reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Roxii wiedziałam że się udało, gratuluję ci z całego serce, cieszę się razem z tobą i trzymam kciuki cały czas &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Costa ja mu daję probiotyki, nawet jak nie bierze antybiotyków.

Ja myślę, że jemu lekarz za dużo przepisał tego leków, że to są skutki przedawkowania. Po 14 mamy wizytę u lekarza
 
roxi ojeje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje!! nie ma opcji! jesteś ciężarówką i tak już zostajesz, będziemy sie razem wspierać!! :-)
 
roxii gratulacje!!! Tak sie ciesze :) az nie wiem co powiedziec:) szczere gratulacje ciesze sie razem z toba:)

Ja staram sie miec dobry humor ale wiem ze z kazdym dniem bedzie mi teraz coraz trudniej. Dzis juz na nic nie mam sily. Niech to czekanie sie juz skonczy:(
 
Roxii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po pierwsze Gratulacje :-) ja się nie znam na tych betach, bo nigdy jej nie miałam ale pisałaś że ma być powyżej 50 więc jesteś w ciąży :-) na razie ciesz się pozytywnym testem a za dwa tygodnie jestem pewna że zobaczysz serduszko :-) kurcze dwa razy czytałam Twój post :-) aż łzy mi stanęły w oczach... tak się cieszę :-) wierzę że teraz wszystko będzie dobrze :-) Roxii ja wiem że masz zwichrowaną psychikę, ale teraz nie możesz myśleć negatywnie... musisz myśleć pozytywnie :-) i proszę powiedzieć Twojej malej silnej kruszynce że ciotka z BB miała rację :-) wierzyła że jest silna i ładnie się rozwija :-)

Agitatka daj znać co z małym po wizycie

Noelka jesteś zwolniona :-) pałeczka przejęta :-) więc możesz rodzić :-)
 
Roxi!!!! GRATULACJE!!!!
az sie poryczalam glupia!!! :-D


uwazaj teraz na siebie kochana, duzo odpoczywaj, spij ile sie da!!! i mow duzo do dzidziusia

SUPER!!!!!!!!! ehhh usciskalabym Cie z radoscia!!!!!
 
abed przekazałam kruszynce wiadomosć od ciotki z bb:-D
Noelka potwierdzam pałeczka przejeta i zezwalam na poród:-D:tak: teraz ja za ciebie trzymam kciuki żeby maluch jaknajszybciej przyszedł na ten świat:tak:
 
reklama
Agitatka to jednak te wymioty małego były od antybiotyku? co ci powiedzieli??? dobrze, ze już lepiej, cieszę się:-)
 
Do góry