reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

już się nie moge doczekać mojego testowania.... to za 7 dni....
może ja w przyszły poniedziałek napiszę dobrą nowinę... eh okaże się niedługo....
oby tylko wytrzymac bez wcześniejszego testowania:)
 
reklama
witam was bardzo!

OJEJ !!!!!!!!! TU WIRUSIK CIĄŻOWY PANUJE!!!!!!!!! ja tez chcę:tak::-D:-D:-D!

MONIAU, MISZA bardzo, bardzo gratuluje, najwazniejsze ze jest druga kreseczka, zrobcie betę jak nie jestescie pewne! super dziewczynki!!!:-) życzę spokojnej ciąży!!!!!!!!! uwarzajcie na siebie

KINGUŚ jak wyniki z betki? co tam pięknego wyszlo???;-):-)

Eve wiesz co?..... powiec jej, zeby się nad sobą ona zastanowila.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Najwazniejsze to zdrowie a praca to jest na ktoryms z koleij.Teraz dobrego pracownika się szanuje i niech opini lekarza nie podwaza, bo to nie ty sobie zwolnienie wystawilas:wściekła/y:.A jak chce porazmawiac na temat twojego zwolnienia to mozna....jak jej cos nie pasuje, w innej instytucji:angry: to krowa jaka.....nienawidze czegos takiego!!!!!!!!!!! ooooooooo jak ja tego nienawidze!!!:crazy::angry:
wez zajdz w ciąze, idz na zwolnienie, potem macizynski, wychowawczy a potem zmien prace i miej ja w dupie!!!!!!!!!!!! SZKODA MI CIEBIE.....:dry: ale ja Cię rozumiem....Wiesz ja pracuje w prywatnej firmie, tez jest ciężko, no ale tak jakm u Ciebie to napewno nie ma....
DUŻO SIŁY CI ŻYCZE.....Powiedz jej żeby się nie bulwersowala, bo choroba calkiem Ci nie przeszla, mogą byc nawroty, i zaraz na drugie pojdziesz i to dluższe.....;-)
 
Dziewczyny...
zrobiłamw nocy tesc,rpzed sekund i mam dwie kreski w tym ejdna bardzo abrdzo blada...byłby to czwarty tydzien....nie wiem co myslec, jutro go powtorze, ciesze sie ale az nie wierze ze za pierwszym razem....
GRATULUJE :-D:-D:-D

ja wrocilam do pracki dzisiej po tygodniowym zwolnieniu ... szefowa na dzien dobry podniosla mi cisnienie ..... po tym jak spytala sie jak sie czuje (ja odpowiedzialam ze juz dobrze) stweirdzila ze powinnam sie zastanowic czy te zwolnienia sa konieczne .... i ze jestem najmlodsza w firmie ( tylko ja sobie na to pozwalam) no coz zdrowia sobie nie wybieralam .... w tej firmie powinno sie pasc na ryj u niej na dwyaniku zeby dostac 1 dzien na odpoczynek!!!! i to najlepiej dzien urlopu a nie zwolnienia lekarskiego!!!!!:angry::crazy:
przynajmniej zaliczylam egz w srode :tak: a w czwartek mialam kolosa ale nie mam wynikow a dzisiej ostani egz w mojej karierze na tej uczelni ale .... mam totalne 0 w glowie!!! :dry:
Głupią babą się nie przejmuj ;-);-) Gratuluje zaliczonych testów, życzę powodzenia w tym ostatnim :tak::tak:

ja też wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test! popołudniu.
Wczoraj powinnam była dostać @. Wyszła blada druga krecha, ale jest!! mam nadzieję że sie potwierdzi ten test i jest naprawdę.
Ale czuje że mam przeziębiony pęcherz. Boli mnie ciągle podbrzusze ( od kilku dni) tak smyra. Miałam wcześniej takie przeziębienia i pomagał furagin, teraz nie chce go brać, a oczywiście zaczynam się strsować, czy to na pewno to, a nie coś złego się dzieje. dziś pójdę do lekarza chyba, ale czy da sie potwierdzić tak wczesną ciąże?
A może pęcherz to jakiś objaw?
GRATULUJE:-):-). Mnie też boli brzuch pomaga mi położenie się boku z poduszką między nogami. Nie martw się to na pewno nic złego.

..może ja w przyszły poniedziałek napiszę dobrą nowinę... eh okaże się niedługo....oby tylko wytrzymac bez wcześniejszego testowania:)
Będę trzymać kciuki ;-);-);-)
KINGUŚ jak wyniki z betki? co tam pięknego wyszlo???;-):-)
Dziś będę mieć wyniki gdzieś między 13 a 14. Jak będzie podwyższona to powtarzam żeby zobaczyć czy rośnie.
Wizytę u lekarza mam dopiero 18.09, czy to nie za późno?
 
