reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

kwiatku ooo kurcze tez tulkam..i widze ze jestes zdeterminowana i dzielna..walcz o kase..nie poddawaj sie...

a ja z moim na malej wojnie,,po mojej wczorajszej imprezce..hyh...
 
reklama
Witam się

no dziewczyny trochę w sobotę pobalowałam! :))) fajnie było chociaż przez te dwa dni brzuch mnie bolał lekko m@łpowo i tak wiecie..ciut kiepsko sie czułam i malo alk wypiłam co do mnie nie podobne he ale co tak;)
Myslę że do końca tygodnia @ mnie zaleje. czekam spokojnie.


Nikusia u ciebie jaki skoczek ładny:) jak sie czujesz???
Kora dziekuje za pocieszenie miło z twojej strony. Ja jednak nie sądze aby ten wykres był dzidziusiowy, nie z tak niską temp.

Pozdrawiam was
 
KWIATUSZKU - A MOŻE WCALE NIE BĘDZIECIE musieli rozmyślać nad IV :-):tak:...skoro cycki wielkie i bolą...&&&&&&&&&&&&&& i ten uśmieszek na koniec...oj oj coś się tu szykuje :tak::-)
U mnie ...tradycyjnie nici z tego cyklu :cool: no ale za 2 dni wizyta u gina i się zobaczy się co dalej...:tak:
ALE ALE nie wiem czy się chwaliłam ale robiłam kontrolne ANA (przeciwciała przeciwjądrowe)... (dla wyjaśnienia badanie to robi się, żeby wykluczyć taką sytuację: w momencie zagnieżdżania się zarodka organizm traktuje go jako stan zapalny i zwalcza... dlatego osoby podchodzące do in-vitro powinny sobie te przeciwciała zbadać...
Koralikowa - ehhh ten Twój :cool:
Błonia - ja bym bardzo chciała aby u nas finansowali chociaż badania... na prawdę jak podliczyć ileż kasy wydaliśmy już to wychodzą bajońskie sumy...:crazy:
Kinia ???? Jak Twoja temp.?
Zjola - a Ty już po egzaminie czy przed????
Mama ???
Balbinka - wiem ,że czyta i buziaki dla Twojej ładnej buzi
:-)
MMM, Kora, Kahaka, Amalfi i reszta super babeczek POZDRAWIAM :-)
 
Hej wieczornie

Ja mam zapierdziel maly w pracy,a poza tym i w domu duzo papierologi.

Blonka bo bylam na imprezie z okazji den i po 3 wrocilam,wiec o to wojna.
Kinia oby nie zalalo.
 
reklama
Do góry