reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Nikusia to i za Ciebie i piętek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!

no jeśli mi gościu zadzwoni,że dziś ich nie będzie to szukam innej ekipy...!
czy u Was tez takie chmury???
:baffled:
kurcze ,żeby jeszcze kilka dni nie padało...


Kora???

Zjola???

Kahaka ???

Wikula :-(????

Kwiatek????

Błonka i Bree pewnie karmią :-p
 
reklama
MAMA nie o takie podziękowanie mi chodziło :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
NIKUSIA zaskoczyła mnie ta ciąza, gdybym wiedziała, ze zajde ,to bym przez te lata na 5 wózkow nazbierała:szok: i lepiej tez przedawkuj biosteron, dobrze radze:-p

BREE brawo, a masz chuste, bo ja sie zastanawiam nad nią, zeby miec wolne rece i móc na kompie siedzieć z Wami hahahah
 
Nikisa
czemu mówisz że przyjdzie@ może nie !!!!!!!
MAMA- wiem że nie będziesz skakać po rusztowaniu ale miej oko na wszystko i niech poprawiają od razu byki bo potem się ich nie doprosisz!!!


Co to ten biosteron muszę poczytać ja 30 mam w listopadzie:(((((((((((((((((
 
Olunia tu się nie ma co smucić ,że zaraz 30stka u Ciebie :)) po 30 sex smakuje lepiej ;)))

Amalfi :-D:-D:-D wiem ,że o takie :))) nazbieramy na ten wózek ..nazbieramy :)


Nikusia ja też nie robię nic po działaniu...nie ma świecy,poduszki i innych..;-)a Ty coś stosujesz ??


Bree super !! jeszcze trochę i ogarniesz wszystko ;))
fajnie,że wlatujesz :)
 
Ostatnia edycja:
poczytałam i muszę stwierdzić że nie barzdo wiem jakie ma miec działanie aby nam starczką pomóc tyle co wyczytałam to Podawanie preparatów DHEA ma na celu uzupełnienie niedoboru tego hormonu u ludzi starszych. co to ma sie do mnie??????????
 
MAMA
ja dopiero miałam 20 a tu juz 30 jakoś mnie ona przeraża :((((

a jeśli chodzi o podusie pod pupę i świece to ja jak najbardziej do 30 minut nogi na ścianie i podusia pod pupcie ja mam tyło zgięcie i oprócz przytulania na brzuszku to nogi wysoko wysoko:))))))))))i ćwiczenie mięśnia kegle jak przy zatrzymaniu siusiania zaciskam i puszczam ponoć ułatwia to szybsze dotarcie plemniczków na miejsce :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć babeczki ;-)

Ja dale w byle jakiej kondycji. Jutro jadę na konsultację do innego gina, zobaczymy co powie. Przeniosłam termin mojego egzaminu na 19-tego września, nie mam teraz siły ani fizycznej ani psychicznej, żeby do niego podchodzić. Miesiąc i tak niczego tu nie zmieni.

Pozdrowionka dla wszystkich.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olunia Biosteron z tego co pisze i wypróbowała na sobie nasza Amalfi pomaga w owulacji bo sprawia ,że jajeczka są bardziej wartościowe ..
a wartościowe jajeczko to większa szansa na ciążę...
a staraczki brzytwy się chwycą ,żeby zajść to i Biosteronu mogą :-D

ja mam przodozgięcie...u nas klasyka albo piesek:-pnie próbowałam na brzuszku....:blink:


Zjoluś my tu wszystkie z Tobą .... czy Ty w dołku czy w humorze-jesteś nasza i my Cie wspieramy mocnoooo..
przytulam i czekam na wieści od nowego gina..
 
Do góry