reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

kinguś nie....to nie jest za pozno!!!! jarzębika ma racje! wczesniej nie ma po co isc, to wczesna ciąża i lekarz jeszcze nie moze potwierdzic na 100% bo potwierdza się(jeskli się nie myle)gdy serduszko bije.To jest 100% potwierdzenie żywotnosci zarodka:-)i przyrostu....

LILU kochanie przykro bardzo bo czlowiek sam niepotrzebnie się nakręca....a potem wielkie bum...i łezki do poduszki...przyjdzie na Ciebie czas napewno...juz nie dlugo...nowycykl-nowe mozliwosci!!! Widac tak mialo byc:tak: nie martw się, napewno to nic nie da, tylko zaszkodzi :tak:będzie dobrze.Juz lepiej dostac, niz czekac i miec nadzieje...
 
reklama
Witajcie Dziewczynki ;-)

Ogromne gratulacje dla nowych przyszlych mam :tak::laugh2:

Niestety ja mam zla wiadomosc :zawstydzona/y::-( przyszla mama jeszcze nie zostane :szok:
Dzisiaj tempka spadla z 37.0 na 36.6 :wściekła/y::no: nie mam juz zadnej nadziei bo to za duzy spadek jak na fasolke, gdyby to bylo na 36.8 to jeszcze jeszcze, ale tak to :crazy: jutro lub w srode przyjdzie wredna malpa @ :wściekła/y::szok: o ile znowy nie zacznie wywijac mi figle :crazy:
Tak mi smutnooo, jaki ten los jest dla mnie okrutny :zawstydzona/y::-:)-:)-(
Kochanie nie smutaj sie ;-) bywa tez ze bardzo duze spadki sa przed implantacją !! :tak: zycze ci zeby to byl taki spadeczek a jutro fruuuu do gory tempko :laugh2:jednym pomiarem sie nie mozesz jeszcze sugerować!!! trzymam kciuki!!!!! :tak:
bablyss oj dzieki za zrozumienie :tak:wkurza mnie taka sytuacja bo szefowa ma 74 lata i jest pracoholikiem :angry: ja na urlop ciezko wygonic a zdrowie ma konskie .... do tego widze ze starsi pracownicy sie jakos do tego przystosowali i powielaja ten model pracy ...:-( tak sie sklada ze tylko ja jednoczesnie studiuje i nie mam takiego komfortu ze jak wroce do domu to sie moge walnac na wyro i sie byczyc jak ma sie lenia !! :angry: niedosypiam ... psychika mam zryta juz ... a w robocie ci jeszcze tylko dowala!! :baffled: moge sie zalozyc ze gdybym nie wyladowala na zwolnieniu to bym nie zaliczyla tego egz w srode bo bym fizycznie nie dala rady sie nauczyc....:dry:
veritaserum71 witamy!!!
 
Dobra juz cakowicie ochlonelam z porannych stresow :-)

A wiec, witam raz jeszcze:-)...jestem mloda staraczka (no moze nie wiekiem , 29l) ale starzem staraczkowym.

Jakos dotad nie nalzealam do kobiet co to z utesknieniem obcym kobietom do wozka zagladaja...wlasciwie to wciaz czulam, ze jeszcze nie moment i zastanawialam sie czy wogole nadejdzie..

Wszysto zmienilo sie miesiac temu, gdy ni z tego ni z owego (jak to sie pisze;-)) zaczely mnie bolec jajniki i wogole cale podbrzusze...zaniepokojona przetrzasnelam wszystkie fora starajac sie dowiedziec co moze powodowac podobne objawy i doznalam SZOKU :szok:....CIAZA?!

Co dziwne jeszcze wiekszego szoku doznalam, gdy uswiadomilam sobie jak bardzo ucieszylabym sie, gdyby okazala sie to prawda.

Nie wiem co sie ze mna stalo, ale nagle, z dnia na dzien, z OCH NIE! JESZCZE NIE TERAZ....przeszlam na...OCH TAK! ABY TO BYLO TO!

Zaczelam miec juz wszystkie opisywane na forach objawy, czeste wizyty w kibelku, powiekszone piersi, temperatue...wszystko...o czym bym nie przeczytala...mialam to...Nic dziwnego ze sama siebie wprost przekonalam, ze to musi byc ciaza.

Powiedzialam mezowi, niezwykle sie ucieszyl, w koncu 4 lata po slubie to czas najwyzszy :rofl2:

Jakie bylo moje zaskoczenie gdy nadeszla @ wlasciwie to zaskoczenie to malo powiedziane....bylam wsciekla, zawiedzona, rozgoryczona......a przeciez jeszcze miesiac temu na widok @ usmiechnela bym sie tylko i pokiwala glowa, ze wszystko zgodnie z planem...

