reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Kari a olej to wszystko, niech sobie myślą co chcą, a swoją drogą współczuję ci, ja to nie lubie jak ktoś mi się zwala do domu bez zapowiedzi i to jeszcze o 12:szok: ja o tej godzinie też często jeszcze spaceruje w pizmie i w chacie sajgon i domyslam sie ze było to dla ciebie dosć krępujące i meczące, ale miej to w nosie twój dom, twoja sprawa:tak:
Noelka ja myślę ze maluszek nie chce jeszcze wyjsć bo zimno na dworze:-D moze mały czeka na wiosne, jak zrobi się cieplej i słoneczko wyjdzie:tak: mam nadzieję ze to będzie już niedługo;-)
Agitatka cieszę sie ze z Filipkiem lepiej, w koncu! niech wraca szybko do sił i zdrówka!:tak:

Tygryseczek uszka do góry, pewnie jest jeszcze za wcześnie, trzymam kciuki &&&&&&

A u mnie cuda nad cudami się dzieją, ja poprostu osiwieje i wykorkuje niedługo, już nie wiem o co chodzi i co mam myśleć. Dziś rano zrobiłam test i jest duzo mocniejszy niż wczoraj i przedwczoraj, dzis ta druga kreska jest naprawdę wyraźna:szok: byłam w szoku bo byłam pewna że to juz koniec i dzisiaj nic nie wyjdzie, wczoraj przeryczałam pół dnia bo myślałam że nic z tego nie będzie. Miałam nawet rano nie robić sikanca, zeby sie nie wkurzać, ale jednak zrobiłam i szok... Nie wiem, boje się ze to znów pozamaciczna, bo przy takiej ciaży właśnie zdarza się że hormon tak sie zatrzymuje a potem znów rośnie:sorry2: rozmawiaąłm dzisiaj z pielęgniarką w klinice no i oczywiscie dla nich wszystko jest ok, plamieniami mam się nie przejmowac skoro były tylko w piątek, bo mogły to być implantacyjne, i testami też mam się nie przejmowac, bo one nie zawsze dobrze pokazują i się tym nie sugerować:dry: powiedziała ze jak dzis test był mocniejszy i jest pozytywny to znaczy że jest ok i ona trzyma kciuki.
Pobrali mi krew i wynik ma być po 13, jesli wartosć będzie powyżej 50 to za dwa tygodnie zrobią mi scan, a jeśli ponizej 50 to za tydzien na powtorkę bety. Pytałam czy mogę przyjechac wcześniej żeby sprawdzić czy rośnie itd, to powiedzieli ze nie bo trzeba odczekac tydzien zeby miec pełny obraz co się dzieje i czy dobrze przyrasta, ze bez sensu jest robić po dwóch dniach bo to niczego nie potwierdzi, no i takie z nimi gadanie:wściekła/y: tak więc czekam na tą chlerną 13 i kompletnie nie wiem czego mam się spodziewać, jestem wykończona psychicznie i fizycznie....:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Roxii &&&&&&&&&&&&&&&&& super, ze test wyszedl ciemniejszy!! widzisz, jest jeszcze nadzieja :-) kubicuje ci z calego serduszka :tak: tylko szkoda, ze jeszcze tyle czasu sie bedziesz meczyc i zyc w niepewnosci :wściekła/y: sciskam cie :tak:
 
Ostatnia edycja:
Roxi pprzecież to samo ci powiedzieli co mu tutaj:-) przecież my wierzymy tu wszystkie, ze fasolka sobie spokojnie rośnie a ty sie niepotrzebnie denerwujesz!! Będzie dobrze!! Nikt nie ma pecha tyle razy pod rząd!! :-):-)

kari i bardzo dobrze zrobilaś, ze koło nich nie skakałas.

Tygryseczek wiesz, że 5 dni przed @ raczej nic nie wychodzi. Niepotrzebnie sie stresujesz, jeszcze wszystko sie moze zdarzyć...:tak:
 
Ostatnia edycja:
aniolkowa mi jakoś cieżko uwierzyć w to ze w koncu się udało i ze wszystko jest ok:sorry2: uwierz mi że w moim przypadku można mieć tyle razy pecha.... :dry: No nic narazie czekam do tej pieprzonej 13:confused2:
 
Roxii wiedziałam, że nie wszytko stracone, cieszę się i będę zaglądać po 13 jak wynik

Jednak za wcześnie się cieszyłam. Mały już 3 razy zwymiotował i teraz nie wiem czy to skutki uboczne po antybiotyku, czy coś innego. To pierwszy raz kiedy mu go przepisano. Nazywa się Erytormecyna. Boję się jak cholera. M się zwolnił już wraca z pracy, będziemy coś robić z nim
 
Agitatka erytormercyna moze powodowac wymioty. Ja bralam kiedys i sie okazalo ze mam uczulenie. Ten antybiotyk podraznia zoladek ja dostalam do niego probiotyk i nexium mialam brac 30minut przed antybiotykiem.
Co do uczulenia ja mam reakcje na peniciline I wlasnie erytomercyne. Plytki oddech I bole w klatce piersiowej do tego podwyrzszone tentno. Sprubuj dawac malemu probiotyk przed antybiotykiem

Roxii trzymam kciuki teraz juz musi byc dobrze:tak:
 
Agitatka jejku ja ci normalnie z całego serducha współczuję:sorry2: ciągle coś, ten twoj maluch to tez się bidoczek namęczy:-( Kurcze może Costa ma racje, doatałas jakiś probiotyk do tego antybiotyku albo cos osłonowego??? Boże żeby on w końcu wyzdrowiał, bo normalnie żal mi was, trzymajcie się!!!!

Dziewczyny nie wiem co jest grane, ale powiedzieli mi ze wynik to 284:szok::szok::szok: normalnie nie wierzę, ze jest taki wyskoki!!! Nie wiem chyba się udało:confused: powidzieli mi że wynik jest pozytywny i bardzo dobry, za dwa tygodnie 8 kwietnia mam przyjechac na scan:tak: Nie mogę uwierzyć i boję się cieszyć, że znów coś się stanie i pęknie mydlana bańka:sorry2: Ale to in vitro mi psychike mi zwichrowało:dry:
 
reklama
Do góry