reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

ja po prysznicu i wleciałam jeszcze a tu Pok..
witaj babko-mężatko:))) wszystkiego dobrego na nowej drodze życia ;)

kurka no to &&&& za jutrzejsze testowanko-szybko daj znać....tyle,ze kurcze testy owy też wykrywają hormon bhcg...chyba ,ze miałas wczesniej niskie stężenie...w każdym razie zaciskam &&&& i mam nadzieje,ze dlatego miałaś krótką @ bo fasola się wiła:)))
powodzenia!!

co do dupka to nie pomoge bo ja brałam lutkę jak już miałam brać...niby działa podobnie,ale jednak ma inny skład..
 
reklama
witam!

oliwia
ładnie wyglądasz:tak:
lopciu a jak u ciebie?
mmm jak sie czujesz?

najgorsze mam za sobą jeżeli chodzi o @. sob-ndz tragedia ale teraz już z górki mysle..
 
Witam sie z pracy.
Lece za chwilę do gina ustalić wszystko- w tym cyklu IUI, dziś mam 4dc.
Oliwka,Suzi,Kinga przytulam do serducha.

Miałam super weekend, w sobote grila na działce ze znajomymi, wczoraj spałam do 12. Wypoczeta jestem:)
 
Witam się i ja

U nas weekend był ciekawy sobota ulewna :( spedziliśmy w domu, na noc M. poszedł do pracy a ja się nudziłam, a w niedziele poszlismy sobie na after party :d poźniej długi spacer nad morzem, obiadek znów spacer
 
reklama
Witam się poniedziałkowo ;-)
Oliwka pięknie wyglądasz :tak:
Hej Błonka:):*
Cześć Pok, co do tego testu to kiedyś też przez pomyłkę zrobiłam ciążowy zamiast ow. i dokładnie ta sama sytuacja. Druga kreseczka delikatna...
Hej Tymonka:*
U mnie też weekend całkiem fajnie:) Tylko że wypiłam na grillu 3 małe drineczki i mnie ścięło z nóg :szok: a wczoraj do 13 umierałam :szok: ojjjj dawno tak nie miałam :zawstydzona/y:
Co do @ to wczoraj miałam delikatne plamienie koloru kremowego i cisza...ale pewnie dziś zawita :wściekła/y:
 
Do góry