reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
yas dziękuję bardzo kochana:-) ale ja jeszcze za ciebie kciuków nie puszczam, dopóki @ nie ma jest nadzieja:tak:
tygryseczek to ja testuje kilka dni przed tobą:tak: trzymam kciuki &&&&&&&&&
 
hej Roxi! jak sie czujesz? trzymam kciuki caly czas!!!

u mnie zaczyna sie owu, ale powiem Wam, ze kompletnie nie mam ochoty na starania, bo co miesiac jest to samo :angry: JEDNA KRESKA
 
Osinka dzięki, u mnie narazie bez zmian, czuje się normalnie, dziś dopiero 1dpt więc jeszcze nic tam się nie dzieje, o ile w ogóle zacznie się coś dziać....:confused2:
A ty nie marudź tylko bierz swojego chłopa i do wyrka!!! jak starań nie będzie to dwóch kresek tym bardziej:-D:tak: tylko ja mam tak "dobrze", że bez seksu mogę być w ciąży:-D:-p gdybym dalej miała się starać naturalnie to też nie wiem czy coś by z tego było:-p No ale ty nie masz wyjścia, jak chcesz drugiego bąbla to trzeba się troche postarać. Ty zmykaj do wyrka, a ja tu będe trzymac kciuki :tak:
 
aniolkowa, no wlasnie mialam juz w marcu leciec, ale zapomnialam ze koncem marca sa swieta i bilety sa tak drogie ze masakra :( nie wyrobie sie finansowo. Stanelo na tym, ze kupuje dzis bilet na 8 kwietnia, sa po 12£ wiec spoko.
U mnie jest dokladnie tak jak u Ciebie, wszyscy mowia zebym wyluzowala i przestala sie skupiac na ciazy, ale nie potrafie. W zeszlym cyklu, zaniechalam wszystkiego, witamin, mierzenia tempki, liczenia dni, no i jednoczesnie myslalam sobie ''przeciez odpuscilam, to tym razem sie uda'' no i oczywiscie nie udalo sie :( wiec sama nie wiem jak niby w inny sobsob moglabym odpuscic i nie myslec o tym...
 
aniolkowa, edith dajcie spokój i przstańcie słuchać tych bzdur, ja z własnego doświadczenia wiem, że NIE DA SIĘ ODPUŚCIĆ I NIE MYŚLEĆ O TYM:no: ja też wielokrotnie to słyszałam, odpusć sobie, za bardzo tym myślisz, jak wyluzujesz to napewno się uda. Łatwo powiedzieć, gorzej zrobić, moim zdaniem jak ma się udac to się uda bez względu na to czy się myśli o tym czy nie. Dlatego nawet już nie próbuje przestać o tym myśleć, bo to poprostu niewykonalne i nie słucham niczyjich "dobrych" rad. Trzeba poprostu wierzyć w to, że kiedyś się uda, bo musi się udać, koniec kropka:tak: Marzenia są po to zeby o nich marzyć, a czym innym jest dla nas dziecko jak nie największym marzeniem???;-)
Osinka ja nie wiem co w tym takiego śmiesznego:-p mi się zdaje że miałaś być w łożku ze swoim M:tak::-D
 
Roxi zazdroszczę ci tego, że nie musisz brać swojego do wyrka tak jak my;-) ja juz do mojego mówiłam jak to dobrze by było miec dziecko przez co innego niz seks:-)no ale to tylko wybrani tak mają:-)

Osinka Roxi dobrze mowi, musimy brać sie do roboty, bo samo sie nie zrobi. Ja tez mam teraz dni płodne no i trzeba sie postarać, bo przynajmniej nie ma sie potem wyrzutów sumienia, że nic sie w tej sprawie nie robiło. A czas ucieka....

Edith strasznie tanio ci sie dało kupić te bilety. Ciekawe ile wyjdzie po opłacenie wszystkich opłat lotniczych :baffled: Do 8 juz niewiele zostało i zaraz będziesz przy tacie. To napewno doda mu sił.


