reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Cześć! Jestem tutaj zupełnie nowa. Staramy się o maleństwo od jakichś 6 m-cy. W tym miesiącu po raz pierwszy poszły w ruch testy owulacyjne. Jestem dzisiaj w 29 dc i wyszedł test jak na obrazku. Czy mogło się udać, czy jednak ta druga kreska jest za blada i nie ma co się cieszyć na zapas?
Zobacz załącznik 742337


Emi_ka aż Ci zazdroszczę [emoji16] super !!! Gratulacje !! A celowałas w dzien owulacji czy raczej przed?
 
reklama
Emi_ka aż Ci zazdroszczę [emoji16] super !!! Gratulacje !! A celowałas w dzien owulacji czy raczej przed?
Ja jeszcze wczoraj siedziałam na instagramie, oglądając zdjęcia #pregnancytest i zazdroszcząc. ;)
W tym miesiącu wyjątkowo przed. A potem okazało się, że test owu też wyszedł pozytywnie wcześniej niż się spodziewałam. Zawsze myślałam, że mam owu w tym samym czasie, co ból jajników w środku cyklu i potwierdził mi to kilka miesięcy temu ginekolog, a wg testów jednak jakieś 3 dni wcześniej.
 
Ja jeszcze wczoraj siedziałam na instagramie, oglądając zdjęcia #pregnancytest i zazdroszcząc. ;)
W tym miesiącu wyjątkowo przed. A potem okazało się, że test owu też wyszedł pozytywnie wcześniej niż się spodziewałam. Zawsze myślałam, że mam owu w tym samym czasie, co ból jajników w środku cyklu i potwierdził mi to kilka miesięcy temu ginekolog, a wg testów jednak jakieś 3 dni wcześniej.


Chyba tez pooglądam jeżeli to takie szczęście przynosi [emoji4] jeszcze raz gratki bardzo sie cieszę!
Ja testy owulacyjne tez zastosowałam od tego miesiąca i tez wyszedł pozytywny 3 dni przed owulacja wyznaczona przeze mnie ale cos mi sie temperatura nie zgadzała albo jeszcze nie jestem w tym na tyle ogarnięta [emoji53]
 
Chyba tez pooglądam jeżeli to takie szczęście przynosi [emoji4] jeszcze raz gratki bardzo sie cieszę!
Ja testy owulacyjne tez zastosowałam od tego miesiąca i tez wyszedł pozytywny 3 dni przed owulacja wyznaczona przeze mnie ale cos mi sie temperatura nie zgadzała albo jeszcze nie jestem w tym na tyle ogarnięta [emoji53]
:) Trzymam kciuki za Ciebie. Czytając o staraniu, stwierdzałam z czasem coraz bardziej, że jestem zupełnie nieogarnięta.
 
:) :) :) Aż się boję cieszyć.
A co do odczuć...
Najpierw wydawało mi się, że na pewno się udało, a potem wielkie zwątpienie. Ciągle bolą mnie brzuch i plecy jak na okres. I mam śmieszny objaw - mrugająca powieka od tygodnia, mimo łykania witamin i magnezu+B6 dodatkowo.
W tym miesiącu zaczęliśmy starania wcześniej niż zwykle, na jakiś tydzień przed spodziewaną owu.
:) a piersi cie bolały? Inaczej niż na okres?
 
Lux to wyobraź sobie , że ja ostatnio dowiedziałam się , że mam tsh 12 a wlasnie zaczynałam się starać i musiałam przrstań i czekać 2 miesiące i następne badania i wtedy się okaże czy mogę się starać , szlak mnie trafia . A dla ciebie najlepiej by było jakbyś troszke z wyniku zeszla na 1,5 najlepiej , potrzebujesz większej dawki leku , lekarz powinien ci poradzić coś . Zapisz się do jakiegoś endokrynologa nawet jak nie na NFZ idz prywatnie czym szybciej tym lepiej , bo tsh bardzo szynko rośnie . Jak urosło ci to znaczy że potrzebujesz wiecej leków
jestem w szoku, bo milam je tyle lat w normnie i nagle taki wzrost? jesli nie spadnie to jade prywatnie do endo i juz
 
Bertha zazwyczaj ciaza jest jak nie ma zadnych objawow. Ja 2 razy tak mialam ze bylam pewna ze ciazy nie ma, za pierwszym razem to test zrobilam jak @ nie dostalam. Za drugim jak mi plamienie ustalo a myslalam ze to @ przyszla tydzien wczesniej. Teraz to ja co miesiac doszukuje sie objawow i co miesiac wydaje mi sie ze jestem w ciazy, a tu lipa...
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki. Nie wiem czy dzis to iui czy jutro jednak, bo o 22 mi test owu nie wyszedl. Kurka albo pecherzyki mi sie wchlonely, bo mnie jajniki nie bola. Wizyte mam popoludniu to sie wszystko wyjasni.
 
reklama
Do góry