reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
kahaka jaka ze mnie ciężarówka :-D jeszcze nic pewnego, pobolewa mnie czasami brzuch dołem i mam dość dużo wydzieliny białej, nie wiem czy to normalne... ale się na razie nie przejmuję, czasami odzywają się moje lęki :-( ale jakoś muszę je przezwyciężać,
Ewcia81 mam nadzieję, że Wam się pogoda poprawi na grilla, oby tylko śnieg nie spadł :-/ tak jak w niektórych regionach Polski
 
magda, biała wydzielina w ciąży to norma-wiem co mówię, 2 razy to przerabiałam. Zazwyczaj jest jej duuużo :tak: wybierasz się na betkę?
 
Ewcia ta niebieska sukienka jest boska i jeszcze różowa mi się podoba w tym kroju, kurde sama bym sobie ją kupiła... ale nie mam okazji :-(
 
kahaka jak na razie nie wybieram się, zadzwonię do mojego gina jutro i zapytam co i jak, ja się w krakowie leczyłam, więc może będzie mi kazał na wizytę przyjechać, to najwyżej w klinice mi zrobią potrzebne badania
 
Ewcia witaj odpoczelam baaaaaaardzo. Az nie chce mi sie do pracy dzis.
Amalfi prosciej bedzie czego podczas moich prawie 3 letnich staran nie zrobilam. Nie zrobilam tylko wrogosci sluzu. Ostatnio moja lekarz powtorzyla mi hormony wszystkie. Plus rozyczke i kilka innych parametrow nie pamietam dokladnie( w uk nie dostaje sie wynikow badan do reki sa przesylane z lab do lekarza).

Dziewczyny ja mam inny problem plamienia miedzy okresowe. Ostatnio tak bardzo sie nasilily ze mialam moze tydz tylko w ostatnim cyklu bez plamien. Czasami jest to zywa krew czasami plamienia. Wszystko jest w normie nie wiadomo skad to cholerstwo sie bierze. Dlatego chce to skierowanie do tej kliniki. Niech w koncu zrobia cos z tym.

Mama nie zapomnialam o Was ale ja raczej z tych malo udzielajacych sie. Poza tym jak jedziemy na urlop nawet taki kilku dniowy to zawsze jest zero kompa. Nie chce Wam smutow tu pisac kazda z Nas ma ciezko, swoje problemy. A ja juz sie pogodzilam ze mama nie zostane. Mam jednego aniolka i ciesze sie chociaz z tego. Mimo iz nie dane nam bylo sie spotkac.
Ps nam tez minie 12 lat w sierpniu. :-) A z ta klinika to koszmar kogo na to stac? Tutaj w uk narazie mam wszystko za darmo.
mari27 ja tez walcze z plamieniami. tylko ja mam w drugiej polowie cyklu od ok 15dc bez przerwy, ginka przepisala dupka przeszlo po trzech cyklach, potem znow wrocilo, zrobilam hormony mam podwyzszona prolaktyne a progesteron teraz za wysoki znow, wiec dupka odstawiam dzis ostatni dzien biore. I kupilam dzis 6 tabsow zeby zbic prl szybko, to sie bierze 1 tabletke na tydzien i zaplacilam 65euro:szok:, ale czego sie nie robi dla dziecka!!!??? Zobaczymy czy przestane plamic??? I ja tez nie mam jednego jajowodu a wlasciwie to jajnika i jajowowdu!!! Zobaczysz bedzie dobrze, w koncu musi sie nam udac, nie wierze,ze ktos tam na gorze jest az tak okrutny

mama ciasto juz upieczone, do jedzenia bedzie jutro dopiero, wiec przygotujcie sie na dawke kalorii;-). A perfumy zamienilam na leki o ktorych pisze powyzej do mari wiec kupie je moze po wyplacie ktora juz w piatek :-)

pok tule, nie wiem co jeszcze powiedziec. A Ty nadal jestes w Polsce?? Powtorz jakies badania hormonow moze, w sumie zrob je w kraju w ktorym masz taniej. Juz nie wiem co Ci doradzic naprawde

ewcia a no to musisz jakos wygladac:tak:, tzn nie jakos tylko ladnie:-D
 
Dziewczyny mam jedno pytanie: Co miesiąc coś koło połowy cyklu (pi razy oko) przez kilka dni mam nie przyjemny zapach no wiecie z skąd. A mężulkowi wyskakują krostki mija parę dni i wszystko znowu wraca do normy. Wygląda to tak jak by cos się robiło około okresu owulacyjnego, czy któraś z Was tak ma ?? Szczerze powiem że krępowałam się o tym powiedzieć lekarzowi ale tym razem nie omieszkam tego zrobić ;/

Małpajaja-koniecznie powiedz ginowi o tym bo skoro to nawraca to muszą być leki..

