reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Do endokrynologa to ja bym poszla teraz nawet na nfz, tylko po leki zeby zaczac juz brac. A na spokojnie mozesz sie juz umowic do gina po miesiaczce i do dobrego endo. Zalezy od Ciebie jak Ci sie spieszy z ciaza;) tylko niech endokrynolog niech Ci kitow nie cisnie i nie mowi ze taka tarczyca jest ok, bo staraczki powinny miec najwiecej do 2.

Tez tak zrobię ! Dzieki wielkie jeszcze raz [emoji4]
 
Aurola ja tez sie zmagam z tarcYca choruje na niedoczynnosc takze migę ci juz powiedziec że do starania trzeba miec od 1,5 - 2 tsh . Dziewczyny racje maja udaj się do lekarza .
 
witajcie!
Aga - cieszę się, że do nas dołączyłaś i opisałaś nam swoje doświadczenia. Marysia rzeczywiście musiała się szybko nauczyć nowego języka - na szczęście masz bardzo zdolną córeczkę :D
Gosiu - w naszym przedszkolu toaleta dzieci jest zaraz przy salce a panie wychowawczynie mówiły, że we wszystkim będą pomagać i można nawet przynieść swój nocniczek, jeśli dziecko nie potrafi załatwić się do ubikacji - choć oczywiście mają takie dostosowane rozmiarowo do maluszków. A tak zwanymi "wpadkami" też mamy się nie przejmować - tylko prosiły o przynoszenie ubranek na ew. zmianę :D
Myślę, że u ciebie też będą pomagać, w każdym razie domagaj się tego. Nie ma nic gorszego niż odparzona pupa po pierwszym dniu w przedszkolu :(
To fajnie, że twoja córeczka tak ładnie się bawiła - na pewno polubi przedszkole. My mamy tylko jeden dzień otwarty - 24.06 - zobaczymy jak nam pójdzie...Na pewno napiszę.
Pozdrawiam
Olvi ja mam teraz 0,76 i pani dr mowi ze super. Gorna granica to max do 2, a dolna granica nie jest 1,5.;)
 
Sorki od 1,2 do 2 tsh bo niższa podobno jest za nisko . Taki mi mówili ;)
Nie strasz...moja endokrynolog prowadzi wszystkich pod ciaze i pod in vitro. Arda mowila ze ona tez miala taka i lekarz byl zadowolony. Stresa mi narobilas, chyba od jutra po pol tabletki bede brac. Ja sie pytalam mojej endo tez o to czy to nie za nisko, ona mowi ze jest super, bo ja ten wynik mam uzyskany lekami. Nie kazala mi zmniejszac dawki tylko caly czas tyle brac. Ale ja chyba zmniejsze jutro.
 
reklama
Nie strawbelka nie bierz nic ty sie wiecej leczysz i pewnie masz racje . Ja w mojej przychodni mam kilku lekarzy , za każdym razem spotykam się z innym ale pamietam że keidyś jak zaczynałam starania to miałam 1,03 i mowiła ze jest bardzo dobrze , nie miałam nigdy poniżej 1 tsh . Możliwe że ja jestem nie doinformowana ale się zapytam i ty też mozesz się zapytac tak dla pewności .
Acha w w angli mozliwe że są inne normy !!
Przepraszam że cię zestresowałam ;( głupia ja ;)
 
Do góry