reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Ewa- może musicie troszkę bardziej wrzucic na luż... ja też jakiś czas temu strasznie się żarłam z moim, ale postanowialm sobie troszkę odpuścić, nie denerwoa=ować się tak i pwiem Ci, że to działa. Oczywiście z nim tez sobie porozmwiałam, ustaliłam pewne kwestie i póki co jest dobrze.

Dziewczyny poiwtarzajcie te testy, bo ja osiwieję normalnie!

Nie było mnie kilka dni, więc cały ranek nadrabiałam zaległości:))
Dzisiaj albo jutro w końcu jadę po moje autko do mechanika, tydzień byłam bez auta, coś strasznego:)
 
reklama
wikula ale to wina pobytu u jego rodziców,zawsze to sie źle kończy...mój synek jest tam traktowany za najgorszego,a ja sie dre i sobie nie pozwole i sie zaczyna wojna...
tydzien bez auta???-da sie wytrzymac...
ja nie mam od 3 miesiecy:angry::angry:mozna sie:angry::wściekła/y::no:...
ale wczoraj zrobiony, odpalił jeździł...bo cały silnik,zawieszenie,kable,amory dosłownie wszystko wymienione i działa....teraz opłaty 600zł i bede mykac....ale dopiero 1wszego...wypłata
 
wikula no własnie moje tez.cały silnik, głowica, rozrusznik,amory,zawieszenie--hyh...kasy w cholerke,,tylko moj sam to robił...części zakupiliśmy..
 
No w sumie doopa, ale może i dobrze, bo wizyta w środę w Provicie się szykuje, więc może lepiej nie mieć @ i jednak w ciąży też nie być. Cały czas myślę o inseminacji, że może mogą wypreparować tych najlepszych żołnierzy, żeby z tego coś wyszło. Mam obawy, że na własną rękę znowu ciąża by obumarła.
 
Zjola współczuję kochana -ja dzis mam 4dc:(
Może i spróbujcie z IUI... ciekawe co na to lekarz w klinice, kiedy wizyta?
Ja robie w tym cyklu insem. na nfz - normalnie walka cały czas:szok: leczyć się na kase chorych to jest koszmar. dobrze że ja mam diagnozę i cel ustalony bo bym osiwiała- dzis po monitoringu lekarz powiedział że ja chyba nie mam swoich owulacji, czy wiem w czym u mnie problem... dopiero jak mu przypomniałam ze 2 tyg temu ogladał moje wyniki i się zachwycał jaki ja okaz zdrowia i że sie lecze w znanej klinice od dłuższego czasu to zmienił ton.
 
reklama
hej

u mnie w pracy były dziś imoenimy szefa, wypiłam 2 kieliszki i ledwo wytrzymałam do końca pracy

tymonka trzymam kciuki za iui, kurcze ten wojnar też coś nie halo, niedawno się zachwycał Twoimi wynikami, a teraz stwierdził brak owu? kurcze sami naciągacze z tych lekarzy

kinga ok się czuję wreszcie!!

oliwka śliczne zdjęcie

a jeśli o samochody chodzi my za naprawę jakiejś pompy zapłaciliśmy w lutym prawie 3 tysiące!!!!
 
Do góry