reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

wikulaa strasznie pozno ten urlop macie, bawcie sie dobrze a potem do roboty i dzidzie robic
ewcia pracuj pracuj heheh a ja mam weeeekeeeend :-D, zrobilam zakupki i jestem happy
blonka wlasnie zaczelam robic sernikobrownie z wisniami mmmmmm dam Ci troche jak bedziesz grzeczna
 
reklama
hej kochane ,

moje drogie jasne,że będę Was wspierać,ale czekam cierpliwie na II kreski po zabiegu i dopiero wtedy cokolwiek będę mogła się wychylać ,jak na razie to mam stresa ,że niby mi ma się udać ?2 tygodnie ciężkie katorgi będę przechodzić ,ale dzięki Wam może wszystko szybko i lżej mi przejdzie ....piszę z dziewczynami na wątku "po 30 -STCE" i tam już 2 staraczki zaciążyły ,więc tli się jakaś nadzieja ,że może i mi się w końcu uda ;-)
 
witam
kasiu popieram z tym L4 należy ci się :)
ewcia jak zwykle jestes z doskoku
dziewczyny za udane podejście:):) zuzanko i amalfi&&&
wikula odpoczywaj :)
Carolina daj znać jak doszło:)
 
kahaka latwiej sie mowi niz robi, moze na 1000 strone ktoras zafasolkuje
lopop ciao! co tak raz na rok wpadasz??
 
Kinaga - co z tym twoim cyklem??? A test robiłaś???
nie ja nie testuje, mowiłam juz kiedys.
Z moim cyklem nic szczególnego. Wydłużył mi się tylko.. wczoraj wieczorem mnie @ dopadła. Idealnie w 34dniu. tak jak w zeszłym cyklu.
 
cześć dziewczyny...

Błonka masz już wstępny plan na tydzień z wizytami?kiedy dokładnie iui ?
Carolineee a czemu bez zarodków?co się stało?
zjola,tymonka jak macie okazję robić na nfz to korzystajcie ,ja robiłam wszystko priv ale ja chciałam na już wszystko i nie chciało mi się czekać na wiele badań ,w gorącej wodzie jestem kąpana..
amalfi już decyzja podjęta?


a ja dzisiaj moje drogie po usg i w środę mam criotransfer ,więc trzymajcie kciuki mocno....od środy ;-)

Kochana ja byłam dawczynią komórki,dlatego tak:)

Lopop,dziękuję,paczuszki doszły,kochana jesteś:))))) Dzisiaj zawożę rzeczy dziewczynom:)))))
 
reklama
hej dziewczyny

Carolineee faktycznie mówiłaś ,przepraszam zapomniałam ;-) pamięć dobra ale krótka ....
kinga85 a próbowałaś na lekach cykl zrobić?
wikula no to do roboty &&&&&&&&&&&&;-)
 
Do góry