reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

Mari- :-:)-:)-:)-(przykro mi ,ze tyle Cie spotkało...i poronienie i do tego usunięcie jajowodu:-:)-(
wcale sie nie dziwie ,ze takie masz myslenie-tyle badań porobiłaś i nic.....

ale ja będe Was wspierać-wszystkie które walczą o pierwszą dzidzię!!!!!
warto walczyc-nawet przez łzy!!


no to niespodzianka...
beta negatywna
temp skoczyla w gore
i przyszedl okres

chyba bede dzis malo na bb

Pok:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:-nic nie rozumiem -tempka w górę i @ przyszła:confused::confused:
no to Ci sie hormony rozregulowały:sorry2::sorry2:
wspólczuje i tule....
szlag by to!!!!!!!!!!! jestem z Tobą..

Ewcia- jak tam ,wybrałas coś?????
 
reklama
Cześć dziewczynki, witam wszystkie nowe koleżanki na forum :-)
ale sobie zaległości narobiłam, byłam wczoraj u brata na grillu, zmarzłam jak cholera, dziś pogoda też do bani :-( nudy ogólnie
pok bardzo mi przykro :-(
 
mama ano juz mam kilka na oku,,ale koło 100zł trzeba dac...a gdzie buty do tego,,,ech zaczełam ogladac na lato sukienecZki...
 
madzia hejaa..ja tez miałam grilować,,ale kosta i zostaliśmy w domu,,na weekendzik planujemy grilka w wiekszym gronie na wsi u mnie...
 
magda, cześć, jak tam się czujesz CIĘŻARÓWKO? :-D
mari, nie wolno Ci się poddawać! Miałaś dużo nieprzyjemnych przeżyć, ale przecież pragniesz mieć dzieciątko? Każdy ma gorsze chwile, ale zobaczysz, że za chwilę ten nastrój rezygnacji minie i będziesz mieć nowy zapał.
Ewcia, ja też się wczoraj rozglądałam za jakąś sukienką lub spódnicą - bo sobie obiecałam, że jak schudnę, to kupię jakiś ciuch. A no i też mamy komunie na koniec maja, a 14.05 jest mojej mamy pięćdziesiątka, to też trza jakoś wyglądać ;-)
pok, przykro mi bardzo...Może nowy gin coś sensownego doradzi. Przytulam.

My dalej składamy...Już niewiele zostało, dziś skończymy na pewno, to mo jutro wrzucę zdjęcia.
 
kahaka to fakt na imprezy trzeba cos kupic;-)

ja mysle o tej:
339049.jpg

upssssssss jakie duze zdjecie

a w zanadrzu
te sa małe....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny mam jedno pytanie: Co miesiąc coś koło połowy cyklu (pi razy oko) przez kilka dni mam nie przyjemny zapach no wiecie z skąd. A mężulkowi wyskakują krostki mija parę dni i wszystko znowu wraca do normy. Wygląda to tak jak by cos się robiło około okresu owulacyjnego, czy któraś z Was tak ma ?? Szczerze powiem że krępowałam się o tym powiedzieć lekarzowi ale tym razem nie omieszkam tego zrobić ;/
 
Ewcia, mnie się chyba najbardziej podoba ta niebieska z kokardą :tak: sexi laseczka będziesz :-)
malpajaja, wygląda to na jakąś infekcję-raczej bakteryjną niż grzybiczą, bo grzybek nie śmierdzi. Możesz sobie zanim pójdziesz do gina, zaaplikować Gynalgin, a na zewnątrz do smarowania Clorimazol. Mąż też się może wysmarować. Nam ginka przepisała też leki doustne na tydzień i przeszło i do tej pory nie wróciło. Więc lepiej się wybierz do lekarza.
 
reklama
kahaka ale taka sexi na komuni..hyh..moj oczywiscie krzywo sie patrzy ze sie tak stroje....heee
malpajaja ja sie nie znam....

Mi cos BB szwankowała,,tzn chyba net...

Ogladam uwolnic orke,,jezu zawsze na tym chce mi sie płakać...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry