reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Hello ;-)

Błonka, to zaciskam &&&& żeby eMek dostał awans, mojemu też się coś tam szykuje, tak więc... bądźmy dobrej myśli :tak:

Zjola, &&&&&& za egzamin, na pewno zdasz śpiewająco :tak: no i dodatkowa porcja &&&&&&& za II :-)

Koralikowa, fajnie że już masz weekend :rofl2:

Mama, no właśnie dawno nie miałam wieści od Patisia. Wczoraj do nich napisałam, jak do wieczora nie dostanę wieści na maila, to jutro do nich zadzwonię

No i zapomniałam co miałam napisać :sorry:

Mnie od wczoraj łamie w kościach, grypa mnie dopadła :-( i to akurat teraz jak po praz pierwszy zaczęłam mierzyć tempkę, heh... No nic, ten cykl na pewno stracony. A resztę chyba napiszę na grupie...


 
reklama
Kinia tak w ogole.. zazwyczaj te porypane wykresy sa najlepsze :) u mnie tak bylo np.. i u innych kolezanek tez :)
dziekuje błoneczko tylko wiesz u mnie ta tempka jednak za niska na cokolwiek. buziak


dziewczyny odezwe sie w poniedziałek. może z jakimś skokiem w końcu? hm.. a może i nie... e tam...
jednego jestem pewna! jutro jadę do Gd i zamierzam dobrze sie bawić! ;-)


paaaa
 
Kinia - i tak trzymać !!! Baluj póki możesz bo potem wiesz alkohol :no:
Balbinka - to ja trzymam za Twojego M też &&&&&&&&&&&&&
A ty słonko kuruj się, bo wirusy teraz masakryczne no :cool:
 
Hejoo, moja mała ucina sobie własnie popołudniowa drzemkę a ja wykorzystuje czas na neta. Dzisiaj była taka grzeczna cały dzień, że mogłam na spokojnie posprzątać, pranie zrobić, obiad.
I mamy pierwszy sukces ;-) Alutka sie dziś pierwszy raz sama obróciła z plecków na boczek i z powrotem ;-) Nie wiem czy to wcześnie czy poźno ale i tak jestem z niej dumna. No i skończyło się beztroskie zostawianie jej na lóżku. Oczywiście zrobiła to jak poszłam po pieluchę ;-)

Dziewczynki czytam Was codziennie wieczorkami ale nie mam juz siły pisać po całym dniu.
Jutro jedziemy do miasta wojewódzkiego na shopping jesienno-zimowy ;-)
Cieszę się bo już bez najmniejszego problemu wchodzę w doły garderoby z przed ciąży (gorzej z górą bo cycki mi mega urosły z 80 B mam teraz 80D albo i więcej). Z nowości to jeszcze jakiś czas temu Ala polubiła smoczek co uwolniło cycka z roli uspokajacza. Alleluja bo już niewyróba była - szczególnie jak szliśmy gdzieś w wizytą a ona chciała przy cycku wisieć to miałam po towarzystwie - teraz smoka zapodaje i jest bajeczny spokoj ;-)

Aha i jeszcze jedno...
Błonia widze że szykujecie już chrzciny, WOW, my jeszcze nie. Albo ochrzcimy Alę na Boże narodzenie albo dopiero w okolicy Wielkanocy. U nas w rodzinie się tak chrzci późno, więc sie nie spieszymy ;-)

Pozdrawiam Was wszystkie ciepło, ściskam i całuję :-**
 
Ostatnia edycja:
heloł

Fajnie miec wolne..ale bylam w us,oc zalatwic.w makusiu,na angielskim i caly dzien poza domem,jestem styrana gorzej niz po pracy bym byla....

ze co ja komu:sorry:

zjola ooooooooooo do boju do boju do boju zjolus nasz:))))) &&&&&&&&&&&&&...a za egzamin tyzzz juz na zaske.....

kinga jutro sie wybaw kochana i o niczym nie mysl,,balujjjj baluj--ja tez jutro baluje:)

Bree to fajnie ze mala zdrowa.calusna i odczepila sie od cyca....hee..bo wiem co to znaczy..

Błonka chcrzciny wow super..dodaj bizu jakies w kolrze jasniejszym i bedzie git..chusta tak jak mowisz czy bolerko tez git....mala czarna jest zawsze elegancka...

Balbinkoz droweczkaaaaa
 
reklama
Błonia
buziaki dla Was:))

Koralik
pewnie ,że milusio mieć wolne ---> masz długi łikend;)


Bree
gratki dla Ali :))
to takie małe-wielkie sukcesy:)

szalej na zakupach ---. należy Ci się :)



Zjola
jak nauka??:cool2:



miłego wieczorku:)
 
Do góry