reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

kari śliczny Antoś :-)
agatakat to którego dokładnie kierujecie się w stronę Polski, autem tak?
Roxii przyjaciółką jej nie nazwę, bo mam swoją jedną i jedyną w Polsce i nie mam zamiaru zamieniać jej na nikogo innego :tak: Ale uważałam tą dziewczynę za dobrą koleżanką, z którą mogłam zawsze pogadać, poplotkować i liczyć na nią w tym kraju. Poznałyśmy się przez mego M, ona ma synka w wieku Filipka. Niczym jej nie uraziłam itp...ale od czasu kiedy zaszłam w ciążę i powiedziałam jej, że lecę do Polski na długi okres czasu (mam cichą nadzieję, że nie będę musiała tu wracać) coś się zepsuło. Unika mnie, zbywa, nasze dzieci chodzą razem do przedszkola. To zachowuję się jakbyśmy się jedynie znały "na część" Mam już dosyć takiego zachowania, bo wg mnie to dziecinne :no: To tak w skrócie co mnie trapi....
 
reklama
Kari gratuluje! Przesliczny synus i piekne imie :tak: Wspolczuje opieki szpitalnej, ja nie moglam narzekac. Mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie. Łacze sie w cierpieniu fizycznym, ja tez jakos slabo przechodze rekonwalescencje, slabo sie goja te szwy, nie wiem juz jak usiasc zeby nie bolalo. Czasami czuje silna frustracje kiedy nie moge usiasc z mala i nakarmic ja butla bo zwyczajnie boli zwykle odgiecie sie do przelozenia jej na ramie, nie najlepeij jest tez z poruszaniem sie. Zdrowka zycze kochana i samych radosci z maluszka!

Dziewczyny dziekuje za to, ze uwazacie nas za dobrych rodzicow, a to dopiero poczatki. Dlatego tymbardziej to dla nas zaszczyt otrzymac takie miano :tak: Nie moge uwierzyc, ze nasza corcia juz ma tydzien!
 
Agitatka faktycznie dziwne to zachowanie tej twojej koleżanki, może porozmawiają z nią i wprost zapytaj o co chodzi, czy coś się stało że zaczęła cię unikać. Ja strasznie nie lubie takich sytuacji pewnie też by mnie to gryzło, więc rozumiem że pewnie źle się z tym czujesz i ci przykro. Ale tak wspomniałam ja bym poprostu podeszła do niej i poprosiła o chwilę rozmowy i zapytała wprost, zawsze staram się wyjaśniać takie sytuacje. Po co się męczyc i udawać że jest ok, lepiej to wyjaśnić, może ona powie co ją boli i dlaczego się nie odzywa, a tobie napewno zrobi się lepiej:tak:
joasia wspólczuję, domyślam się że pewnie tam wszystko boli:sorry: mam nadzieję że wszystko szybko się zagoi i w pełni będziesz mogła się cieszyć i opiekowac maleńką:tak:
agatakat to super w takim razie życzę wam udanych wakacji, mam nadzieję ze będziecie mieli pogodę. Mój M jest teraz w Polsce i pogodę ma fatalną, pada i jest niezbyt ciepło:baffled: Oby się cos poprawiło żebyscie mogli nacieszyć się słonkiem i urlopem;-)
basik co tam u ciebie?????

U mnie ostatnio jakaś tragedia, od kilku dni codziennie boli mnie głowa:-( co najgorsze paracetamol nie zawsze pomaga, jakoś dwa dni temu wzięłam dwie tabletki w ciągu dnia i nic nie pomogło:sorry: Dziś też obudziłam się z mega silnym bólem głowy zastanawiałam sie czy brać tabletkę, bo ile można, wiem że Paracetamol można brać w ciąży ale codziennie łykać pigułkę to chyba też niezbyt dobrze. Ale jednak wzięłam bo ból jest naprawde silny może chociaż trochę mi ulży, ale mam wyrzuty sumienia, boję się żeby to nie zaszkodziło maleństwu...:-( Nie wiem od czego ta głowa ciągle mnie boli, mam już dosć...
 
Roxii ja cię tak boli głowa to idź do lekarza, albo chociaż zadzwoń na ten numer co masz dzwonić jak coś nie tak i zapytaj czy to normalne i czy możesz brać tak długo tabletki, przynajmniej będziesz wiedzieć... a jak ci mija czas bez męża ??
 
Roxii no mnie nadal często boli głowa, ale zazwyczaj po wzięciu paracetamolu i nasmarowaniu skroni amolem przechodzi, lepiej to skonsultuj dla twojego spokoju.
A z koleżanką już sobie wyjaśniłam, bo gryzło mnie to niesamowicie. A temu była taka, bo raz mama jej przechodziła operacje, usunęli jej płuco, bo w rutynowych badaniach wyszedł rak. A dwa ma spore problemy z mężem i tak to w skrócie...