Co do odpuszczania...Ja tak od 1,5 roku chodzę na jogę, bo podobno oczyszcza umysł, relaksuje i można szybciej zajść w ciąże :-):-) Śmiechu warte!!
Ja juz kiedyś powiedziałam moim rodzicom, że dopóki żyje i nie mam menopauzy to nie przestanę myśleć i chcieć dziecka. Chyba, że mi wynajdą tabletkę na "zapomnienie" bo inaczej swojej głowy nie dam rady oszukać. Chce dziecka BARDZO i nie bede odpuszczać!! Moze czasem w nerwach twierdze, że mam gdzieś, rzucam ziółka, witaminy i termometr, ale i tak myślę. Zresztą wszystkie tu wiemy z forów, że nawet jak sie bardzo chce to mozna zajść. Siła podświadomości i pozytywne myślenie tez robią cuda!
Ostatnio czytam sobie fajne artykuły z owuFriend- polecam!
Płodność, Ciąża, Owulacja, Dni Płodne – Profesjonalne Artykuły
Niektore rzeczy są mi znane i oczywiste, ale dużo nowych sie dowiedziałam. Tam też wyczytałam, że moze sie nie udawać przez wiele cykli, a w jednym nagle zmieni sie jeden czynnik (często banalny) i sie uda!
 
aniolkowa no popatrz, dowiedziałam się że jestem wybrana i mam lepiej bo mogę mieć dziecko bez seksu:-D ale się uśmiałam, kto by pomyślał że ludzie chcą mieć dzieci bez uprawiania seksu, ten świat normalnie staje na głowie:rofl2: Ale tak poważnie mówiąc, to ja was dziewczyny rozumiem, bo tak jak wspomniałam gdybym miała dalej się starac naturalnie to nie wiem czy doczekalibyśmy się potomstwa...:baffled: Takie długoletnie starania dają popalić i odechciewa się wszystkiego...:sorry:
No ale bez pracy nie ma kołaczy, więc aniolkowa i Osinka nie próżnujcie i do roboty, samo się nie zrobi:-D Ja tu będę trzymać kciuki:tak:
 
reklama
Roxii jak samopoczucie i Już mniej zostało do odliczania, bo tylko 9 dni i zobaczysz szybko zleci :tak:
aniolkowa ja doskonale Cię rozumiem, nie da się nie myśleć, nie starać i odpuścić. Jestem tego przykładem, że się da. Także staraj się z całych sił a zostanie Ci to na pewno wynagrodzone bez gadania :tak:
Osinka Ty tu się nie śmiej tylko marsz, starego bierz za gacie i do łóżka, łazienki czy w jakieś inne ustronne miejsce zaciągnij :happy2: Od gadanie i siedzenie przy komie nic nie wyjdzie

Kobietki a pochwalcie się ile to macie latek. Bo tak mnie ciekawi jaka jest średnia wieku nas wyspiarek;-)

noelka zaczęło się coś czy nadal w dwupaku :happy2:

A ja już tradycyjnie mdliwy poranek. I tak zeszłam na dół na śniadanie i mówię do mego M, że wolałabym zwymiotować raz, a dobrze, a nie żeby ciągle mnie mdliło i jak na życzenie. Kanapka wylądowała w sedesie :baffled:
Pogoda dziś do d...pochmurno i pada :no: Mężulka wysłałam po małe zakupy, a my z Fifkiem siedzimy sobie. On się bawi, a ja odpoczywam.

We środę moje dziecko skończy 4 latka i się zastanawiam kiedy to zleciało, wydaje mi się, że niedawno go rodziłam, a tu już kawał chłopa :-) Mamy problem ostatnio z nim, bo jest nieposłuszny, złośliwy i mocno pyskaty. Nie wiem skąd on wytrzasnął takie zachowanie :zawstydzona/y:
Wczoraj M mówi do niego, żeby pozbierał klocki, jak już się nie bawi. Bo po taka była umowa, a mały odpowiada: Zerwałem już umowę :-p Pyskacz mały
 
Do góry