reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

zjola - trzymam kciuki!

Błonka - Twoja Córa ma już 2 miesiące? Szok jak to pędzi!

Kinia, pocieszyć Cię mogę jeszcze tym, że mój gin z kliniki niepłodności powiedział, że wykres o NICZYM nie świadczy i się zdarzają wykresy piękne bez owulacji jak również dziwaczne z piękną owulacją obserwowaną na usg.

Bree - super wieści!

U mnie bez zmian - w pracy zasuw i masakra, a w domu cud-miód-malina i jakby bardziej mi chęć wróciła na bejbe... Szkoda, że nie ma na to szans :/ ani sił na HSG i inne przyjemności... Może jeszcze kiedyś się skuszę, a na razie będę cieszyć się życiem!
Może ten napływ chęci mam po tym jak się dowiedziałam, że jedna z koleżanek urodziła a inni znajomi są w ciąży?
 
reklama
Mama - nauka w lesie. W pracy nie da rady a w domu obiad gotowałam do 19-tej a teraz już siły nie mam i nie wiem co czytam. Jutro rano chyba zajrzę i może mnie olśni.

Kora - ciesz się życiem, przynajmniej to możemy. Ja się cieszę, stawiam swój świat do góry nogami a przy okazji co ma być to będzie.
 
bree juz sie przewraca????? SZOOOKK wczesnie !! gratki dla niej i buzi w stopeczki :D
a chrzciny szybko bo chcialam zeby w maire cieplo bylo, tzn bez tych minusowych temp, bo mamy bardzo zimny kosciol... zebysmy nie pomarzli :p bo ja ciepłolubna jestem :p
Koraliczku właśnie tak myslę o jakimś słonecznym kolorze na góre :)
Kora.. leci co? hehe
 
Błonka i bedzie cacy,,a kiedy macie chrzciny??

zjola odpocznij,jutro tez jest dzien..
za tydzien :) troszku się zeźliłam.. no dobra.. bardzo :(
powiem Wam, siostra tesciowej jest chrzesna mojego m... i ona myslala ze na chrzestna poprosimy jej córkę, ale ja wybralam moja przyjaciolkę... no i niby sie od rodziny odwracamy... a teraz najlepsze.. nie robimy imprezy duzej, zwykly obiad dla rodzicow i rodzicow chrzestnych Zosi i tez foch bo ich nie zaprosimy.. prze ztelefon byli tacy oficjalni ;/ nie dociera ze nas nie stac.. jak bysmy ich zaprosili to musialabym swoich chrzestnych tez zaprosic a to duzo ludzi przeciez ;/ no jestem mega zla .. wyszlismy na strasznych ludzi ktorzy nie lubia rodziny.. bo zaprosilismy ich tylk odo kosciola, a na torta tydzien pozniej bo sie nie zmiescimy w mieszkaniu i nie stac nas na duza impreze rodzinna.
 
Eee tam Błonka olej, zawsze się w rodzinie jakaś madrala znajdzie co wie lepiej od nas jak mamy żyć, na co kase wydawać, kogo zapraszać itp.
Róbcie swoje i sie nie przejmujcie. Jak byście ich wszystkich zaprosili to by się inny temat znalazł, a jakby tematu nie było, to by powiedzieli, że tort niedobry, nie wiesz? Ehhh rodzinka, skąd ja to znam.
 
Błonka dokładnie pomyslalam jak Bree jak nie ten temat,,to byscie zrobili impreze,a oni by sobie inny znalezli...daj spokoj..to sa waszego dziecko chrzciny,a nie wesele wielkie z cala rodzina..

dzien doberek

ja z kawusia/..
Siostra ma po nas wpasc,mamy jechac z nia i jej synem na zawody w judo-jako kibice...bo jej syn walczy,a moj chrzesniak:)

A wieczorkiem,,baluje....tartatataa

Milej soboty:)
 
kwiatuszku - tulam...podał przyczynę??? Kurcze ja to nie wiem nie rozumiem wielu rzeczy i chyba już sił braknie....:baffled:
U mnie zapewne też cykl pusty ...no ale się przyzwyczaiłam jeszcze 4 dni do wizyty Boże odliczam już :cool2:
Zapomniałam dopisac, że dziś imprezuję w wolnej chacie z siostrzyczkami :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
przyczyny nie podal poprostu powiedzial ze nikt nie zaproponuje juz innych lekow bo nic innego nie ma i to jest nasienie na ivf i mamy to przemyslec
a w najblizszej okolicy nie ma innych andrologow tak do tego mielismy 100km
a najlepsze to ze non stop boli mnie podbrzusze albo jajniki i mam mega cyce:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry