reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Kwiatuszku no właśnie zauważyłam, u nas mało staraczki się odzywają doszła jedna nowa, ale sama wiesz co i jak na tamtym watku, a jak Ty się czujesz już trochę lepiej ??
 
Zjola Ty to jesteś nasza bomba energetyczna ;))))

Kwiatek jak się trzymasz po wczorajszym ??

Nikusia no widzisz ..czyli coś w tym trzymaniu nóg jest...ja nie próbowałam ..teraz Bio zastosuję i zobaczymy ..


Pyscek nie no...to nie tak ,że ja pozwalam czy cuś ....:sorry2:
chodziło mi o to ,żeś młoda doopka i Bio Ci nie potrzebny ...ale witamy nowe osóbki z otwartymi ramionami choć szkoda,że na wątku o takim "tytule" :sorry2:


CZY KTÓRAŚ WIE CO U PALEMKI????
 
Mama - Palemka pewnie się gdzieś indziej zakotwiczyła. Trzeba by wejść na jej profil i podpatrzeć gdzie pisze. Pewnie wpadnie do nas z wiadomością, że maluch już na świecie :tak:.
Mówisz, że ja bomba energetyczna? Jak byś mnie teraz zobaczyła, zmieniłabyś zdanie. Wymoczek kompletny. Jak przechodzę koło lustra to odwracam głowę :baffled:. Może dzisiaj chociaż jakąś kreskę na oku zrobię, bo chłop mi pójdzie w siną dal.
 
No ZJOLA odpicuj sie, bo nawet na BIOSTERONIe, ajk chop odejdzie do innej, to dzidzi nie zrobisz ;-):-D
OLUNIA zapomnialam dodac, ze mam jeszcze endometrioze i z tego copodpatrzylam w papierach u lekarza w klinice, to ostatni stopien, czyli najgorsze. Wiec generalnie ja latwo nie mialam zajsc w ciaze, i do dzis nie wierze ze sie udalo
 
Zjola kochana bo teraz jest inna sytuacja..ciężka dla Ciebie....to zrozumiałe,ale ogólnie masz kondycję i dobre nastawienie i pogodę ducha i masę zapału ..teraz zostałaś trochę przystopowana przez życie ..
a mąż nigdzie nie pójdzie-z kim Mu będzie lepiej jak nie z Tobą..
 
reklama
Dzień dobryyyyyyyyy
Ale natrzaskałyście :szok: niedobre, matce karmiącej tyle roboty, tyle czytania...nu nu nu...:-D
Pyscek, cześć i czołem :-D u nas też była podwyższona lepkość nasienia, ale nic z tym nie robiliśmy.
zjolka, cześć babolku ;-) miłego dnia Ci życzę mimo wszystko!
mama, no tak jest z tymi fachowcami...:sorry2:a najgorsi fachowcy to osobiści męzowie - mnie mój już 2 lata robi suszarkę na pranie na balkonie :angry:
Nikusia, czytaj, czytaj powodzenia :-p
amalfi, ja mam chustę, ale szczerze nie używam - może ze 3 razy założyłam, po prostu nie chce mi się tego wiązać...

Lecę, bo dziecko wstało i jest żądne marchewki i cyca :-D
 
Do góry