reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki z Historią

Popieram Rose. Ja tez myślałam że to pewnie ze mną jest coś nie tak. Nie brałam pod uwagę tego, że to może z mężem są problemy. Do czasu...Kiedy zrobiliśmy badania wyszło jak jest źle. Wiec uważam że z takim badaniem po dłuższych staraniach nie ma co zwlekać[emoji106]

My za ok 3 tygodnie powtarzamy[emoji5]
 
reklama
Warto zbadać dla własnego spokoju.

U nas póki co wiadomo że nasienie do bani, u mnie mięśniak i jajowód zatkany ale i tak czuję że coś jeszcze musi być.

shea to Ty pierwsza się dowiesz co i jak 3mam kciuki :)
 
Jak sobie radzicie z długimi staraniami? Z tym że wszystkim wokół się udaje, tylko nie Wam?
Bo ja sobie nie radzę. Zdarzają się dni że nie mam ochoty na nic. Śpię cały dzień lub płaczę. Chwilami nie mam sił na tą niesprawiedliwość na świecie, że ta co chce to nie ma, a ta co nie chce to ma.
ja mam dziecko wiec "syty glodnego nie zrozumie",ale bym chciala drugie bo mysle ze to ostatni dzwonek i zegar mi tyka bardzo glosno.wszystkie ale to doslownie wszystkie moje kolezanki pozachodzily w druga ciaze w ciagu paru miesiecy a ja dwa lata i nic...i wkurza mnie to bo juz bym chciala wiedziec czy mi sie kiedys uda czy nie a jak nie to zyc normalnie
 
Właśnie najgorsze jest to że nie wiemy czy się uda. Gdybyśmy wiedziały ze za pół roku czy rok się uda to byśmy miały siły, nie przejmowałybyśmy się, nie martwiły.. ech...
 
Loli05 to że myślisz że z mężem ok to nie znaczy że tak jest bo i z wiekiem nasienie się może obniżyć ale i parametry siadają z byle powodu chociażby przegrzanie więc warto żeby zbadał nasienie ale rozumiem też jego bo wielu facetów nie chce tego robić tym bardziej że macie już dziecko. A lekarka Twoja od dawna u niej jesteś?

shea my pierwsze badanie dopiero w kwietniu a Wy? :)
Lekarka z doskoku,jeden skan,mialam z inna wizyte na poczatku staran to mowi ze mam nadzerke mala i miesniaka gdzies w srodku ale mowi ze wiecej szkody niz pozytku bedzie z usuwania,no i ze to niby nie przeszkadza w zachodzeniu.ona tez mi powiedziala ze moje jajniki nie wygladaja na policystyczne,co innego lekarz w Uk.wiem ze moj progresteron raz wyszedl bardzo niski w 21 dniu wiec owu nie bylo, raz sredni a raz troche wyzszy.moze to i moj maz ale nie wim co on moglby zrobic z tym nasieniem?bierze witaminy dla facetow,na operacje nie pojdzie,nie wiem jak im sie jeszcze pomaga z nasieniem?
 
Najlepiej zbadać nasienie. Wtedy bedziecie wiedziec czy problem jest z mezem, czy tylko z Tobą.
Myślę ze nie pomozesz mezowi, dopoki On sam sie nie przepada. On np moze miec jakies bakterie w nasieniu, a na to witaminy niestety nie pomogą.
Lekarka z doskoku,jeden skan,mialam z inna wizyte na poczatku staran to mowi ze mam nadzerke mala i miesniaka gdzies w srodku ale mowi ze wiecej szkody niz pozytku bedzie z usuwania,no i ze to niby nie przeszkadza w zachodzeniu.ona tez mi powiedziala ze moje jajniki nie wygladaja na policystyczne,co innego lekarz w Uk.wiem ze moj progresteron raz wyszedl bardzo niski w 21 dniu wiec owu nie bylo, raz sredni a raz troche wyzszy.moze to i moj maz ale nie wim co on moglby zrobic z tym nasieniem?bierze witaminy dla facetow,na operacje nie pojdzie,nie wiem jak im sie jeszcze pomaga z nasieniem?
 
Loli U mnie pierwsza gin nie widziała mięśniaka nawet, drugi gin powiedział że nie mam owulacji i nagadał takich głupot że wyszłam z płaczem od niego a chodziłam do niego ponad rok! Teraz jestem u lekarza z klinki niepłodności i liczę że to lepszy ginekolog. Loli Twój wystarczy żeby zbadał nasienie i nic poza tym bo jak wyjdzie ok to będziesz spokojna a w razie gdyby coś nie tak to też będziesz wiedziała że nie tylko z Twojej strony leży przyczyna
 
reklama
Loli U mnie pierwsza gin nie widziała mięśniaka nawet, drugi gin powiedział że nie mam owulacji i nagadał takich głupot że wyszłam z płaczem od niego a chodziłam do niego ponad rok! Teraz jestem u lekarza z klinki niepłodności i liczę że to lepszy ginekolog. Loli Twój wystarczy żeby zbadał nasienie i nic poza tym bo jak wyjdzie ok to będziesz spokojna a w razie gdyby coś nie tak to też będziesz wiedziała że nie tylko z Twojej strony leży przyczyna
Masz racje i wszystko ma to sens,ale nie wiem czy on pojdzie...zobaczymy najwyzej go zmusze.ja jestem przed plodnymi obecnie ale nawet mi sie juz nie chce owu testow robic,ale sie zmusze bo kupilam tez z concive plus czy jakos tak i chce go zuzyc
 
Do góry