reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

witam ..

Nikusia :szok:..nie!!wyciągałaś nas z drugiej strony!!:szok:
jednak weekend swoje robi:-D


Kwiatek ..ojj..przytulam Cię ..wiem jakie to mieszane uczucia -tymbardziej,że siostra ....


Pyscek witaj w naszych progach ..powodzenia w walce ..:)
napisz 3 słowa o sobie ;))


ja już nogami przebieram na jutrzejszy dzień ..chłopak dzwonił,że jutro przyjadą ..więc mam nadzieję ,że nic sie nie zmieni i zaczną robić tą elewację..

dzieci dziś pół dnia na basenie...
ukrop niemożliwy ..piwko co chwilę idzie w ruch ...oj dorobię się brzuszka na tym urlopie:baffled:

krasnale już w łóżkach a my siadamy z doopkami ...
 
reklama
Dziękuję za przyjęcie . Staramy się z mężem o maleństwo już rok i 4 mies. Ostatnio robiliśmy badanie nasienia i wyszło wszystko rewelacyjnie oprócz jakości ruchliwości, ale nie przejmujemy się bo 30.08 mam wizytę i zapewne dostanie jakieś tabletki i wszystko będzie dobrze :) u mnie na początku był problem z okresem bo miałam bardzo nieregularne miesiączki, z tym wiązało się brak owulki :( poza tym podwyższona prolaktyna, ale już wszystko mam w normie, więc wzięliśmy się za męża :tak: mam nadzieję, że niedługo uda nam się zaciążyć ;-)
 
Pyscek ja walczę już 2,5 roku...
dziewczyny tu podobnie do mnie ....

ja mam prl ok...tarczycę ok..te badania które robiłam mam oki..
męża armia tez oki..
u mnie problem był z endometrium..miałam cienki..brałąm na to hormony ,ale nie pomogły ,za to utyłam po nich i nerwy mnie roznosiły...

teraz po witaminach endo ładne...to z owulką problem ..
mam 33 lata skończone i może moje jajeczka już nie są takie wartościowe ...
czort wie....
póki co sił starcza więc walczymy...
 
Hej jestem
Chlop wyjechal,to wracam.
Wekend udany,dzisgal caly dzien basen.

Błonka chwile słabosci?
Nikusia,mama bylam w łebie.
Witam nowa staraczke.
Nikusga łaj dsuga str-ale spad.

Ide spac dobranoc.
 
Mama - no tak z drugie strony...ale dobrze dziewczynki odpoczynek jest jak najbardziej potrzebny!!!
Pyscek - witaj w naszych skromnych progach...:happy: ja już mogę Tobie a raczej mężowi no dobra WAM:tak: pomóc, bo mój mąż ma ten sam problem, czyli jak rozumiem zawyżoną lepkość!!!! dostał na to zwykłą najzwyklejszą FLEGAMINĘ do picia dwa razy dziennie... do tego trzeba aby pił dużo płynów (piwo jest niewskazane...bo powoduje tą całą lepkość) wiadomo, że jak się jedno w weekend napije to nic się nie stanie no ale codziennie to już nie bardzo...woda woda i jeszcze raz woda!!!!Poza tym warto aby zrobił posiew beztlenowy bo bakterie też są winne dużej lepkości!!!
Widzę, że postów masz na trzaskanych ;-)...gdzie się wcześniej udzielałaś ???
Koralikowa - no spad ale kontrolowany!!!

KINIA ???Wróciłaś???
Balbinka, Kora, Mari, Amalfi, Esme, Zjola, Kwiatuszek, Bree, błonka, Kahaka.....I CAŁĄ RESZTA SUPER BABECZEK witam
:-)
 
PYSCEK a Ty po roku starań juz na weteranki przyszłaś;-)?? Czy za duzy kwas sie tam u Was zrobił na wątku przez Aerlede i juz sie pisać nie chce? Co do nasienia, to mój miał tak marne nasienie, ze masakra, praktycznie żołnierze byli martwi, tylko kilkoro sie czołgało i wyobraz sobie, ze jakimś cudem jeden zdechlak sie doczołgał ;-), więc głowa do gory, nie macie problemu moim zdaniem, pewnie z psychą troszke
NIKUSIA czesc!
MAMA a bierzesz ten biosteron na jajka lepsze? Po 30tce juz powinnaś ;-)
 
FB mam w robocie zablokowany :-( Kinia, nie łam się...mnie to za 4 dni czeka...
Ważne, że urlop udany, jakieś dobro z tego jest!!!
Amalfi cześć Kochana :-)...no ja także myślę sobie, że ten jeden to mógłby się doczołgać nooooo....a powiedz nam tak mh...w sekrecie, czy stosowałaś szeroko pojęte nietoperzowanie po bzykanku???
 
reklama
Nikusia ja nie wiem co to jest ''nietoperzowanie'', ale ja po bzykaniu nie stosowałam nic, bo ja nie miałam nadziei na zajście, wiec bzyknełam sie i poszłam spać, i to tylko raz w tym udanym cyklu, bo szczeniak powodował, ze nie mieliśmy na to czasu juz pózniej i moj chłop dokladnie w momencie jak przynieśliśmy psa do domu, dostał prace i pracował wieczorami i nie było juz kiedy i jak.

Kinga witaj! Super , ze urlop sie udał :-), chociaz tyle dobrego w tym zyciu...
 
Do góry