reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Suzi a masz mieć histero tak??
nie wiem co radzić ..bo jeśli masz w połowie wrzesnia mieć to jeszcze 1 cykl masz "po drodze" więc może warto jeszcze podziałac na Clo...
a który cykl juz masz na Clo?
mi gin zalecał 3,4 cykle z Clo potem 3 cykle odpoczynek od hormonów i potem znowu Clo..
 
reklama
Suzi a masz mieć histero tak??
nie wiem co radzić ..bo jeśli masz w połowie wrzesnia mieć to jeszcze 1 cykl masz "po drodze" więc może warto jeszcze podziałac na Clo...
a który cykl juz masz na Clo?
mi gin zalecał 3,4 cykle z Clo potem 3 cykle odpoczynek od hormonów i potem znowu Clo..

Mamciu to jest mój 2 cykl na clo:)
Ja uciekam kochane na grillaaaa yyyahhhooo:-D
Buziolki i pewnie do poniedziałku:)
 
Ojj Mamciu ale smaki robisz:)
Oliwka a Ty dostałaś @ ?
Nie,nie dostałam,mam 27dc dopiero

Amna-DOKŁADNIE- I JA TAK ROBIŁAM ,MIERZYŁAM od 4 d.c. bo ja mam @ góra 3 dni( a mierzyłam na dole-waginalnie)..ale jak juz zaczniez mierzyc to leć do końca cyklu:))
skoro zaobserwowałaś szczyt śluzu i miałaś test pozytywny to prawdopodobna owu była coś koło tych dni...czyli jesteś tuż po owu(teoretycznie-bo to czy owu była to tylko na usg mozna potwierdzić)

ja wiem jak męczą te pomiary -już nie mierzę...jezdziłam też kilka dobrych cykli na monitoring po kilka razy w cyklu..robiłam testy owu...cuda wianki...teraz nie robię nic...poszłam do pracy:))))

Suzi-sama sobie robię smaki bo nie wiem co chcę;/
zjadłam świeżą bułkę z masłem...trochę się zaspokoiłam...ale to jeszcze nie to ;))


Oliwka -jak tam zakupy w Ikea???

Ja też nie mierzę i nie liczę.
I też mam dzisiaj niesamowite smaki...sama nie wiem co chcę i jem jak opętana.
Byłam i właśnie wróciłam z Ikei,kupiliśmy szafkę pod zlew,zlew duży,komodę dla dziewczyn i stolik no i masę drobiazgów.Zrobiliśmy listę co chcemy na następny pobyt już po remoncie i zjedliśmy:)
 
Oliwka a może te testy były felerne ;-)
U mnie też jeszcze brak i coś jest mi nie za dobrze jak zapalę;/ ale to pewnie psycha płata figle
Papapapapa:*
 
witam się;)
jak mija niedziela?
u nas uroczyscie troszke.
zapraszam was na kawkę imieninową! :tak::-)
kto ma ochote?

Pozdrawiam ciepło
 
wleciałam na chwilkę ..bylismy pół dnia nad jeziorem z jeszcze 4 rodzinami-było łącznie 7 dzieci 12 dorosłych-było ognisko,siatkówka ,piwko ,słodkości a dzieci tak ładnie się bawiły ,ze my cały czas mieliśmy dla siebie.... z auta leciała muza i było suuuper :)
pogoda dopisała.

Oliwka- mi sie fotki nie pokazały:((

Błonka- witaj:)

Lopop,Kinga hejka ..

dzieci śpią ,ja też ide pod prysznic i zaraz też się kładę ...
 
reklama
hej kochane!

po przerwie wracam chwilowo na forum zglebic temat, ktory mnie zaczal trapic. A noz widelec cos bedziecie mogly pomoc.

jestem drugi cykl na duphastonie. W pierwszym cyklu dostalam miesiaczke kilka dni pozniej niz powinnam i po raz pierwszy od stu lat trwala nie 11 a 5 dni :D
Za to w tym cyklu chyba mi sie wszystko poprzesuwalo albo znowu mam cykl bezowu... od kilku dni testy owu nie wychodza a ja juz dawno powinny... no chyba, ze mialam owu wczesniej niz zwykle z uwagi na dupka. A jeszcze do tego raz (17dc) zamiast wziac test owu, wzielam ciazowy (strasznie pedem lecialam siku) i wyszedl blado pozytywny - normalna druga jasno rozowa kreska... i od tego momentu chodze zakrecona potwornie. Kupilam sobie dzis test, zrobie jutro rano. Z jednej strony jestem pewna, ze to nic takiego a z drugiej nadzieja jest wielka.
dodam, ze do tej pory moje cykle mialy 31-33 dni a owulacja wystepowala miedzy 16 a 18 dc.
 
Do góry