reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

OLUNIA masz 30 lat , jedz biosteron :-D. Menopauza za rogiem juz;-). Mnie to doradzil lekarz w klinice, bralam, zaszlam. I tez mam tylozgiecie, i nie trzymalam nog do gory i zaszlam i mam jeden jajnik, a armia prawie martwa.

MAMA to prawda co napisalas o biosteronie, tak mi powiedzieli w angeliusie
 
reklama
Witajcie :))

Pyscek - witaj w naszych skromnych progach...:happy: ja już mogę Tobie a raczej mężowi no dobra WAM:tak: pomóc, bo mój mąż ma ten sam problem, czyli jak rozumiem zawyżoną lepkość!!!! dostał na to zwykłą najzwyklejszą FLEGAMINĘ do picia dwa razy dziennie... do tego trzeba aby pił dużo płynów (piwo jest niewskazane...bo powoduje tą całą lepkość) wiadomo, że jak się jedno w weekend napije to nic się nie stanie no ale codziennie to już nie bardzo...woda woda i jeszcze raz woda!!!!Poza tym warto aby zrobił posiew beztlenowy bo bakterie też są winne dużej lepkości!!!Widzę, że postów masz na trzaskanych ;-)...gdzie się wcześniej udzielałaś ???

Dziękuję za doradzenie :)) wiesz poczekam i zobacze co gin przepisze bo wizyta za tydz to już nie będę kombinować na własną rękę :-p a co do wody to mój pije jak smok może za dużo jej pije :sorry2: hehe no zobaczymy co powie lekarz, wcześniej udzielałam się na staraniach po raz pierwszy, rocznik 87 :)

PYSCEK a Ty po roku starań juz na weteranki przyszłaś;-)?? Czy za duzy kwas sie tam u Was zrobił na wątku przez Aerlede i juz sie pisać nie chce? Co do nasienia, to mój miał tak marne nasienie, ze masakra, praktycznie żołnierze byli martwi, tylko kilkoro sie czołgało i wyobraz sobie, ze jakimś cudem jeden zdechlak sie doczołgał ;-), więc głowa do gory, nie macie problemu moim zdaniem, pewnie z psychą troszke

jeżeli chodzi o tamto forum to była całkowita miazga między mamusiami a staraczkami :-p i mamuśki przeszły na inny wątek a my zostałyśmy, tylko cisza jest bo wszystkie jak to w weekend zajęte i jakoś nie ma z kim pogadać :(
 
dzien doberek

ja z kawa i dieta--od dzisiaj bo sie zatłuke:no::no::wściekła/y::wściekła/y:....:wściekła/y:.grrr.waga sie moz epopsuła:baffled:

mama ja w tym 31 koncze..za niedlugo zresszta:))

olunia hee ostatnie 2 z przodu co?? czekamy z toba:)

kinia szkoda,,,i super,ze chociaz udnay urlop...

zjola to trzymam &&&&&&&&&& na za miesiac...
 
Kinga - znowu nowy avatarek :-) Słuchaj kochana, ty koniecznie musisz zmienić drzewo!!!!!!! Zostaw już tą lipę w spokoju a właściwie to w naszym przypadku należy przerzucić się na fasolę :tak: i tego ci życzę w następnym cyklu. Żadnych drzew tylko rośliny strączkowe :-D

Koralikowa - dłuższe trzymanie, pewne zdanie :-D:tak:
 
Amalfi Ty nas tu menopauzą nie strasz.....:baffled::-D
ja na bank zakupię ten Bio ..tylko szczerze-wyleciał mi z głowy.....


Pyscek witaj...Ty na Biosteron za młoda :-p
ale pisać z nami możesz :-)



poodkurzałam górę ..teraz wsiadam na mopa...cały czas w oknie wyczekując fachowców :-p
 
AMALFI
kurcze jak sie czyta że z jednym jajnikiem itd i sie udało to nadzieja powraca ja przy pierwszy dziecku też nie trzymałam nóg do góry tylko zasnęłam zaraz po no nie była to oczekiwana ciąża może dlatego za pierwszy razem sie udało a teraz za barzdo napieram:(( ale jak nie napierać jak już 3 lata czekamy:(


I ja kupie biosteron jak dostanę @ obym nie musiała go kupować!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mama - no przyznam się, że z młodą zaszłam jak po bzykanku lekko to ujmując powisiałam z nogami na ścianie :tak: Teraz to ja nawet potrafiłam całą noc przespać z poduszkami 3 pod tyłkiem no ale kto wiedział, że armia uwięziona w galarecie:errr:...no a teraz już po kuracji flegaminą, pije wody dużo więcej, dieta więc może te lenie się wreszcie ruszą w odpowiednim kierunku noooo!!!!
Zjola - pewnie egzamin nie zając nie ucieknie a Ty musisz do równowagi wrócić ...trzymaj się kochana i dawaj relację z wizyty u gina... ja się wzięłam za studiowanie książki o immunologii bagatela 580 stron ...ale jak tylko coś ważnego wyczytam dla nas to zapodam :tak:
Olunia - to jest suplement jeśli w jego składzie nie ma składników, na które np. jestem uczulona to śmiało możesz brać :tak:
Pyscek - nie no pewnie...czekajcie ja tylko napisałam co na to dostał mój...flegamina akurat nie zaszkodzi a już może działać tzw. cuda więc wiesz...
 
reklama
Do góry