reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama

Ja po wizycie w szpitalu. Zrobili przegląd na wszystkie strony! Myślałam, że mnie przedziurawią na wylot tym usg, no ale nie marudzę, nawet jajniki sobie pooglądali i chyba nerki i wątrobę. Wszystko w porządku. Nawet endometrium zmierzyli i ma 8 mm, więc wyczyszczone optymalnie, nie za mało i nie za dużo. Ta gorączka, to może początek infekcji zupełnie nie związanej z tym zabiegiem. Coś zaczyna mnie gardło pobolewać, może to to? Albo sobie już wmawiam? Człowiek niby sobie radzi ale kto wie jak organizm reaguje na ten cyrk. Najgorszy ten szpital i te brzuchatki przetaczające się po korytarzu :-( Na dokładkę palą jak kominy fabryczne przed wejściem do szpitala. A żeby tak śnieg spadł i drzwi im zamarzły, wrr. Jak można!

Nikusia - mnie chyba łatwiej wbrew pozorom, bo ja już dawno przestałam wierzyć i w związku z tym twierdzę, że nikt się specjalnie na mnie nie uwziął. Po prostu tak się układa i tyle. Nie szukam wyjaśnień, bo trudno wyjaśnić przypadek. A może nie przypadek tylko coś nie gra a nasza medycyna jest jeszcze zbyt zacofana? Nawet jeżeli Bóg istnieje, to zawsze miałam przekonanie, że nie wypada mi go prosić o cokolwiek, bo moje potrzeby to tak na prawdę pierdoły w porównaniu z prawdziwym ludzkim nieszczęściem. Komiczny dla mnie najbardziej jest fakt jak ludzie się modlą o wygranie wojny, czy to nie obłuda? Dlaczego Bóg ma trzymać czyjąś stronę? Mnie się to kupy nie trzyma. Jeżeli Bóg nas stworzył, to stwierdził żebyśmy sobie sami radzili, dał przykazania i adijos, reszta to los wygrany na loterii. Jeżeli się mylę, to przepadłam, trudno.
Sorry jeżeli kogoś uraziłam, ale nie miałam absolutnie takiego zamiaru. Dodam, że człowiek niewierzący, to nie zły człowiek, tylko myślący inaczej. Serduchem jestem zawsze z wami
:tak:
 
hej
Wrocilam..poczytalam..

zjola fajnie ze juz jestes...trzymaj sie..kiedy egzam???
Nikusia:((((( przytulam:)))

Ja ide sobie cos upichcic,,odkurzyc,poodkurzac. kurze...
 
zjola :*:*:*:*:*:* a za egzamin kciuki trzymam..
nikusia ehhhhhh :(
błonka pięęęęęękna dorodna Zośka :*
balbinka fajne imiona nadajesz swoim zwierzaczkom :p takie...wielowarzywne ;P hehe, fajniutki Patisonek, a jakie minki wesołe strzela :-)
witam późnym popołudniem moje miłe panie ;-)
 
reklama
Do góry