reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

To ja tradycyjnie już witam się jako pierwsza prawie z samego rana :tak:
Weekend tuż tuż...więc ja tam się cieszę przeogromnie...
Zjola... - a ja tam pewna jestem, że ten egzamin zdasz... i TEN NAJWAŻNIEJSZY TEŻ ZDASZ :tak: I O &&&&&&&&&&&&&&

Błonka.... brakuje mi Twojego białego niedźwiadka:-pjak się ogarniesz to wpadnij...czekamy na Ciebie i Zosię..
MAMA ?????? Gdzież Ty w piątek się podziewasz..... w domku czy w pracy?
Kinia... powiem Tobie tak... siostra mojego męża ma tak samo jak Ty na imię i zawsze sądziłam, że osoby z tym imieniem są tak wredne jak ona.... TY JESTEŚ PO PROSTU KOCHANA OT I TYLE....:tak:
Dobra koniec słodzenia...biorę się do pt roboty bo coś fax mi zeżarł kilka stron przed sekundą ale przecież forum najważniejsze nie ;-):-)
 
reklama
nikusia hehe :) ja mam siostrzenicę Kingę też jest kochana:) imie to jedno ale charakter to drugie:) ja jestem dobra jak ktoś i dla mnie jest dobry. ot tyle.
widzę ze ci ładnie temusia sie trzyma&&&&&&

Dziewczyny wyjazd dziś
w pn wracam i mam nadzieje że bez @ :/
buziaki
 
Kinia... ja mam podobnie, ze mną można dobrocią i dobrym sercem wszystko załatwić :tak:, gorzej jak się chociaż raz zawiodę...
Moja temp. jest zawsze taka na tym etapie cyklu...wiesz...ja nawet wiedziałam, że dziś skoczy... ale tak jak na gr napisałam i chcę się tego trzymać :tak:
MIŁEGO WYPOCZYNKU... wracaj bez @
Koralikowa - a gdzie lecicie do tego parku?
 
HEJKA ...

Nikusia ja nie w pracy bo mam urlop :)))
choć wczoraj podjechałam do dziewczyn na kawę i na solarium i na woskowanie i hybrydowy...
mąż też ma urlop więc teraz mnie mniej bedzie bo całą rodzinką jesteśmy :)
a od poniedziałku wchodzi nam ekipa od elewacji..


Kinga miłego ...

Koralikowa my byliśmy w parku dino. koło Gniezna ..
a Pomorzu też jest??
miłego ..

Zjola już pisałam,ale jeszcze raz napiszę ,że &&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskam!! za egzamin i resztę !! :)


Błonka ,Bree jak tam mamuśki?



pozdrawiam i siadam do kawy bo wstałam niedawno..
 
Witam się
ja juz od rana działam mieszkanko posprzątane i pierożki zaraz zacznę robić dzieciaczi wstają o 7 i nie dadzą pospać:( a drą się oszaleć można muszę do 1 września wytrzymać i zawioze małą do Wrocławia do mamy kocham ja bardzo ale co za dużo to nie zdrowo:))))))

pozdrawiam wszystkie Panie i miłego dzionka:)
 
Hej moje kochane
Błonka Zosieńka piękna i jaka duża pannica
Zapomniałam Wam napisać laski ze na wyjeździe znalazłam 4-listną koniczynkę może w końcu się coś poszczęści:)
Ewelinka moj maż tez ma słabe nasienie niby Usg i badanie nie wykazały żylaków bierze teraz undestor i tamoxifen bo po witaminach nie było poprawi i salfazin tez łyka czasem
 
Hej moje kochane
Błonka Zosieńka piękna i jaka duża pannica
Zapomniałam Wam napisać laski ze na wyjeździe znalazłam 4-listną koniczynkę może w końcu się coś poszczęści:)
Ewelinka moj maż tez ma słabe nasienie niby Usg i badanie nie wykazały żylaków bierze teraz undestor i tamoxifen bo po witaminach nie było poprawi i salfazin tez łyka czasem

a hormony badał? undestor jest chyba na niski poziom testosteronu?
 
reklama
tak kochana androlog mu zlecił testosteron i Fsh ale miał w normie a undestor trzeba brac razem z tym tamoxifenem do pazdziernika i znow kontrola teraz poprawa była tylko minimalna ale lekarz mowi ze musi byc konkretny skok okaze sie w pazdzierniku czy cos pomaga bo juz bierze 4 miesiace to niby po 6 widac jakakolwiek poprawe bo na ivf narazie i tak nas nie stac wiec jesli nie bedzie poprawy to zobaczymy co zaproponuje lekarz
 
Do góry