reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Kinia - jestem z tobą ...mnie za 8 całych dni zaleje :confused2:...cóż życie...ja nie wiem jakim cudem my zaszłyśmy w te pierwsze ciąże :eek::eek:
ZJOLA- &&&&&&&&&&&&& No i jak się czujesz bo Ty chyba na Clo jedziesz?????
Kwiatuszku -
ja tam się nie znam na Twoim cyklu bo pojęcia nie mam w którym dniu jesteś??Więc Twoje odczucia albo"coś" Ci mówią albo nie...
Ja np. mam standardowe objawy więc na nic nie liczę
:sad::sad: ...żyję dalej z mym pragnieniem niespełnionym...ale co mam zrobić???
JUTRO MAM WIZYTĘ U GINA TAKŻE &&&&& LCIUKI...Bo chcę HSG albo laparo... i dosłownie wymuszę to na nim jak sam na to nie wpadnie :happy:
O... i już miłego dnia babeczki:tak:
 
Nikusia - samopoczucie raczej ok oprócz tego tylko, że strasznie łatwo wyprowadzić mnie z równowagi. Wczoraj tak mi kierowniczka wlazła na odcisk, że jak by powiedziała jedno słowo za dużo, to walnęła bym drzwiami i poszła do domu, takiego nerwa miałam! Ja jestem choleryk ale nie aż taki :no:
 
A który dzień cyklu masz??? Może hormony???
Mój gin też planował, że jeśli do jutrzejszej wizyty nie zajdziemy to stymulację Clo zaczniemy ale dla mnie jest to bez sensu skoro nie wiemy czy jajowody drożne :dry:...więc czekam :tak:
 
Mh.... ja tam odczuciom wierzę (swoim) na pewno :tak:...więc tulam...:sorry:...
Widzisz dziś widziałam wyres dziewczyny, która jak zrobiła test to pierwsze co napisała, że chyba to nie możliwe, bo zupełnie nie ma żadnych objawów...dziewczyny o wszystko ją wypytały, mówiła, że nawet piersi ani milimetra większe się nie zrobiły, nic a nic, żadnego bólu sutków, mrowienia ciągnięcia w podbrzuszu i wszystkich tych wczesnych objawów jakie rejestrują ciężarówki (bynajmniej na 28 dni jest takich dużo)...
Pierwsze jakiekolwiek objawy zaczęła miec ok 1,5 tygodnia po pozytywnym teście i becie...i nawet w komentarzach pisała, że gdyby nie wzrost bety to by w życiu nie uwierzyła, że to ciąża... Ale...pytanie czy pisała tak, bo uwagi nie zwracała na pewnego rodzaju objawy???Czy nie pisała co by dziewczyn nie nakręcac??? Ja tam wierzę bo ostatnio coraz więcej osób twierdzi, że objawy ciąży 1, 2, 3 są mega inne...nawet tej wczesnej...
Wprawdzie u mnie zbyt dużo objawów dokłądnie takich samych jak co cykl..ale postanowiłam, że od następnego cyklu nie robię już osobistych notatek z tego co czuję.... będe jedyenie notowac temp :tak:
 
helołłłł

czasu troche brak ,ale pamietam o Was :))


Zjola
---> niech moc będzie z Tobą &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:))


Nikusia
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę u gina !!


Błonka,Bree,Kahaka
ściskać maluszki:)))


Balbinka
masz wieści od Patika??


pozdro for all..
 
reklama
Do góry