reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

dzień dobry

witam po dłuższej nieobecności, jakos dopadł mnie dołek emocjonalny i zwątpienie w siebie, w pracy czasu nie było, żeby zajrzeć, po pracy w łóżeczku spędzałam... wyniki wychodzą mi kolejno ok, sama już nie wiem czemu jestem do dupy :(
 
reklama
Witam Was kochane:*:)
Zuzanka za crio&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Amalfi za in vitro&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Błonka za iui&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Oczywiscie wszystkim Paniom mocno kibicuję&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Wiki odpoczywaj i oby na urlopie sie udalo
KAsiu bardzo dobry pomysl z tym L4 :tak:
Ewciu ale zalatana jesteś :-(

Dziewczyny oby na ta 1000czna strone posypaly sie fasolki :*:*:*
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Suzi - oby, oby.

A mnie dzisiaj tak naparza jajnik, że chyba zaraz go wyrwę. On boli a ja jeszcze ten cykl muszę się zabezpieczyć, łeeeeeeeeeeeeee.
 
Tymonka - a jak się ten zaśniad odnowi a lekarz mi powie a kazałem czekać. Jeszcze ten raz się powstrzymam, poza tym u nas ciężko z wpadką. Zobaczymy jakie będą wyniki badania nasienia, bo jak na razie zachodziłam w ciążę tylko wtedy, gdy M brał leki :( Najbardziej liczę na coś po wizycie w klinice.
 
no wiem wiem... trzeba zaufać lekarzom w końcu to oni się znają:) No ja też na wpadkę nie liczę hiiii hiiii no chyba że z obcym chłopem (na co nie mam ochoty) Myślę już o ivf. Jak sie naturalnie nie udało przez 2,5roku to ciężko na wpadkę dalej liczyć... U nas płodne teraz ale seksów nie ma prawie bo rodzinkę mam na głowie (ojciec z bratem) ale dzisiaj mamy w planach być zmęczeni i wczesniej sie położyć:tak:
 
Jestem:)
Remont trwa,staranka jako tako...
Byłam u ginka w 13dc i podobno owu była w trakcie:))))
Dzisiaj 21dc...za tydzień testuję.Zobaczymy co będzie.Narazie czuję lewy jajnik,boję się,że znowu torbiel i cycy mnie swędzą.
 
kahaka latwiej sie mowi niz robi, moze na 1000 strone ktoras zafasolkuje
lopop ciao! co tak raz na rok wpadasz??
amalfi zabiegana jestem strasznie i nie wiem gdzie ręce mam włożyć:(
dzień dobry

witam po dłuższej nieobecności, jakos dopadł mnie dołek emocjonalny i zwątpienie w siebie, w pracy czasu nie było, żeby zajrzeć, po pracy w łóżeczku spędzałam... wyniki wychodzą mi kolejno ok, sama już nie wiem czemu jestem do dupy :(
hm... witaj w klubie u mnie i u M też wsio ok tylko nie wychodzi:( dlaczego to nikt nie wie


mam nadzieję że będzie tak jak piszecie na 1000 strone zaciążymy razem:)

carolinee cieszę się ze się podobały:) niektóre rzeczywiście są słodkie:)
 
reklama
Do góry