Wizytę u lekarza mam dopiero 18.09, czy to nie za późno?

moim skromnym zdaniem nie za poźno, na badanie USG bicia serduszka to najlepiej ok. 6 tydzień, a to i tak będzie dopiero chyba 4, więc może być nwet troszke za wcześnie, ale obym się myliła i obyś usłyszała juz pięknie bijące serduszko ..... :tak::-D:tak:
 
Hej:)

Jestem nowa..........przez 10 min pisalam ladna mowe powitalna :-) opisujaca moja sytuacje, aby jakos latwiej przelamac pierwsze lody...przyszedl sprzatacz zaczal odkurzac biuro, wiec ustapilam miejsce sprzed komputera....wracam dopisuje ostatnie slowa...wysylam...i nic...brak polaczenia z siecia :wściekła/y:

caly tekst ulecial w niebyt...sprzatacz przypadkiem odlaczyl internet :wściekła/y:

Alez bylam zla przez chwilke....glupio tak sie witac wsciakajac sie na czyjas nieuwage :baffled: ale co mi tam....i tak mu wybacze....ma moze z 19lat...pochodzi z Portugalii i jest zniewalajaco przystojny :laugh2:

Juz mi przeszlo....zatem witam:-)....moze pozniej opisze wam cos o sobie:sorry2:
 
Witajcie Dziewczynki ;-)

Ogromne gratulacje dla nowych przyszlych mam :tak::laugh2:

Niestety ja mam zla wiadomosc :zawstydzona/y::-( przyszla mama jeszcze nie zostane :szok:
Dzisiaj tempka spadla z 37.0 na 36.6 :wściekła/y::no: nie mam juz zadnej nadziei bo to za duzy spadek jak na fasolke, gdyby to bylo na 36.8 to jeszcze jeszcze, ale tak to :crazy: jutro lub w srode przyjdzie wredna malpa @ :wściekła/y::szok: o ile znowy nie zacznie wywijac mi figle :crazy:
Tak mi smutnooo, jaki ten los jest dla mnie okrutny :zawstydzona/y::-:)-:)-(
 
MONIAU
ja też wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test! popołudniu.
Wczoraj powinnam była dostać @. Wyszła blada druga krecha, ale jest!! mam nadzieję że sie potwierdzi ten test i jest naprawdę.
Ale czuje że mam przeziębiony pęcherz. Boli mnie ciągle podbrzusze ( od kilku dni) tak smyra. Miałam wcześniej takie przeziębienia i pomagał furagin, teraz nie chce go brać, a oczywiście zaczynam się strsować, czy to na pewno to, a nie coś złego się dzieje.
dziś pójdę do lekarza chyba, ale czy da sie potwierdzić tak wczesną ciąże?
A może pęcherz to jakiś objaw?

Gratulacje i dla Ciebie.
Podbrzusze Cię może chyba boleć bo mnie też bolał.
Z tym , że ja mam skurcze bardzo bolace:zawstydzona/y: aż się boję bo wszyscy mnie straszą , że nie powinnam miec tak szybko skurczy. W czwartek idę do gina i się okaże co z moją fasolką. Bo ja nawet nie wiem który to może być tydzień przez te nieregularne cykle.
 
Witajcie Dziewczynki ;-)

Ogromne gratulacje dla nowych przyszlych mam :tak::laugh2:

Niestety ja mam zla wiadomosc :zawstydzona/y::-( przyszla mama jeszcze nie zostane :szok:
Dzisiaj tempka spadla z 37.0 na 36.6 :wściekła/y::no: nie mam juz zadnej nadziei bo to za duzy spadek jak na fasolke, gdyby to bylo na 36.8 to jeszcze jeszcze, ale tak to :crazy: jutro lub w srode przyjdzie wredna malpa @ :wściekła/y::szok: o ile znowy nie zacznie wywijac mi figle :crazy:
Tak mi smutnooo, jaki ten los jest dla mnie okrutny :zawstydzona/y::-:)-:)-(


Nie przejmuj się. Znasz powiedzenie że nadzieja umiera ostatnia... Głowa do góry. Może źle zmierzyłaś...
A jeśli nawet się nie udało tym razem to przed Tobą kolejne staranka... a to chyba miła perspektywa:) Będzie dobrze. trzeba tak myśleć. Fasolki lubia optymizm i wesołe mamusie a nie smutasy:)

Trzymam kciuki. I odstraszam Twoją @ a kysz a kysz!!!!!!!!!:-):-):-)
 
reklama
Jestem nowa..........przez 10 min pisalam ladna mowe powitalna :-)
caly tekst ulecial w niebyt...sprzatacz przypadkiem odlaczyl internet :wściekła/y:
Alez bylam zla przez chwilke....glupio tak sie witac wsciakajac sie na czyjas nieuwage :baffled: ale co mi tam....i tak mu wybacze....ma moze z 19lat...pochodzi z Portugalii i jest zniewalajaco przystojny :laugh2:
Witaj :-D Jak taki jest przystojny to też mu wybaczamy ;-)

Niestety ja mam zla wiadomosc :zawstydzona/y::-( przyszla mama jeszcze nie zostane :szok:Tak mi smutnooo, jaki ten los jest dla mnie okrutny :zawstydzona/y::-:)-:)-(
Skarbie ściskam Cię mocno ale nie poddawaj się jeszcze. Popatrzyłam teraz na te wykresy ciążowe i tam są na prawdę duże skoki.
 
Do góry