reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Dziekuje no oby rosla i rosla szkoda ze nie mozna zrobic bety tu..:( jak tez przesylam
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Tygryseczek wilekie gratulacje!!!!piękne dwie kreseczki co oznacza że dzidzia rośnie i się rozwija:-) Życze spokojnych 9 miesięcy, dbaj o siebie i maleństwo!:-):tak:
Machew witaj w naszych skromnych progach:-p Rozgość się i może napisz coś więcej osobie, o pierwsze dziecko długo się staraliście czy od razu się udało??? Tak czy inaczej teraz życze szybkiego zaciążenia:tak:




Jak wszyscy przesyłają fluidki to ja tez, dla tych co wiciąż czekają;-) ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
 
Tygryseczek - przyjmij gratulacje i ode mnie... spokojnej ciąży :)

Roxii - pierwsza ciąża którą straciłam w 7tc w pierwszym cyklu, druga (moja Hania) w drugim cyklu a teraz nam się ciągnie ;P ostatnie dwa cykle wyglądają mi na ciąże biochemiczne - najpierw testy były pozytywne - a później już nie :( i tak sobie myślę, czy to moje hormony mi wariują czy może mnie źle zszyli po cc. Niestety w Polsce będę dopiero w grudniu...

a tak poza tym mieszkam w Bedfordshire. W UK z jakieś 6 lat... a jakbyście chciały wiedzieć coś jeszcze to śmiało pytać :)
 
abed dzięki, że pytasz. Narazie moją sytuacje można opisać jednym słowem: czekanie! A ja jestem jak ten Maruda ze smerfów i "Nie cierrrrpie czekać" :baffled:
 
Aniłkowa ja też tak mam że nie lubię czekać... ewentualnie mogę czekać ale jak bym wiedziała jaki będzie efekt :-) ale tak się nie da :-) to czekam razem z Tobą i daj znać jak się czegoś już doczekasz :-)
 
a to z dzisiaj i juz wiecej nie robie ;) bo nie mam watpliwosci :)
25.07.jpg
 

Załączniki

  • 25.07.jpg
    25.07.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 24
reklama
kogasica gratuluje zdrowego synka. Ja juz kiedyś mówiłam, że mój idealny model rodziny to 2 chłopców i dziewczynka :-)

Marchew
a czy wy robiliscie jakieś badania czy narazie tylko czekasz? W sumie od lutego to dopiero 5 miesięcy także jeszcze nie masz sie co martwić. Robisz testy owulacyjne, wiesz kiedy masz owu?jesli masz ciążę biochemiczą to moze to być niedomoga progesteronu i sie zarodek nie moze zagnieździć. Zawsze możesz iść do gp i powiedzieć że kilka razu zdarzyła ci sie biochemiczna to moze cię skieruje na jakieś badania
 
Ostatnia edycja:
Do góry