reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Mama - dzięki...jestem bardzo bojowo nastawiona :wściekła/y:...chcę HSG albo Laparo...w ogóle mam dzisiaj mega doła...masakra kompletna :sad:
Kinia - a jak temp.???? Może będzie niespodzianka :tak:
Zaproszenia nie dostałam :confused::confused::confused: może do kogoś innego poszło...bo ja mam inny login na 28 dni... zresztą macie podgląd to wiecie...
 
reklama
Nikusia nie smuć się kochanie :( udziela się i mi... tulę cię. idz na HSG pewnie... ja miałam w lipcu widzisz i szczerze przyznam że myślałam iż uda sie po hsg szybko a jak narazie nic ;( ech.... tak sie cieszyłam z tego badania.

masz na 28dni nick roszpunka...?


Obserwacja cyklu - enpr.pl to moj wykres.
 
Hejka!

Ja jak po ogień, bo jeszcze powtarzam coś niecoś a o 13.30 wyjeżdżam do Opola. Egzamin o 16-tej.
Wczoraj byłam u gina. Urosły dwa pęcherzyki, endo 9 mm. Powiedział, że na jego oko owu będzie w piątek. Jak zajdę natychmiast mam do niego przyjechać po receptę na Clexan a jak nie zajdę, to staramy się na naturalnym bez stymulacji i zobaczymy co dalej. Buziaki dla wszystkich

Kinga - no wiesz, nie dziękuję, buziaki i kciuki za twój cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Kinia - no no no :tak:...a jak się czujesz????
Tak mam Login Roszpunka13 ale nie dostałam żadnego zaproszenia :dry::dry: podaj swój to ja Ci podeślę...no złośliwość urządzeń no...
Co do zmartwień... kurcze no staram się na prawdę...miałam dziką nadzieję, że leki, dieta, metformax itd, że to coś da, że poskutkuje nooo ale znowu popadam w dołka maksymalnego...
DZISIAJ GIN... poczekam na jego decyzję ale sama mu zaproponuję najszybciej jak się da HSG albo laparoskopię...
 
nikusia normalnie sie czuje, nadal tak jakby nic sie nie działo wewnatrz ja nawet owulacji nie czułam w tym cyklu i pewnie jej nie było :/ sama widzisz jakie mam niskie temp a zawasze w drugiej fazie był skok i temp około 36,7- 37.

bardzo bym chciała aby i tobie i mi sie udalo.... no bo co wieciej :(
 
Jest :tak:
Kinia...
to jak nie zamierzasz wykresu prowadzić to chociaż cykl zaznacz... Ja długo szukałam portalu na którym będzie ładnie, jasno - czysto można prowadzić wykres i Enpr zupełnie mi nie pasował potem miałam taż coś tam z mamą i też mało czytelny...a Tutaj na prawdę bardzo fajnie się robi notatki nawet jak obserwacji nie prowadzisz głębszych :tak:
 
reklama
no tak tylko trzeba płacic a taki interes to ja mam gdzieś heheheh
kiedyś prowadziłam wykres tam kilka razy ale przerwałam bo szkoda mi kasy było. a i tak nam sie nie udawało. na 28dni mam wiele koleżanek. i też polecam oczywiscie.
 
Do góry