reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Dzień dobry! ! ja właśnie spać coś nie mogę... na 8 do pracy ale wcześniej lecę na betę  miłego dnia Wam życzę  mnie czeka 14 h w pracy
 
Ja tez pod swiatlo wypatrzylam a co lepsze pytam meza a on, ze tam nic nie widzi no to sie wkurzylam na niego i na bete poszlam.
 
Nieee nakrecajcie mnie :p niee to na pewno nie to ona jest strasznie blada i tylko pod swiatlem widac ja bardziej tak tez widze i widac zaryz drugiej kreski ale jest taka sama jak ta pierwsza nie jest zadna ciensza ani nic .. nie no jakos nie chce mi sie wierzyc
 
reklama
Do góry