Alez swiat potrafi sie zmienic w przeciagu miesiaca......teraz czekam niecierpliwie na termin @, wciaz karcac sie w myslach, gdy z nadzieja wyobrazam sobie, jak to bedzie, gdy jednak nie dostane i racjonalnie probujac przetrwac kolejny dzien, nie robiac testu. Straszne jest to uczucie zawodu:-(

Jeszcze tylko 4 dni i zobaczymy czy zdwojone starania daly swoj skutek.

Przez ostatni miesiac przeczytalam juz wszelkie fora poswiecone ciazy...dzis odezwalam sie po raz pierwszy...nie wiem dlaczego....raczej nie naleze do kobiet typu Psiapsiolka....raczej cyniczna chlopaciara ... nie wiem czemu to pisze...moze zebyscie sie nie dziwily gdy nie bede...niewazne

Juz wogole niczego nie zakladam....jeszcze wczoraj myslalam, ze nie chce, a dzisiaj juz nie moge sie doczekac....kto wie co zmieni mi sie jutro?

Tak czy inaczej, Witam:-)...

Na koniec moge tylko powiedziec...ZYCZE WSZYSTKIM NA TYM FORUM II KRESEK I SPOKOJNEJ CIAZY:-)
 
dziekuje Dziewczyny, naprawde bardzo kochane jestescie, i wiecie co nie trace jeszcze nadzieji :tak:
tez wlasnie ogladalam teraz wykresy ciazowe i dziewczyny mialy nawet spadek o 0.5 w 11 dpo a kolejnego dnia o 0.5 wyzsza i byla fasolka..... wiec poczekam jeszcze do jutra moze sie podniesie.....
 
Lilu19 trzymaj sie dzielnie w tej niepewności, mam nadzieje, że zobaczysz II kreseczki:tak:

veritaserum71 witaj u nas i bardzo dobrze Cię rozumiem, ja tez dopiero od niedawna bziukuje na punkcie macierzyństwa, pomimo, że już mamą jestem:-)
 
CYTAT: olica- kochana ja tez bede wtedy na podrozy poslubnej i rowniez mniej wiecej wtedy co ty , ja ok 25 bede testowac:):laugh2:czyli juz 3 dni po terminie, oby nie przylazla malpiszona..:no::rofl2: a co do ciebie kochana to nie slyszalam zeby przy owulacji cycki bolaly, raczej bardziej prawdopodobne ze to ciaza.. a ile jestes po owulce??[/quote]

Ja nie wiem własciwie kiedy miałam owulacje, jakos w tym miesiącu nie mogłam jej coś zaobserwować.
Okres mialam 14 sierpnia i od przedwczoraj mocno mnie bolal brzuch i cycki staly sie twarde jak nigdy-wiecie tak aż bardzo mocno.Sutki tak bolą ze nawet nie mogę się dotknąć.

Na dodatek mialam dziś egzamin na prawko i zdałam za pierwszym razem/....
Nawet nie umiem się cieszyć bo własnie wyszłam z toalety i mam leciutko zabrudzoną wkładkę :((((

Nie wiem co to może byc, na okres to zawcześnie, a między okresami nigdy nie miałam plamień..... bardzo się boję, że to poronienie o ile oczywiście zdążyłam być w ciąży...

Testowanko mialam robić 20 września......

Powiedzcie mi prawdę na co wam to wygląda-proszę....
 
He He ale mnie rozsmieszylas :tak::laugh2:
no jeszcze nie pada, az dziwne ;-)
ale lepiej nie kraczmy bo jeszcze zacznie :laugh2:
W razie czego parasolke caly czas nasze w torebce, bo tu niegdy nic nie wadomo :-p

Bez parasolki nie ruszam sie z domu:-) Dziewczyny w Polsce to maja szczescie...lato w tym roku mialy...slonce widzialy..a my co? Tylko deszcz i deszcz i wciaz brak drugiej kreski :-D
 
reklama
No nnie moge, ale mam dzisiaj fajny dzien....:-)

Zazartowalam sobie dzisiaj do sasiada ze ladna pogoda dizaij i jak mu sien udzi to moze mi umyc samochod :-p:sorry2: ( oczywiscie to zarty byly) i tak siedze sobie w pokoju i slysze jak caly czas sie woda leje na dworze, wygladam patrze a sasiad myje mi auto :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::sorry2:
 
Do góry