reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

witam wieczorem ..byłam w centrum ogrodniczym ...orgazmooo po prostu bo w końcu !! dostałam żółtego perukowca....i cebulki lilii i 4 krzaki borówki amerykańskiej...
dzieci śpia ..zaraz ide z piwem na ogród patrzec gdzie to jutro wkopiemy:))
 
reklama
Niedzwiadek wpada... u nas już ok, miałam mały problem z cyckami, nie moga się zdecydować czy są pełne czy nie... no i ja myslalam ze mala sie nimi najada w miare bo siedziala na nich caaaaały czas... az mam je cale obolałe.. i dopajalam tylko butlą... a ze placze z glodu sie nie domuslilam :( ale wczoraj pani doktor wszystko powiedziala przeszlam na butle bo tak kazała... cycki na laktator ale tez daje possac zeby sie nie oduczyla moja perełka... i pierwsza noc bez krzyku płaczu.. popstu dzis sie wyspalismy
wczoraj mialam kryzys po pediatrze, takiego dola zalapalam ze jestem niedobra mamą az sie poplakalam i nie moglam uspokoic ze sie nie domyslilam o co chodzi, ale mama mowi ze to hormony.. dzis juz jest ok :) mała zadowolona, pani doktor mowi ze zdrowa tylko wiecej jedzonka potrzebuje... :)
Chcialabym Was podczytac ale musze leciec do kluski... do potem :*
 
Błonka - nic się nie martw, dotrzecie się. Poza tym teraz taką zabawę masz zapewnioną dożywotnio :-D. Dziecko to kupa szczęścia i kupa problemów. Ja to wiem, bo mam 20-o latka w domu :tak:. Będzie dobrze :tak:
 
Hej, hej witajcie :-)
Błonia nic się nie martw smutkami. Ja też przynajmniej raz dziennie płacze :-) i to z takich powodów że aż trudno uwierzyć :-) generalnie łatwo się teraz wzruszam. Płacze bo mała jest urocza bo maz taki dobry i zrobił mi kolacje, jak mała płacze to ją też płacze bo mi jej szkoda. A później się z tego śmieje. Ehh hormony :-)
 
BŁONIA,BREE....WITAJCIE NASZE KOCHANE MAMUŚKI...
ryczcie do woli to ponoc HORMONY!!!!:tak:
:tak: :tak: A WETERANKI TO NAJLEPSZE MAMUSIE NA ŚWIECIE BO CZEKAŁY NA SWOJE SZCZĘŚCIE DŁUGO!!!!
Ja dziś latam na odkurzaczu, pralce i mopie...a potem jeszcze na żelazku i kuchence...a że mi mało to potem jeszcze mecz siatki i ognisko ..... matko jak ja się wyrobię :eek::eek:...
Na wykres nie patrzecie bo ja jak zmierzyłam to się o 5 rano śmiac w głos zaczełam aż małż się zapytał czy ja to na prawdę czy coś mi się śni:laugh2:...no ale wiecie jak to jest---hormony....
BUZIAKI MOJE WSZYSTKIE LASECZKI
 
Hej...
Błonia, Bree, to normalka hehe, baby bluesa macie hihi. Minie :tak:
Błoneczko, nie poddawaj się z karmieniem piersią, dostawiaj Zosię jak najczęściej, a laktacja ruszy, mogę Ci to obiecać :tak: ja pierwszy miesiąc to NON STOP siedziałam z Małą na piersi, ile ja łez przy tym wylałam. Potem aż do 4 miesiąca karmiłam ją co 1,5 godz, max. 2. Dopiero teraz dziecko moje wytrzymuje 2,5-3 :-D
Nikusia, heeeej, no tempka nie powala hehe.

My jutro jedziemy do Lidzbarka!!!! :happy:
 
Halo...spadłyśmy na drugą stronę... he he...
:-)
Laski miłej niedzieli jak już któraś tu zajrzy:-)
:tak:Kahaka...
widzisz...bo ja po prostu siebie znam... chociaż na prawdę temp. w tym cyklu jest tak nisko, że szok...ale przyznaję, że to 1 cykl obserwacyjny temp. z metformaxem i zastanawiam się czy on nie obniża też jakoś tej temp????
No nie ważne olac to moczem najlepiej ciepłym :happy:
Dziś moi rodzice mają 35 rocznicę ślubu więc imprezuję ciao :-)
 
hej wróciłam od brata jestem chora i padnieta noc spedzilam w wc bo dopadła mnie jelitówka na dodatek mam doła bo moja sis w ciązy ciesze sie ze im sie udalo to ich 2 dziecko ale smutno mi...
 
reklama
Do góry