reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Strawbelka niee nic nie robiłam. Jakoś chyba boje sie stresu z tym związanego ... Myślałam, ze sie uda po prostu ale to juz niedługo polroku i zaczynam sie nad tym zastanawiać.
 
reklama
Strawbelka niee nic nie robiłam. Jakoś chyba boje sie stresu z tym związanego ... Myślałam, ze sie uda po prostu ale to juz niedługo polroku i zaczynam sie nad tym zastanawiać.
Ja proponuje zrobic te badania, zrobisz na nfz. A warto bo jak pol roku nic nie wychodzi to chyba lepiej zribic i wiedziec na czym sie stoi niz tracic kolejne pol roku na starania. Moze to jakies hormony albo tarczyca i bedzie po problemie. No ale decyzja nalezy do Ciebie.
 
Ja proponuje zrobic te badania, zrobisz na nfz. A warto bo jak pol roku nic nie wychodzi to chyba lepiej zribic i wiedziec na czym sie stoi niz tracic kolejne pol roku na starania. Moze to jakies hormony albo tarczyca i bedzie po problemie. No ale decyzja nalezy do Ciebie.

Chyba sie zdecyduje i wybiorę do lekarza po tej @. Dzieki za rady! [emoji4]
 
Od poczatku stycznia zaczelismy starania o naszego pierwszego dzidziusia mam 29 lat nie rozumiem skrotu dpo :laugh2:
:):) sama o ten skrót pytalam jeszcze miesiąc temu :) dpo = dni po owulacji. Dnia owulacji nie wliczasz tylko od następnego liczysz :) topczyeodvue kiedy wiesz kiedy była owu. A jak nie wiesz to podawaj dc i jakie masz średnio cykle :)
dc = dzien cyklu
@ = miesiączka
:)
 
Cześć! Jestem tutaj zupełnie nowa. Staramy się o maleństwo od jakichś 6 m-cy. W tym miesiącu po raz pierwszy poszły w ruch testy owulacyjne. Jestem dzisiaj w 29 dc i wyszedł test jak na obrazku. Czy mogło się udać, czy jednak ta druga kreska jest za blada i nie ma co się cieszyć na zapas?
test2.jpg
 

Załączniki

  • test2.jpg
    test2.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 388
Cześć! Jestem tutaj zupełnie nowa. Staramy się o maleństwo od jakichś 6 m-cy. W tym miesiącu po raz pierwszy poszły w ruch testy owulacyjne. Jestem dzisiaj w 29 dc i wyszedł test jak na obrazku. Czy mogło się udać, czy jednak ta druga kreska jest za blada i nie ma co się cieszyć na zapas?
Zobacz załącznik 742337
No ekstra krecha!!!! Wskakuj od razu do wątku ciążowek wrześniówek :):) to na pewno ciąża!! Gratulacje!! :) oby pięknie sie rozwijała :) idź na test betahcg z krwi i za 2 dni na drugi zeby potwierdzić ze ładnie rośnie i na wizyte do gina!
Miałaś jakieś inne odczucia w tym cyklu ze wiedziałaś ze sie uda, albo cos inaczej robiłaś niż w poprzednie cykle? Moze cos sie nam przyda :)
 
reklama
No ekstra krecha!!!! Wskakuj od razu do wątku ciążowek wrześniówek :):) to na pewno ciąża!! Gratulacje!! :) oby pięknie sie rozwijała :) idź na test betahcg z krwi i za 2 dni na drugi zeby potwierdzić ze ładnie rośnie i na wizyte do gina!
Miałaś jakieś inne odczucia w tym cyklu ze wiedziałaś ze sie uda, albo cos inaczej robiłaś niż w poprzednie cykle? Moze cos sie nam przyda :)
:) :) :) Aż się boję cieszyć.
A co do odczuć...
Najpierw wydawało mi się, że na pewno się udało, a potem wielkie zwątpienie. Ciągle bolą mnie brzuch i plecy jak na okres. I mam śmieszny objaw - mrugająca powieka od tygodnia, mimo łykania witamin i magnezu+B6 dodatkowo.
W tym miesiącu zaczęliśmy starania wcześniej niż zwykle, na jakiś tydzień przed spodziewaną owu.
 
Do góry