reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Łał..fajnie... Ja mam chatę wolną bo małż na weekend w delegacje już zwołałam siostry ale jakoś słaby odzew :baffled:...więc chyba sama z młodą będę siedziała no cóż...prosić i dawać widać za dużo!!!!
 
reklama
dzieńńńńńńńńń dobry ;))
jestem i ja podpisać listę :)


Nikusia,Kwiatek
do nas sanepid ma przyjść do salonu szefowej... po prostu kontrola..
a jak wchodzą to muszą się wylegitymować bo nikt im tak po prostu papierów nie pokarze ..


Balbinka
no to git ,że jesteś ..jak Patisonek???? dawali Ci znać jak się zaaklimatyzował??


Kinga
przyjemności na zakupach ;)


Kora
cześć i czołem ;)


Bree,Błonka,Kahaka
mamuśki a Wy gdzie ????

a Kahaka
to już w ogóle daaawno nie zaglądała...wyjechali gdzieś ??



ja zaraz jadę po Zuzę do szkoły ,potem spozywka i do domu obiad robić a później po Domisia.
pozdrawiam lejdis;)
 
hej

mama a to ty jeszcze robisz tam w starej pracy,ja myslalam ze juz nie...
kinga wow 30stka to super imprezka sie syzkuje..

A ja w sobote mam imprezke z pracy...
 
reklama
dobryy
witam sie w wolny dzionek od pracy...

kasiu ja wlasnie zobaczylam,ze twoja niunia juz ma ponad 7 m-cy..boszzzee jaj ten czas leci-...niedlugo zacznie brykac...
 
Do góry