reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Hej dziewczyny az sie pochwale w koncu przyszla moja piekna owulacja :) na tescie dzisiejszym az bylam w szoku bo znowu myslalam ze nie bedzie nic a tu prosze....
Zobacz załącznik 551501
No i teraz nie wiem czy nie bedzie za pozno na przytulaski tak po 18 -19???jak myslicie... wczoraj byly tak popoludniu....
 
reklama
dzieki dziewczyny za slowa wsparcia z karmieniem. caly czas odciagam mleko dla malego laktatorem elek. mam go teraz czasem duzo i 80% jedzenia to moje mleko. Niestety z pirsia wciaz problem. Polozna ktora przychodzi do mnie do domu wczoraj poswiecila duzo czasu na przystawienie go i maly w koncu sie zassal na jakies 5 min. Super uczucie na prawde. Niestety mi samej to azni razu nie wyszlo od wczoraj. Maly strasznie sie niecierpliwi i ja po 5min ryku odpuszczam mu. Polozna ma przyjsc teraz w sobote lub niedz i pewnie bedzie zawiedziona ze mi wciaz nie idzie. wiem, ze nie powinnam sie przejmowac innymi, ale na pewno mnie rozumiecie.

zmienilismy imie malego na oliver przez v zeby tu bylo prosciej. A przez v fajnie tez wyglada. Maly ogolnie jest grzeczny w nocy budzi sie co 3h na jedzonko i pozniej dosyc szybko zasypia, tylko po poludniami czesciej placze i nie wiadomo o co chodzi. Bardzo nie lubi zmiany pieluch, zawsze ryk, wczoraj pierwsza kapiel tez ryk straszny. czytalam, ze to normalne, ale bede sie starac zeby mu to jakos umilic. Najwazniejsze ze jest zdrowy i ladnie przybiera na wadze wazy juz 3kg:)
 
Noelka kąpiele polubi z czasem :-) teraz dbajcie żeby w pokoju ciepło było... może mu zimno... a po południu często dzieci marudzi... może wtedy wyjdźcie na spacer... a co do karmienia to mogę jeszcze poradzić, żebyś położyła się na boku, wygodnie w ciszy albo przy ulubionej muzyce i spróbowała...

tygryseczek działajcie :-) ja myślę że nie powinno być za późno bo testy pokazują trochę wcześniej &&&&&&&&&&&&&
 
Tygryseczek, dzialaj, dzialaj :-D super ze owulka w koncu przyszla. Teraz trzymam kciuki za II kreseczki ;)
U mnie chyba tez owulka, temperaturka poszla w gore i dzis mnie zalala fala pieknego sluzu :-Daz szkoda ze w tym cyklu sie zmarnuje.
 
Tez trzymam kciuki tak myslam aby odpuscic dzis i wieczorem ale mysle nie trzeba korzystac poki jest bo ja nie wiem dokladnie kiedy ta owu byla tzn tez juz mogl cos wczoraj pokazac na wieczor bo ja go z rana robilam o 7 takze jedna mi pokazala a dzis prosze 2 :) takze nie wiem czy na wieczor poprawic czy jutro z rana..?
 
Cześć Dziewczyny :-)

Aniołkowa tak, na Skarbku prowadzenie wykresu jest w 100% darmowe, chociaż mnie samej chwilę zajęło ogarnięcie tego, jak się go obsługuje... A co do badań, nie myślałaś o wizytach w polskiej przychodni? Może jest gdzieś koło Ciebie jakiś polski gin?

Kogasica jeśli masz siedzieć i się martwić, to na Twoim miejscu poszłabym do GP tak jak Ci radzili w szpitalu... Chociaż jeśli nie ma krwawienia, na szczęście, to powinno być dobrze, za co trzymam kciuki &&& A może wizyta u polskiego gina?

Tygryseczek piękna owulka :-) i myślę, że nie będzie problemu z wieczornymi przytulańcami, bo od momentu pokazania się II kreseczek jakieś 12 godzin później jest teoretycznie najlepszy moment, aż do 24 godzin po teście :tak: Poprawiaj wieczorem, ale daj żołnierzom 12 godzin odpoczynku ;-)

Noelka u nas też były problemy z przystawianiem, powiem Ci szczerze, że najważniejsze w tym wszystkim jest Twój spokój i opanowanie :tak: Dziecko nie wie jeszcze jak się przyssać i to Ty musisz Oliverkowi pomóc. Nie ma innej rady, jak próbować, bo tylko tym sposobem traficie w końcu na wasza metodę :tak: Postaraj się zmieścić do małej buzi cały sutek, bo jeśli maluszek będzie ssał tylko końcówkę, to nie będzie w stanie ściągać pokarmu. Zwróć też uwagę, czy nie przytyka Mu się nosek przy przystawianiu, czasem trzeba pomóc i potrzymać pierś lekko spłaszczając, żeby odciągnąć ja od noska i ułatwić oddychanie :tak: Poradzicie sobie, początki bywają trudne ale na pewno taka superMama jak Ty da sobie radę!


U mnie od rana dom pełen gości, moja kocica okociła się jakiś czas temu i dzisiaj wielkie wydawanie maluchów do nowych domów ;-)
 
noelko taki maluszek caly czas jest spowijany, cieplutko opatulony i po prostu przeraża go to że jest nagi i nagle ręce i nogi majdają mu we wszystkie strony :tak: z czasem polubi kąpanie, moja polubiła jak miała miesiąc czy dwa. Starajcie się trzymać cieplutko w domu podczas rozbierania czy kąpieli.
Próbujcie jeszcze karmienie piersią, może na spokojnie jak jest najedzony? i w różnych pozycjach próbujcie.

tygryseczek to do dzieła! :-)
 
noelka noworodki często czują lęk jak zostają rozebrane, mój darł się i w czasie kąpieli i w czasie balsamowania tak do 3 m-ca życia ;-)
Roxii no nareszcie się odezwałaś, ufff...kamień z serca. Głowa raz boli, a raz nie zależy od dnia. Wczoraj było ok, a dziś już nie za bardzo
tygryseczek do dzieła, piękne kreseczki :happy:
 
reklama
Dzialam z rana i mysle aby jutro z rana poprawic gdyz ide do pracy na 22 :) mam nadzieje ze juz nie bedzie za pozno... wczoraj byly , dzis przytulaski i jutro z rana i styka... :)
 
Do góry