mi ulżyło. Przed ósmą pojechałam do szpitala na pobranie krwi i myślałam, że będę musiała czekac do jutra na wyniki (chyba bym oszalała z niepokoju), ale na szczęście od 14 można było odbierac już. Byłam przerażona i wziełam ze sobą mężulka i przyjaciółkę. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze:laugh2:, teraz tylko muszę pozbyc się farmakologicznie tego dziadostwa i kontynuowac staranka:tak:. Dziękuję Wam jeszcze raz za wsparcie:-D. Jesteście kochane!
Veritaserum71 witaj w tym wspaniałym gronie!
Zapomniałam dodac, że dostałam dziś podwyżkę, ale mogę się dopiero teraz z niej cieszyc bo wcześniej nie było mi do śmiechu:-). Superowy ten poniedziałek!!!
 
Ostatnia edycja:
Ja nie wiem własciwie kiedy miałam owulacje, jakos w tym miesiącu nie mogłam jej coś zaobserwować.
Okres mialam 14 sierpnia i od przedwczoraj mocno mnie bolal brzuch i cycki staly sie twarde jak nigdy-wiecie tak aż bardzo mocno.Sutki tak bolą ze nawet nie mogę się dotknąć.
Na dodatek mialam dziś egzamin na prawko i zdałam za pierwszym razem/....
Nawet nie umiem się cieszyć bo własnie wyszłam z toalety i mam leciutko zabrudzoną wkładkę :((((
Nie wiem co to może byc, na okres to zawcześnie, a między okresami nigdy nie miałam plamień..... bardzo się boję, że to poronienie o ile oczywiście zdążyłam być w ciąży...
Testowanko mialam robić 20 września......
Powiedzcie mi prawdę na co wam to wygląda-proszę....

Jak na mój gust to za wczesnie na popronienie. Ja bym raczej sugerowała albo zagnieżdżanie się albo jakies perturbacje hormonalne. Bardzo Ci zalezy na zaskoczeniu i obawiam sie, ze Twój organizm przez to wariuje. Musisz troszkę wyluzowac. Trzymam kciuki by to był znak na fasolkę, ale jeżeli nie,to po @ wybierz się do ginka, niech sprawdzi co się tam dzieje :-).

Po 13 zadzwoniłam do przychodni pani powiedziała mi wynik i chciałam Wam napisać a mi komputer padł ale teraz udało mi się go włączyć to szybko piszę.
Betka 78,4 mam tylko nadzieje, że pani się nie pomyliła :baffled: Jutro powtórzę betke i zobaczymy czy rośnie. Trzymajcie kciuki ;-)

Trzymam, trzymam. A czy mi sie wydaje, czy u Ciebie w tym cyklu były 2 jajeczka gotowe do akcji?

Madzio1980 bardzo się cieszę, że wyniki są ok :-).
 
ojejciu dziewczynki:// od 2 godzin strasznie boli mnie pachwina.. okropny rozciagajacy bol...tempka 36,9 mierzona o godz. 5 zaraz po przebudzeniu, 2 dni temu bole podbrzusza.. myslicie ze te bole pachwiny to dobry znak?? ja jakos mam zle przeczucia ze sie nie zalapie..::baffled:
 
reklama
Kingus sloneczko napewno zafasolkowana jestes :) kurcze kiedy przylaczysz sie do mojowych mamus ?
Czekam żeby lekarz potwierdził i się wpiszę ;-)

A ja uroczyście oświadczam, że moje wyniki wyszły super!!!:-D:-D:-D Zapomniałam dodac, że dostałam dziś podwyżkę, ale mogę się dopiero teraz z niej cieszyc bo wcześniej nie było mi do śmiechu:-). Superowy ten poniedziałek!!!
No widzisz nie było się czego bać teraz już będzie tylko lepiej. Gratuluję podwyżki ;-)

JTrzymam, trzymam. A czy mi sie wydaje, czy u Ciebie w tym cyklu były 2 jajeczka gotowe do akcji?
Tak były dwa :tak::tak:
ojejciu dziewczynki:// od 2 godzin strasznie boli mnie pachwina.. okropny rozciagajacy bol...tempka 36,9 mierzona o godz. 5 zaraz po przebudzeniu, 2 dni temu bole podbrzusza.. myslicie ze te bole pachwiny to dobry znak?? ja jakos mam zle przeczucia ze sie nie zalapie..::baffled:
Wiesz jak ja miałam takie bóle to podejrzewali, że to wyrostek ale tam chyba ból promieniuje na nogę. Przy wyrostku jest chyba wysoka gorączka. Ale z całego serca życzę Ci żeby to była fasolka ;-);-);-) Pewnie urządza sobie mieszkanko :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry