reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Chcecie się pośmiać ? :sorry2: Mam chyba drugą owulację lol ... to możliwe ?
Skopiuje aby nie powielać ze staraczek :

Wow, a ja nawet nie wiem jak mam liczyć ten cykl, pobolewa mnie dół brzucha, śluzu jakby mniej i jest biały... tak sobie wyliczam i w ciemno obstawiam, że jestem już 4 albo 5 dzień po owu ...ból owulacyjny miałam w zeszły czwartek jeszcze na końcówce okresu.. nie wiem jak to liczyć, czyli w piątek mogła byś owu tak ?albo w sobotę ehh ...
Wedle starego cyklu 28-dniowego jeszcze powinnam być w okresie płodności a owulka jeszcze nie nastała ... i bądz tu człowieku mądrym ...:sorry:
Wychodzi mi z obliczeń, że obecny cykl będzie 20 - 21 - dniowy, czyli znowu w styczniu będę mieć @ ...ale to zakręcone...

I dzisiaj podbrzusze i prawy jajnik boli mnie całyyy dzień ledwo żyję ... to możliwe żeby były dwie owu ?
 
reklama
Chcecie się pośmiać ? :sorry2: Mam chyba drugą owulację lol ... to możliwe ?
Skopiuje aby nie powielać ze staraczek :

Wow, a ja nawet nie wiem jak mam liczyć ten cykl, pobolewa mnie dół brzucha, śluzu jakby mniej i jest biały... tak sobie wyliczam i w ciemno obstawiam, że jestem już 4 albo 5 dzień po owu ...ból owulacyjny miałam w zeszły czwartek jeszcze na końcówce okresu.. nie wiem jak to liczyć, czyli w piątek mogła byś owu tak ?albo w sobotę ehh ...
Wedle starego cyklu 28-dniowego jeszcze powinnam być w okresie płodności a owulka jeszcze nie nastała ... i bądz tu człowieku mądrym ...:sorry:
Wychodzi mi z obliczeń, że obecny cykl będzie 20 - 21 - dniowy, czyli znowu w styczniu będę mieć @ ...ale to zakręcone...

I dzisiaj podbrzusze i prawy jajnik boli mnie całyyy dzień ledwo żyję ... to możliwe żeby były dwie owu ?
:) Hmm... A moze to zagnieżdżanie??? :) i rzeczywiście ten cykl był krótszy..
Ewentualnie tamten ból nie był jednak owulacyjny tylko coś innego i osiłka jest teraz?
Dwóch chyba nie mozna miec, tez szukałam kiedy informacji na ten temat i wszędzie piszą ze nie moze byc...

Ale którakolwiek bedzie najwcześniej u gina, to niech zapyta go o to :) ja tez zapytam jak bede sie wybierała :)
 
Jest tylko jeden problem, nie mam śluzu :unsure: W ogóle ten cykl mi się pochrzanił i powiem Wam, że już nic nie wiem ... mieliśmy dzisiaj jeszcze próbować ... ale chyba z bólu nie dam rady. Może jakieś ustrojstwo się przypętało ... podbrzusze boli również jak je uciskam delikatnie ...już się nawet naczytałam o endometriozie ...ehhh
 
Jest tylko jeden problem, nie mam śluzu :unsure: W ogóle ten cykl mi się pochrzanił i powiem Wam, że już nic nie wiem ... mieliśmy dzisiaj jeszcze próbować ... ale chyba z bólu nie dam rady. Może jakieś ustrojstwo się przypętało ... podbrzusze boli również jak je uciskam delikatnie ...już się nawet naczytałam o endometriozie ...ehhh
A mierzysz tempetature ?
 
Strawbelka i takie podejście mi sie podoba ! Jeżeli wierzy sie tak mocno to na pewno sie uda! Będę bardzo mocno 3mala za Ciebie kciuki !! [emoji4]

Dzieki dziewczyny za rady juz zaczynam szukać dobrego endokrynologa w swoim mieście powiedzcie mi jeszcze czy zbicie tsh do właściwego poziomu jak długo moze trwać?
 
Kobietki, witam się :)

Czy są tu mamy używające testów owu? Bo mam prośbę o interpretację - czy to już jest pozytywny test? Bo pozytywny jest, gdy kreska testowa jest identyczna bądź ciemniejsza od kontrolnej. Tej tyci tyci brakuje.. Kurczę, mąż wraca w sobotę wieczorem.. Liczyłam na owu tak jak przed ciążą (17-20 dzień przy cyklach 28-31). Dopiero mi cykl wrócił od porodu ;) i taka prawda, że jedyna szansa na kolejne bobo. Od lutego wstrzymujemy starania na nie wiem jak długo.
Jeśli dziś (14 dc) już jest pozytywny to w sobotę wieczorem będzie za późno?
 

Załączniki

  • 1452795507238.jpg
    1452795507238.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 49
Druga krecha teoretycznie powinna być równie ciemna jak ta testowa ...i nawet tak producent nakazuje, ale nie używałam tych testów więc nie wiem. Moim zdaniem to jeszcze nie owu.

bertha - tak, 37,2 ....mam ją podniesioną już od okresu:tak: a dokładnie 3 dni przed końcem.
 
Kobietki, witam się :)

Czy są tu mamy używające testów owu? Bo mam prośbę o interpretację - czy to już jest pozytywny test? Bo pozytywny jest, gdy kreska testowa jest identyczna bądź ciemniejsza od kontrolnej. Tej tyci tyci brakuje.. Kurczę, mąż wraca w sobotę wieczorem.. Liczyłam na owu tak jak przed ciążą (17-20 dzień przy cyklach 28-31). Dopiero mi cykl wrócił od porodu ;) i taka prawda, że jedyna szansa na kolejne bobo. Od lutego wstrzymujemy starania na nie wiem jak długo.
Jeśli dziś (14 dc) już jest pozytywny to w sobotę wieczorem będzie za późno?
Hej, ja myśle ze to nie jest jeszcze 100% pozytywny. Jesli jeszcze masz testy zrób pózniej, albo jutro rano, ale ńie z pierwszego moczu. Myśle ze jeszcze bedzie ciemniejsza i sobota bedzie idealna na przytulanki! :)
 
Druga krecha teoretycznie powinna być równie ciemna jak ta testowa ...i nawet tak producent nakazuje, ale nie używałam tych testów więc nie wiem. Moim zdaniem to jeszcze nie owu.

bertha - tak, 37,2 ....mam ją podniesioną już od okresu:tak: a dokładnie 3 dni przed końcem.
Czyli rzeczywiście tak jakby było juz po owu.. Za tydzien bym zrobiła test i zobaczysz :):)
 
reklama
Kobietki, witam się :)

Czy są tu mamy używające testów owu? Bo mam prośbę o interpretację - czy to już jest pozytywny test? Bo pozytywny jest, gdy kreska testowa jest identyczna bądź ciemniejsza od kontrolnej. Tej tyci tyci brakuje.. Kurczę, mąż wraca w sobotę wieczorem.. Liczyłam na owu tak jak przed ciążą (17-20 dzień przy cyklach 28-31). Dopiero mi cykl wrócił od porodu ;) i taka prawda, że jedyna szansa na kolejne bobo. Od lutego wstrzymujemy starania na nie wiem jak długo.
Jeśli dziś (14 dc) już jest pozytywny to w sobotę wieczorem będzie za późno?

Na moje to jest pozytywny ja mieszkam w Holandii i uzywam takich testow na etykiecie mam wyszczegolnione jakie kolory o czym swiadcza a na tych Twoich nie ma?
 

Załączniki

  • 1452801202251-1702317478.jpg
    1452801202251-1702317478.jpg
    221,2 KB · Wyświetleń: 44
Do góry