reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Lux wlasnie od tarczycy jest się zmęczonym i głowa boli , jak zobaczysz ze to się powtarza to jak najszybciej skontaktuj się z lekarzem .

Strawbelka duze kciukasy trzymam ;) no a na tamtym wątku są sprzeczki i to powtarzające się . I jest tam tłok , że nie nadążam z czytaniem ;)

Witam nowe dziewczyny ;)
 
Dziś poszperałam w moich badaniach, które robili mi z krwi kiedy zasłabłam i znalazłam tsh które wynosi 2,6 czyli mniej więcej środek bo granice mam wpisana 0,27-4,2 wiec z tarczyca jest ok a o jakich innych badaniach hormonalnych Strawbelka myślałaś?
 
Dziś poszperałam w moich badaniach, które robili mi z krwi kiedy zasłabłam i znalazłam tsh które wynosi 2,6 czyli mniej więcej środek bo granice mam wpisana 0,27-4,2 wiec z tarczyca jest ok a o jakich innych badaniach hormonalnych Strawbelka myślałaś?
Tarczycy nie masz ok! Te normy nijak sie maja dla starajacych sie. Tsh powinno byc ponizej 2. Ja mialam tsh 2,1 i lejarz kazal zbijac w dol. Dawno robilas to tsh? Bo teraz moze byc jeszcze wieksze.
 
Aurora jesli chodzi o bormony, to tak jak wszystkie robia prolaktyna, progesteron i tp. Warto tez isc do dobrego gina zeby Cie poprowadzil, on juz bedzie wiedzial co zrobic. Moze monitoring cyklu, moze Ci pecherzyki nie pekaja....przyczyn moze byc duzo. Moze tez byc to zwykly stres. Ale z tym Tsh powinnas isc do endokrynologa i to dobrego, tsh jest bardzo wazne jesli chodzi o starania, teraz distaniesz leki, a jak bedziesz w ciazy to z reguly bierze sie wieksza dawke bo tarczyca musi ciezej pracowac. Tak mowi moj lekarz endo.
 
Tarczycy nie masz ok! Te normy nijak sie maja dla starajacych sie. Tsh powinno byc ponizej 2. Ja mialam tsh 2,1 i lejarz kazal zbijac w dol. Dawno robilas to tsh? Bo teraz moze byc jeszcze wieksze.


W listopadzie o kurde serio [emoji45] ? To jak myślisz udać sie do lekarza jeszcze teraz tydz przed@ czy poczekać do @ i po niej?
 
Aurora jesli chodzi o bormony, to tak jak wszystkie robia prolaktyna, progesteron i tp. Warto tez isc do dobrego gina zeby Cie poprowadzil, on juz bedzie wiedzial co zrobic. Moze monitoring cyklu, moze Ci pecherzyki nie pekaja....przyczyn moze byc duzo. Moze tez byc to zwykly stres. Ale z tym Tsh powinnas isc do endokrynologa i to dobrego, tsh jest bardzo wazne jesli chodzi o starania, teraz distaniesz leki, a jak bedziesz w ciazy to z reguly bierze sie wieksza dawke bo tarczyca musi ciezej pracowac. Tak mowi moj lekarz endo.


Dzieki za info. Teraz to sie zasmuciłam bardziej ..
 
reklama
W listopadzie o kurde serio [emoji45] ? To jak myślisz udać sie do lekarza jeszcze teraz tydz przed@ czy poczekać do @ i po niej?
Do endokrynologa to ja bym poszla teraz nawet na nfz, tylko po leki zeby zaczac juz brac. A na spokojnie mozesz sie juz umowic do gina po miesiaczce i do dobrego endo. Zalezy od Ciebie jak Ci sie spieszy z ciaza;) tylko niech endokrynolog niech Ci kitow nie cisnie i nie mowi ze taka tarczyca jest ok, bo staraczki powinny miec najwiecej do 2.
 
Do góry