Amalfi- cudnie,ze ciacho jest :))jutro odbieram siostrę z rodzinką z lotniska to też się załapią na ciacho :))))))
a lekiiii-masakra jakie ceny!!
oby pomogły-&&&&&

Magda- czekamy na info po wizycie:)

Ewcia -sukienki ładne :)

Kahaka- czekamy a piekne fotki mebli:)

Pok.....:*

Palemka- where are You??????

mi też bb szwankowało,pojechałam do kumpeli zrobic Jej henne brwi i rzęs i epilację i właśnie wróciłam.

wiecie co pokazywali w Jeleniej Gorze?????????20 cm śniegu spadło w nocy-szok!! przecież jest maj!!!

u mnie ma być dziś -6 w nocy...jak szlag trafi warzywa i drzewka owocowe-bo przecież już paki są to znowu owoce będą drogie latem bo będzie ich mało............
 
witam..
jest tu wiele z nas ,które staraja sie ponad rok,dwa,trzy.....i sie nie udaje..niektóre z nas maja dzieci inne walcza o pierwsze...

może tu powspieramy sie nawzajem bo powoli nie mamy sie gdzie podziać...

zapraszam wszystkie dziewczyny które staraja sie długo aby tu był nasz azyl:tak:
tu nikt nam nie napisze-WYLUZUJ TO ZAJDZIESZ...PO CO CI KOLEJNE DZIECKO JAK MASZ PROBLEM Z ZAJŚCIEM i takie tam...
mam nadzieje,ze Weteranki -Dinozaury sie odezwą:-D:-D
sama czuje sie jak dinozaur na wątku staraczek 2011-wszystkie z którymi zaczynałam przygodę starań już pozachodziły,porodziły i zapomniały ,ze w ciązy byly a ja wciąż walczę...

Weteranki-wyjdzmy z krzaków:tak::-):-):-)

Mamula:))) Jak to sama?Trochę nas tam jest:)
Ja co prawda nie weteranka bo dopiero 3cykl się staram i mam już córcię ale z wielką chęcią zobaczyłabym II kreseczki na teście jak najszybciej:)
Trzymam &&& za Ciebie i wszystkie staraczki:)
 
mama walnelam posta do CIebie i mi go wcięło, napisalam ze sie chetnie podziele z cala Twoja rodzina i cala reszta staraczek sernikiem, bo moj chlop nie je bo jest na diecie, a ja pieke ciasta i potem jak porypana roznosze po sasiadach:crazy:

I fakt z ta zima w Polsce to lekkie przegiecie jest!! Chyba z depresji bym nie wyszla

ewcia i co znalazlas kiecke, ktora na bank kupisz??? Czy jeszcze szukasz?

Dziewuchy gdzie jestescie?? Wy sie rozpisujecie jak ja w robocie siedze!!
 
reklama
Witajcie :)

Byłam dzisiaj na majowym odpuście, to taka miejscowa tradycja. Cały czas byliśmy pewni, że pogoda nie dopisze i zostaniemy w domu, a dzisiaj wstajemy rano i jest słoneczko :tak:

Na szybko wyszykowaliśmy się, spakowaliśmy kiełbaskę i flaszkę i pognalismy przez górki :-) Madzia szła sama prawie cały czas, Dawidka trzeba było nieść. Widoki za to bajeczne Zdjęcie0386.jpgZdjęcie0384.jpg :happy:

Dzieciaki na straganach oczywiście się obkupiły, a teraz mały padł i śpi.

Tak, że pogoda nam dzisiaj dopisała:-)

Witam nową mamusię - Beatkę :)
 
Do góry