Joasia znam to uczucie, dla mnie najmniej przyjemne było to ciągnięcie szwów, ale idzie przywyknąć. staraj się o tym nie myśleć. Ja osobiście uważam, że to jest lepsze niż rana po cc...

Zaczęłam trochę się pakować, no i się jeszcze okaże czy wszystko mi się zmieści do walizki, tak jak zaplanowałam...W sumie zostały kosmetyki, ubrania moje i Filipka wszystkie spakowane :tak: Nie wiem na razie jak z kg, bo sama targać jej na wagę nie mam zamiaru...
Wyjazdu już nie mogę się doczekać...Cieszę się niezmiernie, ale też mam wiele obaw, bo swojego M zostawiam i to na całkiem długi okres...
 
hej

agitatka jedziemy autem w nocy z soboty na niedziele :tak: już chyba powinnam zacząć się pakować, ale nie chce mi się strasznie za to zabierać ;-) jak zwykle wszystko będzie na wariackich papierach.
roxi ja miałam wczoraj ból głowy i po paracetamolu mi przeszło, zazwyczaj mi przechodzi po tabletce. Może faktycznie to skonsultuj z lekarzem no bo ileż można brać tabletki? no ale jednak w ciąży czasem tak bywa że głowa boli :(
 
agatakat to na co czekasz, ja to nie lubię na ostatnią chwilę, bo jak mi coś nie wchodzi i muszę na nowo się przepakowywać, to mnie szlak trafia...Ooo to z soboty na niedzielę ja będę zmierzać autem już z lotniska do rodziców...

Na poniedziałek już mnie mama umówiła do fryzjera, muszę doprowadzić włosy do stanu oglądalności. a na środę mam to kosmetyczki, niech się zajmie moimi stopami, bo wstyd pokazywać, a sama już nie dam rady ich dobrze wypielęgnować...;-)
 
hej dziewczyny, u nas wszystko ok. Ja wciaz obolala, szwy nie bola, tylko czuje takie mocne rwanie do dolu, jakby mi macica wypasc miala. Dobrze, ze jest moja mama, bo moge sie polozyc na boku w ciagu dnia, inaczej bym z bolu umarla. Malutka rosnie zdrowo. W 5 dniu odpadl pepuszek :) Na wadze przybiera jak powinna. Jest taka pocieszna i kochana. Stesknilam sie za nia strasznie jak ja mama na noc wziela do pokoju obok, zebysmy mogli sie oboje wyspac.

Roxii wspolczuje bolu glowy, czy ty pijesz wystarczajaco duzo plynow, teraz to szczegolnie wazne?

Agitatka zycze udanego pobytu w PL :)

Agatakat udanych wakacji!

Dziewczyny jakos tu sie cicho ostatnio zrobilo, czy wszystkie macie konta na FB, moze bysmy utworzyly tam zamknieta grupe? Bardziej prywatnie i latwiejszy dostep chociazby z telefonow, co wy o takim pomysle myslicie?

przesylam wam moja mala marzycielke :)
IMG_1288 - Copy.jpg
 

Załączniki

  • IMG_1288 - Copy.jpg
    IMG_1288 - Copy.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Dzieki dziewczynki za rady, narazie nie będę panikować i poczekam do spotkania z położną (25 czerwca) i wtedy jej powiem ze czesto mnie boli głowa, ale niepodziewam się jakiś konkretnych rad, wiecie jak oni tu do wszystkiego podchodzą:sorry: Naszczęście dziś Pracetmol pomógł i narazie głowa nie boli, co za ulga:-) Mam nadzieję ze nie będzie się to powtarzac zbyt często bo nie chce się tak faszerować tabletkami....

joasia ale ślicznotka z tej twojej córuni:-) najwazniejsze że mała zdrowo rośnie i wszystko jest tak jak byc powinno, a i ty zaniedługo dojdziesz do siebie, niestety trochę trzeba pocierpieć taki nasz los:sorry: oby wszystko szybciutko się tam zagoiło:tak: Co do tej zamkniętej grupy na fb to fajny pomysł, ale da się tak zrobić???
Agitatka ale ci fajnie, ja też strasznie chciałabym do Polski... A gdzie będziesz mieszkac z rodzicami??? I rozumiem że na poród twój M doleci do ciebie????
joasia no ja coś czytałam i słyszałam ze w ciąży powinno się pić dużo płynów ale dlaczego? czemu ma to służyć???? Ja muszę przyznać ze zawsze mało piłam i teraz tez piję niewiele wiecej:sorry: tzn mam większe pragienie niż przed ciążą ale i tak wydaje mi się że mało piję, a czemu to takie ważne????
 
Do góry