reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Bertha zazwyczaj ciaza jest jak nie ma zadnych objawow. Ja 2 razy tak mialam ze bylam pewna ze ciazy nie ma, za pierwszym razem to test zrobilam jak @ nie dostalam. Za drugim jak mi plamienie ustalo a myslalam ze to @ przyszla tydzien wczesniej. Teraz to ja co miesiac doszukuje sie objawow i co miesiac wydaje mi sie ze jestem w ciazy, a tu lipa...
Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki. Nie wiem czy dzis to iui czy jutro jednak, bo o 22 mi test owu nie wyszedl. Kurka albo pecherzyki mi sie wchlonely, bo mnie jajniki nie bola. Wizyte mam popoludniu to sie wszystko wyjasni.
trzymamy kciuki!!! o ktorej wizyta u gina??
 
Strawbelka kciuki trzymam!
Dwa razy byłam w ciąży i to właśnie wtedy kiedy żadnych objawów nie było i kiedy kompletnie się tego nie spodziewałam. Teraz daję sobie jeszcze ten cykl. Jeśli się nie uda wybiorę się do gina. Tsh dawno nie badałam. Tyle że mnie się wydaje że tu duże znaczenie ma jakość nasienia mojego J.
 
Strawbelka kciuki trzymam!
Dwa razy byłam w ciąży i to właśnie wtedy kiedy żadnych objawów nie było i kiedy kompletnie się tego nie spodziewałam. Teraz daję sobie jeszcze ten cykl. Jeśli się nie uda wybiorę się do gina. Tsh dawno nie badałam. Tyle że mnie się wydaje że tu duże znaczenie ma jakość nasienia mojego J.
dlaczego myslisz, ze plemniki moga byc slabe?
 
reklama
Do góry