reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Koralikowa miłego wolnego dnia ;)))


Kahaka --> juz dawno na grupie nie byłam ..ide poczytać ..dobrze,że wleciałas dac znać :)


Balbinka
jak Patisonek?



pozdro..u mnie taka mgła ,że masakra ...
miłego lejdis;)
 
reklama
witam was

kolejny zalatany dzień, dobrze że to juz piatek!

rano tempka zmierzona i znowu niska... nie wiem już nic. :/ nie kumam o co chodzi. i czemu mi sie to przytrafiło akurat teraz.


wogóle to miłego dnia for all
 
Zjola
rozumiemy ...
ucz sie ,ćwicz a my &&& pozaciskamy:)
ale pamiętaj ....tęsknimy;-)


Kinga
czasem zdarza się cykl bezowulacyjny i nic nie zrobisz...
ja prawie zawsze takie mam ....
walka z wiatrakami ..
niełam się ---> zbieraj siły na nowy cykl ..
 
Krzysia ja już nie zbieram sił na nowy cykl, pisałam już wcześniej że ten jest ostatni. szkoda tylko że taki felerny strasznie. dzieki. pierwszy raz mi się przytrafiło mieć bezowulacyjny :(
 
dzieńńńńńńńńń dobry ;))


Bree,Błonka,Kahaka
mamuśki a Wy gdzie ????
noo ja sie organizuję..
moj chlop teraz 4 nocki po 12 h zapiernicza a ja sie wynioslam do tesciowej bo przynajmniej w nocnym wstawaniu mam pomoc jakas, a i w ciagu dnia mam z kim mloda zostawic bo ten moj to spi jak zabity po pracy...

bylam wczoraj na zakupach z moja mama, kupilam sobie małą czarną, na chrzciny (wiem wiem czarny na chrzciny? ale w niczym innym nie moge zamaskowac skóry na brzuchu po zosi ;/ ) dodatki to sweterek w pomaranczowo zlotym odcieniu i moze jakas chusta w podobnym koloze, zeby troszke to rozjasnic.. nie wiem moze jakies inne propozycje? broszka? kolczyki? wisior? ale kiecka super maskuje wszystko i wyszczupla i to sie liczy hahaha :D

jeszcze tydzien do chrzcin a my nie wiemy gdzie je robimy.. mialy byc w mieszkaniu u rodzicow bo najblizej kosciola, ale tam remont sie zaczyna.. rury maja nam robic w calym bloku ;/ a do mnie daleko od kosciola trzeba by taxi zaplacic co niektorym.. eh nosz, cos sie wymysli ;)

zjola &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& bojowa dziewczyna :D

Kinia 1000 w jeden dzien? osz Ty :>

u nas sprawa z kasa znow stoi pod znakiem zapytania... francuzi .... emek moze dostanie awans.. kolega odchodzi na inny projekt i chce go wcisnac za siebie na szefa, ale musi sie jeszcze "inna gora" zgodzic i nie wiadomo co i jak, wiadomo kasa lepsza i tak czekamy z niecierpliwoscia na dezycje.. oby poszlo ok bo kasa na ogrzewanie i na pieluchy sie przyda, nie bedziemy musieli pożyczać eh trzymajcie &&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wpadam na chwilę i ciesze się, że weekend za pasem...
Kinia - widzisz w sumie żadnej z nas skoki temp. i dwu fazowe wykresy nie gwarantują owulacji...Nie wiem co czujesz bo moje wykresy z tych obserwowanych zawsze dwu-fazowe!!!Trzymaj się jednak, nie poddawaj, bo może wyjdzie z tego coś dobrego!!!
Błonka - &&&&&&&&& za męża i za awans:tak:
Zjola -&&&&&&&&&&&&&&& za egzamin
 
Do góry