reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Kingus - kochana gdzies sie podziala z wynikiem betki ;-)
Po 13 zadzwoniłam do przychodni pani powiedziała mi wynik i chciałam Wam napisać a mi komputer padł ale teraz udało mi się go włączyć to szybko piszę.
Betka 78,4 mam tylko nadzieje, że pani się nie pomyliła :baffled: Jutro powtórzę betke i zobaczymy czy rośnie. Trzymajcie kciuki ;-)

Veritaserum71 super przygoda :-D:-D:-D
 
Po 13 zadzwoniłam do przychodni pani powiedziała mi wynik i chciałam Wam napisać a mi komputer padł ale teraz udało mi się go włączyć to szybko piszę.
Betka 78,4 mam tylko nadzieje, że pani się nie pomyliła :baffled: Jutro powtórzę betke i zobaczymy czy rośnie. Trzymajcie kciuki ;-)

Gratuluje wysokiej ,betki.....:-)
Kingus jak sie ciesze, tu juz nie ma zadnych watpliwosci, mamusko :-D:-D:-D
 
veritaserrum witam serdecznie i szybciutko tu zalap wiruska, bo panuje u nas:laugh2:

eve łooooo to ja się nie dziwie że Cie nie rozumie...74 lata a 24to jest roznica...:tak::-D:-D kochana ona juz zapomniala co to życie, nie mowiac o studiowaniu...(przepraszam za sarkazm)a teraz powaznie....Wieze ze bys nie zaliczyla(bo ja jestem takze na urlopie zeby zaliczyc) i wiem jak czasem jest trudno.Wiesz nic za wszelka cene, czesem warto na cos machnac ręką, aby przyszlo drugie.Ty jestes teraz w okresie kiedy szukasz, co chcesz robic, swojego miejsca, takze zawodowego.Czasem dac chwile spokoju, odpuscic, zrobic miejsce na nowe-fajniejsze! Nic za wszelko cenę, przeciez ty nie musisz się do niczego zmuszac, bo jestes mloda i jeszcze czeka na ciebie 1000 ofert pracy...A z glodu nie umrzesz, mąż Ci nie pozwoli...:tak::laugh2:tez pracuje przeciez...przeciez to chwilowe by bylo(gdybys chciala zmienic prace) będzie cos innego- bo przeciez będziesz szukac...A kto to robi, kto chce ten dostanie...
Dużo wytrwalosci życze:tak::tak::-D

A tak wogole, ma taka kobita 74 lata i jeszcze pracuje, zajmuje miejsce młodym zdolnym:szok::crazy: 74 lata:szok:
 
Witajcie!

Super wieści od poniedziałku:-)

Własnie piekę szarlotkę może ktoś ma ochotę to zapraszam:tak:

Nie mogłam spać całą noc, emocje...rano wstałam i drugi test...znów baldziutka kreseczka, ale jest :) :-D
przesyłam wam moc fluidów :)
Moniau WIELKIE GRATULACJE!!! a fluidki wyłapane, przydadzą się, bo teraz czeka mnie czekanie...
ja też wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test! popołudniu.
Wczoraj powinnam była dostać @. Wyszła blada druga krecha, ale jest!!
Również gratuluję!
Hej:)

Jestem nowa
Witam Cię! Szybkiego zafasolkowania życzę... pisałaś, że nie jestes typem "Psiapsiuły";-), a ja widzę, że dobrze Ci idzie... przygoda z szefem mnie :-D:-D:-D
Niestety ja mam zla wiadomosc :zawstydzona/y::-( przyszla mama jeszcze nie zostane :szok:
Lilu nie stresuj się Kochanie, poczekaj jeszcze kilka dni... może tempka skoczy do góry... 3mam kciukasy...
 
reklama
Dziewczyny kochane misza monauGRATULUJE WAM SERDECZNIE II KRESECZEK .

Ciesze sie ze wam sie udalo , Kingus sloneczko napewno zafasolkowana jestes :) kurcze kiedy przylaczysz sie do mojowych mamus ?

Kina a kiedy ty sie przylaczysz do mamus majowych co?

Podrawiam wszystkie staraczki nowe i stare.
 
Do góry